Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Administratorem TheArasik.


kvmykk.ogf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Support

4du6SUd.png

Witam, z tej strony Starszy Redaktor Kvmykk__ Redakcji 4Life News!
Dzisiaj pragnę przedstawić wam kolejny ciekawy wywiad, tym razem z Administratorem @TheArasik..

BKQYYej.png
jQgU7bm.gif
BKQYYej.png

K: Kvmykk__
T: TheArasik.

BKQYYej.png

K: Uszanowanie, Redaktor Kvmykk__ z Redakcji 4Life News z tej strony. Zechciałbyś udzielić mi wywiadu?
T: Witaj jak najbardziej.

K: Wspaniale! A więc na początek, przedstaw nam się ładnie i opowiedz coś o sobie.
T: Mam na imię Arkadiusz, mam 17 lat i na co dzień uczęszczam do 2 klasy technikum informatycznego. Zamieszkuję w województwie kujawsko-pomorskim, a dokładniej w miejscowości Bydgoszcz. Uważam, iż jestem miłą, spokojną oraz pomocną osobą, lecz pewnie znajdą się tacy, którzy twierdzą inaczej. Na serwerze jestem znany jako pracownik frakcji San Andreas Road Assistance oraz członek Administracji serwera, w której funkcję pełnię już prawie od 3 lat.

K: Posiadasz jakieś zainteresowania, pasję bądź marzenia, do których dążysz?
T: Takich „mniejszych” zainteresowań jest dosyć sporo, jednakże takim głównym jest informatyka, a dokładniej programowanie i w tej dziedzinie mam zamiar się dalej rozwijać.

K: Ciekawie. Możesz zdradzić nam, skąd wziął się pomysł na twój nick?
T: Nie pamiętam dokładnie, jednakże powstał on dawno temu, jeszcze za nim grałem w MTA i na pewno wziął się w pewnej części od mojego imienia.

K: Wróćmy może do sceny MTA. Grywasz na innych serwerach?
T: Raczej nie, czasami może wejdę zobaczyć co i jak, lecz głównie gram tutaj.

K: Na serwerze zacząłeś grać w 2017 roku. Od tamtego czasu minęło sporo czasu. Jak oceniasz serwer i jego społeczność poprzez zdobyte doświadczenie?
T: Serwer jest oczywiście najlepszym z wszystkich, które udało mi się poznać. Co do społeczności to są osoby, z którymi da się pograć, pogadać, no ale zdarzają się też takie, które zapominają co to regulamin, bądź tworzą niepotrzebne problemy z niczego.

K: Taka liczba godzin, bo aż ponad 6000 godzin przegranych na serwerze to wielka liczba. Nie żałujesz czasu spędzonego na serwerze?
T: Może i duża jednakże czas mi tutaj tak szybko leci, że nawet tego nie odczuwam. Nie żałuje ani minuty przegranej na serwerze, poznałem tutaj wiele wspaniałych osób, z którymi gra jest jeszcze przyjemniejsza.

K: Jak grało ci się przez cały ten okres? Nie czułeś, że twój staż jest już zbyt duży i czas zająć się życiem prywatnym?
T: Na serwerze grało/gra mi się bardzo dobrze i jak na razie nie czuje, żeby mój staż był zbyt duży, a wręcz przeciwnie żałuje, że nie rozpocząłem tutaj szybciej rozgrywki.

K: Oczywiście dużo czasu przeznaczasz na serwer 4Life, ale oprócz tego pewnie grasz jeszcze w jakieś gry. Możesz powiedzieć nam jakie tytuły pojawiają się u ciebie na co dzień?
T: Cały swój wolny czas przeznaczam tylko na MTA, gdyż wszystkie inne gry według nie mają sensu i zbyt szybko mi się nudzą, poza tym tego czasu mam coraz mniej, a obowiązki serwerowe trzeba wypełniać. 

K: Gdyby nie gry, na co przeznaczyłbyś ten czas?
T: W sumie to nie wiem, pewnie więcej czasu przeznaczyłbym na naukę programowania.

K: Super, co osiągnąłeś na serwerze przez cały ten okres?
T: Przez cały okres spędzony na serwerze udało mi się osiągnąć już prawie, wszystko, co chciałem, jestem liderem jednej z większych organizacji, otrzymałem szansę dołączenia do zarządu w jednym z biznesów, zdobywałem wysokie rangi/stopnie we frakcjach, których miałem okazję być no i oczywiście możliwość dołączenia do ekipy serwera, a później awansowania na rangę Administratora.

K: Ile aktualnie wynosi twój majątek?
T: Nie przykładam jakoś specjalnie uwagi do majątku, więc nie wiem dokładnie, lecz jak miałbym teraz oszacować jego wartość, myślę, że wyszłoby około 7 milionów.

K: Domyślam się, że w wartość tego majątku wchodzi również parę aut. Posiadasz jakieś swoje ulubione? Jesteś przywiązany do niego emocjonalnie, posiadasz dobre wspomnienia czy coś w tym stylu?
T: Oczywiście większość majątku stanowią auta, a takim moim ulubionym można powiedzieć, że jest Turismo, gdyż robiłem je praktycznie od zera pod siebie, lecz ja kupując auta, nie patrzę zbytnio na ich wartość tylko na to, czy mi się podoba wizualnie.

K: Nie idzie ukryć, że pełnisz dosyć odpowiedzialną rolę, iż jesteś Administratorem. Jak wygląda twój przeciętny dzień na serwerze? Jak czujesz się ze swoją rangą?
T: Dzień jak co dzień, większość czasu poświęcam na pomoc, graczom rozpatrując ich zgłoszenia, a w wolnym czasie jeżdżę po mapie, wchodzę na służbę lub strzelam się z innymi na strefie DM. Ze swoją rangą czuje się bardzo dobrze i w sumie to właśnie ona mnie tutaj najbardziej trzyma.

K: Jak oceniasz ekipę serwera? Czego spodziewałeś przed dołączeniem do administracji, a co zastałeś już po dostaniu się?
T: Ciężko jest mi na to pytanie odpowiedzieć, całą ekipę serwera oceniam raczej bardzo dobrze, dołączając do administracji, spodziewałem się wielu obowiązków oraz możliwości i to też zastałem.

K: Pamiętasz może, kiedy dołączyłeś do ekipy administracji? Ile czasu zajęło ci awansowanie na rangę Administratora oraz jak zmieniły się przez to twoje obowiązki?
T: Do ekipy dołączyłem w sierpniu 2018 roku, natomiast awansowanie na rangę Administratora zajęło mi prawie 2 lata. Co do obowiązków to na pewno jest ich trochę więcej, do odpowiadania na reporty przez graczy nadsyłane doszło również rozpatrywanie skarg na forum, a przez możliwości tej rangi także karanie graczy łamiących w większym stopniu regulamin.

K: Myślisz, że uda ci się awansować na Starszego Administratora?
T: Nie jestem w stanie tego przewidzieć, jednakże osiągnąłem już i tak wiele, więc nie jest to dla mnie jakiś priorytet, lecz w przyszłości fajnie byłoby jednak otrzymać takową rangę.

K: Wcale nie tak dawno, bo lekko ponad miesiąc temu napisałeś podanie do frakcji S.A. Road Assistance oraz udało ci się do niej dostać. Jak czujesz się w strukturach frakcji?
T: Jak na razie dobrze, zobaczymy, co czas pokaże, ale wydaje mi się, iż był to dobry wybór, tym bardziej że jest tu wiele znajomych mi osób.

K: Super, jaka była twoja ostatnia frakcja?
T: Moją ostatnią frakcją było San Andreas Police Department.

K: Możemy wiedzieć, dlaczego już w niej nie jesteś? Co było powodem twojego odejścia?
T: Wypalenie się frakcją, mniej czasu no i zmiany na gorsze, gdy dołączyłem do frakcji, według mnie było o wiele lepiej, po zmianach zarządu to już nie było to samo co kilkanaście miesięcy wcześniej, właśnie przez to straciłem chęci do wchodzenia na służbę.

K: W ilu frakcjach byłeś? W jakiej - twoim zdaniem - panuje najlepsza atmosfera oraz w jakiej pracowało ci się najprzyjemniej.
T: Byłem już w każdej frakcji oprócz TSA, wydaje mi się, że w SAPD byłem najdłużej i jak z początku pracowało mi się najprzyjemniej tak niestety później już coraz gorzej.

K: Świetnie. Z jaką frakcją masz najlepsze wspomnienia? Może opowiesz nam jakąś ciekawą sytuację ze służby.
T: Wydaje mi się, że najlepsze wspomnienia mam z frakcją SAFD, na służbie było wiele ciekawych sytuacji, jednakże nie jestem już w niej od 2 lat i niestety nie pamiętam dokładnie.

K: Okej, znajdujesz się aktualnie w jakiejś organizacji? Jeśli tak - może opiszesz ją krótką, aby zachęcić innych graczy.
T: Tak jak już wspomniałem w jednym z pytań, jestem aktualnie liderem jednej z największych, jak i najstarszych organizacji na serwerze. Co tu dużo mówić panuje w niej miła, przyjazna atmosfera, wymagania nie są jakieś wysokie, posiadamy wiele aut wysokiej klasy, jednakże raczej na tym się nie skupiamy, gdyż organizację tworzą ludzie, a nie pojazdy. Jeżeli ktoś jest zainteresowany dołączeniem, to zapraszam do naszego działu, na forum rekrutacja aktualnie jest otwarta.

K: Ciekawie, ciekawie. Przejdźmy może do biznesów. Jesteś aktualnie w jakimś?
T: Przez brak czasu musiałem opuścić biznes, dlatego aktualnie nie jestem żadnym.

K: Planujesz napisanie jakiegoś podania czy na razie wolisz pozostać bez biznesu?
T: Być może jeżeli będę miał więcej czasu i możliwość to powrócę do Studia Filmowego, jednakże nie jestem tego w stu procentach pewny.

K: Doskonale! Niestety czas już kończyć ten wywiad, szkoda, bo było ciekawie. Chciałbyś kogoś pozdrowić na koniec?
T: Na pewno całą frakcję SARA, organizację Bloods, administrację, najlepsze osoby, jakie poznałem na serwerze @xYachu., @zuzixx, @Teddy., @TheStar no i oczywiście ciebie oraz całą redakcję.

K: Dzięki za udzielenie wywiadu, dołączam się do pozdrowień!
T: 
Również dziękuje, narazie!

BKQYYej.png
h73ODY4.gif
BKQYYej.png

Dziękuje za przeczytanie wywiadu! Możecie zostawić serduszko oraz komentarz jako opinie!

duwD1cK.png

Autoryzował: @pawelik001

4du6SUd.png

Edytowane przez Kvmykk__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin