Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Żegnam :(


davyS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!
W dniu dzisiejszym chciałbym się pożegnać z serwerem na jakiś czas, ponieważ przez prawie tysiąc godzin serwer mi się znudził. Poza tym zaczynam grę na innym serwerze RP, bo się ponownie dość mocno wciągnąłem. Przez te prawie 2 lata gry przeczłapałem się przez masę organizacji i frakcji. Zawitałem na jakiś czas w każdej frakcji prócz SAPD. Organizacje w jakich byłem to m.in --> Santa Gora, HiFive, Bloods, Respect, Olimp, Red Angels no i to moje szambo, co nie wypaliło - Elite Crew. To ja może nie będę gorszy i tak jak większość powymieniam jakieś osoby, które przez długi czas mi towarzyszyły lub mam z nimi fajne wspomnienia. 

Bardzo chcę podziękować mojej aktualnej organizacji Poena Capitis, mega fajni ludzie w szczególności @Sheeker, @Flix., @pawelosuwa, @lukasz566, @HeBe, @Frapis, dziękuję Wam wszystkim za ciepłe przyjęcie mnie.
 
@Alvnek^^, @FreQe, @mvrcin777 (aka esportowiec, elektryk) - odwalacze z krwi i kości, jeden to nawet nie przeczyta tego co aktualne pisze, a drugi już od dawna nie gra na serwerze, ale polecam tych ciuli, zabawa z nimi gwarantowana xd.

@Sheeker - dzięki za przyjęcie mnie do Twojej organizacji, dalej czekam aż zagramy 1 vs. 1 w LOL'u.

@Frapis - kiedyś pojeździmy jeszcze może razem taryfką.

@PLojTEk - Siema Saryjczyk, Tobie też obiecałem, że pojeździmy lawetuuunią, no.. może kiedyś. :) 

@Nexisten - Ciulu, Ty wiesz dobrze, gdzie masz za mną grać. 

@Kindzxaa:*  - Pomimo tego, że mieliśmy dużą spinę, to cieszę się, że doszliśmy do wzajemnego porozumienia. Handluj tam nadal na tych giełdach. :D

@kinderbape - Laweciarz, Kareciarz, Strażak, handlarzyna PSC, odwalacz, murarz, tynkarz, akrobata. Szkoda, że przestałeś grać. :( Z Tobą też można się świetnie pobawić (szczególnie z wskakiwaniem na koszary SAFD stare w LV, których już nie ma :(

@Reqe* - To samo co wyżej. ^^^

 @DreeY - nie pamiętam, czy to Ty byłeś na początku 2019r. liderem SAFD, ale jeżeli dobrze pamiętam, to dziękuję za przyjęcie mnie dwukrotnie w Wasze szeregi. :) 


@PontoniastY., @Fus1oN - Niestety z szkoleniowców SAFD tylko Was pamiętam, ale dziękuję za wszystkie szkolenia, niektóre rzeczy z tamtego czasu nawet do dzisiaj pamiętam. :D 


@Patka^^, @Fighter*998, @MajsterMateusz - Z Wami też było fajnie! Szkoda, że nie zdałem wtedy egzaminów i nasz kontakt się praktycznie urwał. ;( 

@BlackSkorpio69 - Pamiętasz licytacje o siostre na mumblu podczas służby SGSP? I bieganie na pieszo z koszar SGSP do bankomatu w Las Payasadas? XD  

@Bilu. - Pamiętam jeszcze jak Awesome Olimp nie był taki popularny, gratuluję supporta i takiego ogromnego rozwinięcia organizacji i oczywiście za przyjęcie mnie wtedy do grona Olimp, jak rekrutacje jeszcze odbywały się na discordzie. :D 

@HeBe - Panie Policjancie! Pan zostawi te wszystkie biedne frakcje, a w szczególności akademie w spokoju. :( Awansuj tam prędziutko i pałuj.. znaczy  chroń obywateli SA. 

@Gajduss  - A ja nadal czekam aż ponownie z całą ekipą POENA CAPITIS pogramy ponownie na HP i się doczekać nie mogę! ;( 

@Drasiek, @xWolfQ, @cruzeN., @Tomeczek., @pawelik001, @japkooo. - Najlepsze redaktorzyny, dziękuję za przyjęcie mnie do Redakcji, ale jak to ja skopałem z egzaminami i się nie wyrobiłem w czasie (XD). Przynajmniej udało mi się przeprowadzić chociaż jeden wywiad, który o dziwo ludzie miło przyjęli.  

@matvs. - Dziękuję za tą świetną grafikę dla mnie! Polecam tego grafika. :) 

@Yuno., @Romek. - Siema, kiedy kolejny drunk stream? 

 Oraz dziękuję całemu serwerowi za to, że mogłem sobie z Wami wszystkimi razem poklikać w te komputery, pewnie jeszcze kiedyś tu wrócę, jak będę miał ochotę. 

Bywajcie!
 

Edytowane przez rainn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin