Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie- MrKacperPolska


vTec17
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje wszystkim ze spędzone prawie 1000h na cudownym serwerze jakim jest 4life. Chciałbym pożegnać się z wszystkimi z którymi kiedykolwiek grałem lub odwalałem. Straciłem jakiekolwiek chęci do gry po przez moje umiejętności handlarskie przez które straciłem około 700k, oraz przez niestety perm bana najlepszego kolegi z którym zaczynałem grać. Niestety pszyszła pora na mnie. Chciałbym każdemu podziękować za piękne chwile na serwie. 

@MrSzymekPolska - najlepszy ziom z którym trzymam do dziś od kiedy sie znamy. Wiele różnych akcji, odwalania, oraz próby handlu. Mam nadzieje że pogramy jeszcze razem :). Pamiętam twoją krokiete na którą polowałeś 3tygodnie a sprzedałeś po tygodniu ;D.

@Pumeks - nie polecam 60, nie no tak serio była super decyzja poznać ciebie oraz całą ekipe CJ drivers. Jeździj tym "reminghtonem" dla ubogich i zrób z niego 2.2.

@D1ff1. - Super zadymiarz i demotywator jakiego poznałem, Baw się dalej i mam nadzieje że będziesz miał tyle majątku co ja.

@Kosior. - najlepszy Lider na serwerze, jak i dobry ziom.

@Maly_Karakan<3j00lcia - najlepszy handlarzyna jakiego widział świat.

@Princessa*, @Hinox, @Kenny.gg - najlepsi eventowcy.

@krystianh3cko - super ziomek, z którym można było poodwalać jak i pograć w spokoju, Fajnego miałeś tego bulleta szkoda że nie zrobiłeś jak miałeś w planach redy ;D.

@agatah3cko - dużo latała na magazynie lecz więcej sie woziła czyimiś furami $.

@Patryczek777. - Lider największej cejowni który zrobił największą głupote.

@Disuzwisu - miejmy nadzieje że dadzą ci tego unbana, a tak blisko było aby przegonić cie w majątku.

@Fabiox220- "Nie znam typa" heh

@Ukiiii - fajnego tego comecika miałeś na limonkach, szkoda że kontakt sie urwał :/.

@Frapis, @pawelosuwa, @Flix., @Halloween - największe ceje na serwie hah. Niech ta poena capitalistic sie utrzyma.

@maciek2010PL - cziter, okradł zbyka z kasy. A tak serio więcej odc. na kanał dej heh.

@Vito* - trzymaj tą elege i nie oddawaj, napewno ją odkupie kiedyś świrku.

@Deni*, @kwasiekk - najlepsi szkoleniowcy frakcyjni :).

@zedq - trzymaj tego skutra może kiedyś polatamy. Świrek paleta.

@bobo1234* - największy fart jakiego świat widział, szkoda że z głupoty wszystko stracił :/.

@mirek33 - trzymaj tego sultana i kop ten węgiel abyś był bogaty hah.

@rawi - pamiętam jak próbowałeś mi wcisnąć tego greenwooda. Mam nadzieje że handlarz z ciebie dobry jest.

@wik3667, @PrzemuSSS - straszny toxic nie polecam CJ.

@Morfil - najlepszy leasingowiec na serwie. 

@slowpapryczka - super chłop z którym kontakt sie urwał lecz powrócił.

 

 

                                                                                                To byli by wszyscy, jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam, lecz każdego z roku ciężko zapamiętać."Siema siema o tej porze każdy odejść z serwera może" 

a i dorzucę taki filmik na rozchmurzenie czytających https://www.youtube.com/watch?v=zzZd4cFVIIQ

 

 

Edytowane przez MrKacperPolska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się mordunia. Szkoda, że odchodzisz. Wiesz gdzie masz pisać gdy czegoś potrzebujesz. Pamiętam twoje buffalo 1.2 haha, Jak kupie sobie porządnego kompa, to obiecuje, że pogramy w green hella/ the isle. Z farcikiem mordeczko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin