Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odejście-Majsterunio


AksyS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, nadszedł ten czas z którym odchodzę z serwera. Grę na nim rozpocząłem dokładnie 4lata temu a na serwerze przegrałem 848 godzin.
Na serwerze poznałem sporo osób których nie będę oznaczał zajęło by to zbyt dużo czasu. Każda godzina na tym serwerze była wspaniała.

Na serwerze najwięcej przegrałem w frakcji SAPD którą bardzo przepraszam za moje ostatnie zachowanie, naprawdę było mi u was fajnie i chętnie bym wrócił ale no PO II + zapewne nikt by już przyjął by mi powrotu za odwalanie
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    S4 Majsterunio


 

Edytowane przez Majsterunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin