Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Huntley 2.2 FT bez nitra.


Shaane
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Huntley
ID: 40125
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~21000 km.
Dodatkiatrapa nitro (1008), felgi (1097), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (P1 HUNT ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, Baki 90/75l. 
Cena: Oferty, prosiłbym.
Coś od siebie: Pojazd wystawiam poglądowo, chyba, że pojawi się dobra oferta to wtedy byłbym skłonny sprzedać samochód. Licznik lekko różni się od lamp. Na dole wstawiam tabliczkę z RGB lamp i ich nazwą. 

malinowy   #EB0165 235 1 101 ciemny, intensywny różowy  

SS’y:

WkfdZaO.jpg

Edytowane przez Shaane
Poprawki w tuningu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gryczuu napisał:

Mogę zaproponować Fortune elektric jedną z dwóch na serwerze za tego combiaka (2.0 PFT z nitrem jest)

 

1 godzinę temu, veeniX napisał:

850k

 

1 godzinę temu, matii. napisał:

865

Dalej.

Godzinę temu, krystian9001 napisał:

920 :) 

fajny okaz!

Tą propozycję mógłbym rozważyć, ale troche więcej bym chciał. Możesz pisać do mnie pm to się jakoś myślę, dogadamy.

Edytowane przez Shaane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin