Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Eleganta oraz Voodoo - dwa pojazdy na nitrze!


Argen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Starszy Administrator

Model: Elegant (507)

ID: 41230

Pojemność silnika: 2200cm3

Przebieg pojazdu: ~10500km

Dodatki: Atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1097 Virtual), tablica rejestracyjna (P3 DEMON), niestandardowe lampy (lazurowe), podświetlenie licznika (lazurowe), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, LPG 75L, bak benzyny 35L, przyciemnienie szyb 20%, 1 dodatkowy klucz oraz MODUŁ TURBO!

Cena: Jest co zwyczajna wycena pojazdu, chcę zobaczyć jakie oferty mogę za niego dostać. Istnieje znikoma szansa, że pojazd zostanie sprzedany, aczkolwiek jeśli padłaby oferta, która mnie powali z nóg, jestem w stanie się zastanowić.

Coś od siebie: Świetny pojazd nie tylko pod względem jazdy ale i wyglądu. Jego prędkość maksymalna z UP1 to 214km/h (Chwilowo brak FUP), a podczas odpalonego nitra to aż 254km/h!

SS'y:

 tkhSwjZ.png


Model: Voodoo (412)

ID: 45533

Pojemność silnika: 2200cm3

Przebieg pojazdu: ~13500km

Dodatki: Atrapa nitro (1010), hydraulika, stereo, felgi (1097 Virtual), moduł UP1, moduł UP2, tablica rejestracyjna ( VUDU ), niestandardowy kolor lamp oraz licznika (Purpurowe), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, bak benzyny 90L, LPG 75L, 1 dodatkowy klucz, przyciemnienie szyb 20% oraz MODUŁ TURBO!

Cena: Jest co zwyczajna wycena pojazdu, chcę zobaczyć jakie oferty mogę za niego dostać. Istnieje znikoma szansa, że pojazd zostanie sprzedany, aczkolwiek jeśli padłaby oferta, która mnie powali z nóg, jestem w stanie się zastanowić.

Coś od siebie: Bardzo ładny, rzadko spotykany i ciężko dostępny lowrider. Prawdopodobnie ten jest jako jedyny na nitrze, z czego około 6-7 aktywny na serwerze. Aktualnie większość właścicieli nie chce ich sprzedawać. Co do vmaxu to jest to bodajże 212km/h oraz ~235km/h z aktywnym nitrem!

SS'y:

 QXpPa9g.png

Zachęcam do składania ofert poniżej, prosiłbym o nie zadawanie pytań typu: "Ile chcesz?", "Jakie KT?". Post jest swego rodzaju wyceną, aczkolwiek za BARDZO dobrą ofertę jestem w stanie się dogadać.

Jeśli ktoś chce inny rodzaj kontaktu to zapraszam na prywatną wiadomość forum lub Discord: Argen#6666.

 

Edytowane przez Argen
Błąd w podanym tuningu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin