Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News- Relacja z eventu z okazji Dnia Dziecka.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Support

Nf3cLQg.png

Witam, z tej strony Redaktor Naczelny @Blender. z Redakcji 4Life News. Dzisiejszego dnia, wraz z Reporterem @MateuszXQ, Starszym Redaktorem @Patryk99 oraz Starszym Redaktorem @Feliksek, chcielibyśmy przedstawić Wam relację z wydarzenia, które zostało zorganizowane przez administrację naszego serwera z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, obchodzonego u nas w Polsce 1 czerwca. Serdecznie zapraszamy do przeczytania!

lPD9E83.png

Całe wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 18:00 na największym parkingu publicznym w całym stanie San Andreas (potocznie zwanym przez większość użytkowników „G1”), położonym w mieście Las Venturas, w dzielnicy Royal Casino. Frakcje i niektóre biznesy były jednak na miejscu o wiele wcześniej — a to wszystko po to, aby przygotować swoje bogate w atrakcje stanowiska dla zainteresowanych tymi grupami graczy. Jak widać na podanych przez nas fotografiach, zainteresowanie tym kompleksowym i absolutnym widowiskiem było ogromne — kolejki na wjeździe do „G1” ciągnęły się aż do The Strip.


jvBQK4Q.gif

lPD9E83.png

Konkurs na najlepszy pojazd był największą sensacją wśród graczy. Krótką chwilę po otwarciu bram wjazdowych, na miejsca parkingowe wjeżdżały coraz to rzadziej spotykane podczas codziennej rozgrywki na serwerze pojazdy prywatne — były to m.in. Slamvan, Sweeper, BF Injection, Hotknife, Infernus, Super GT, Stretch i o wiele więcej! Uwagę przyciągały obiecujące nagrody za podium, bo prezentowały się one następująco:

-100 000 PLN za 1. miejsce,

- 80 000 PLN za 2. miejsce,

 - 60 000 PLN za 3. miejsce,

- 40 000 PLN za 4. miejsce,

- 20 000 PLN za 5. miejsce.

Co oznacza, że w sumie pula nagród było równa aż 300 000 PLN! Wszyscy uczestnicy mogli jednak liczyć na przynajmniej okrągły tysiąc złotych (1 000 PLN) w formie nagrody pocieszenia za samo wzięcie udziału w wydarzeniu na wypadek, gdyby nie wygrali jednej z głównych ofert zwycięskich. Warto było w takim razie po prostu partycypować i uczestniczyć — nawet gdy szans na wygraną się nie miało — pieniądze nie rosną przecież na drzewach.

lPD9E83.png

W akompaniamencie Radia 4Music, a dokładniej audycji Zawodowego Prezentera @Emialski, prowadzącego swoją agendę aż do momentu przeniesienia się całego eventu do klubu 4Music, na najwyższym piętrze parkingu mogliśmy posłuchać ciekawych informacji na temat pracy serwerowych frakcji oraz zadać pytania dotyczące ich służby jakiemukolwiek pracownikowi, gdyż do dyspozycji było zawsze przynajmniej czterech. Niektórzy przygotowali również dla zaciekawionych minigry — weźmy na przykład San Andres Road Assistance i ich grę w odgadywanie znaków drogowych i zasad ruchu drogowego.

iPg4i0S.gif

lPD9E83.png

Kiedy przyszła odpowiednia pora, w końcu pojawiło się jury w postaci administracji RCON oraz innych członków ekipy, które wybrało czempionów głównej kategorii konkursu na najlepszy pojazd oraz zwycięzców trzech kategorii pobocznych — „Najlepszy Szrot”, „Najlepszy SUV” oraz „Najlepszy Sport Car”. Gwiazdami i triumfatorami tamtejszej wystawy i prezentacji okazali się W4W3L oraz jego Picador! BollmeN z jego Rancherem Longiem! VeraX z jego Super GT!

lPD9E83.png

Jednak tamte kategorie oraz przewidziane za nie nagrody nie mogą się równać z główną kategorią na najlepsze auto. Oto tak prezentują się wyniki na najlepsze auta całego zlotu:

5. MonDxY* wraz ze swoim sultanem
6m58NlB.png

4. BollmeN oraz jego Rancher Long, który triumfował też w konkurencji "Najlepszy SUV"
TR4AuqG.gif

3. Krzychu. i jego szary Strench
xbkfAkx.gif

2. Argen i jego niesamowity Infernus
PrrRezY.gif

1. L4MP3K. oraz jego wojowniczy Bullet i Mr.Kaktusem wraz ze swoim Perennialem.
zDEG67c.gif

Jako zespół Redakcji 4Life News jeszcze raz gratulujemy zwycięzcą.

lPD9E83.png

Na samym szczycie G1 można było znaleźć stanowiska frakcji, które prezentowały swój sprzęt oraz pojazdy.

SAFD: zadania-atrakcje: m.in. oprowadzenie po wyposażeniu frakcji, przekazywanie informacji nt. frakcji i jej ekwipunku (dekontaminacja, drabina wozu strażackiego), odpowiadanie na pytania zainteresowanych.
SAPD: zadania: zabezpieczenie całego wydarzenia, wejścia na G1 oraz najwyższego poziomu, gdzie stacjonowały frakcje, oraz atrakcje: pokazanie wyposażenia swojej frakcji, oprowadzenie po nim oraz odpowiadanie na pytania zainteresowanych.
SAMD: zadania: zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom (i udzielenie potrzebującym pomocy medycznej) oraz atrakcje dokładnie takie same jak w przypadku SAPD.
SARA: główne zadanie to pilnowanie porządku wśród kierowców oraz odholowywanie tych przeszkadzających (po takim zleceniu przez służby), a atrakcje: odpowiadanie na pytania zainteresowanych, edukowanie zainteresowanych nt. znaków drogowych oraz reguł ruchu drogowego, oprowadzanie po sprzęcie i wyposażeniu frakcji.
TSA: główne zadanie: transportowanie chętnych na G1, atrakcje: zaprezentowanie pojazdów frakcji, odpowiadanie na pytania zainteresowanych, oferowanie próbnych przejazdów/przelotów pojazdami frakcji.

Administracja zorganizowała również inną atrakcję dla graczy z okazji dnia dziecka — chętni mogli wziąć w niej udział. Chodzi oczywiście o tzw. tajemnicze fotografie. Gracze, którzy wędrowali po mapie, szukali ukazanych na zdjęciach miejsc i robili swoje własne, obrazujące oryginały. W konkursie udział wzięło wiele osób, jednak zwycięzców było tylko trzech: @Hinox, @TwerkingMaster oraz @veeniX. Każdy z nich otrzymał od organizatorów nagrodę w postaci specjalnie wybranego pojazdu.

W trakcie eventu również postanowiliśmy przeprowadzić wywiady z pracownikami frakcji na temat odbywającego się wydarzenia. Wszyscy zapytani przez nas członkowie frakcji zdecydowali się odpowiedzieć, tylko przedstawiciel frakcji SARA nie odesłał nam odpowiedzi.
San Andreas Fire Department:
M- @MateuszXQ
P- @Panda.

M: Witam, z tej strony Reporter MateuszXQ z Redakcji 4Life News.
P: Witam, z tej strony Starszy Kapitan Panda. z San Andreas Fire Department.

M: Czy chciałbyś udzielić mi wywiadu?
P: Oczywiście, z wielką przyjemnością!

M: Świetnie! Zatem myślę, że przejdziemy szybko do pytań. Na sam początek opowiedz coś o sobie.
P: Nazywam się Jarosław, na serwerze bliżej Wam znany jako Panda. Aktualnie kształcę się w technikum na kierunku technik pojazdów samochodowych. Mieszkam w niewielkiej miejscowości w województwie zachodniopomorskim. Moim głównym zainteresowaniem jest motoryzacja, a dokładniej samochody. Interesuję się również muzyką i jej podgatunkiem, rapem, trapem oraz drillem. Na serwerze pełnię służbę w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w San Fierro na stopniu Starszego Kapitana oraz pełnie funkcję zastępcy dowódcy jednostki.

M: Wyżej nam wspomniałeś, że znajdujesz się we frakcji San Andreas Fire Department. Opowiesz nam, od kiedy w niej jesteś oraz na czym polega w tej frakcji praca?
P: We frakcji jestem od 30 kwietnia 2020 r. Podczas pobytu we frakcji udało mi się uzyskać stopień Starszego Kapitana, funkcję zastępcy dowódcy jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w San Fierro oraz szkoleniowca. Frakcja na serwerze odzwierciedla formację Państwowej Straży Pożarnej. Pracownicy frakcji zajmują się różnego rodzaju akcjami ratowniczymi, zaczynając od powalonych drzew lub plam substancji ropopochodnych, a kończąc na różnego rodzaju katastrofach lotniczych czy atakach terrorystycznych.

M: Spotkaliśmy się na evencie organizowanym przez administrację z okazji Dnia Dziecka. Co należy do Twoich zdań, podczas przebywania na tym evencie?
P: Przede wszystkim do moich zadań należy kontrolowanie funkcjonariuszy przebywających obecnie na zabezpieczeniu imprezy oraz czy wszystko przebiega z wcześniej ustalonym planem. Również zajmujemy się podczas eventu odpowiadaniem graczom na poszczególne pytania związane z naszą frakcją oraz co najważniejsze, to reprezentujemy naszą frakcję, jak najlepiej tylko potrafimy.

M: Myślę, że to tyle pytań ode mnie. Chciałbyś kogoś na koniec pozdrowić?
P: Chciałbym pozdrowić wszystkich czytelników, wszystkie osoby przebywające na evencie z okazji Dnia Dziecka oraz ciebie. Dziękuję również za możliwość udzielenia wywiadu.

M: Dziękuję za pozdrowienia oraz się do nich dołączam! Dziękuję, że mogłem Ci zadać kilka pytań. Życzymy w imieniu całej Redakcji powodzenia we frakcji oraz samych sukcesów. Trzymaj się!

JO12tKS.gif

lPD9E83.png

San Andreas Police Department:
M- @MateuszXQ
K- @KajVis

M: Witam, z tej strony Reporter MateuszXQ z Redakcji 4Life News.
K: Uszanowanie, Sergant I KajVis z San Andreas Police Department.

M: Mógłbyś mi odpowiedzieć na kilka pytań?
K: Pewnie! Pytaj śmiało.

M: Świetnie! Zatem myślę, że przejdziemy szybko do pytań. Na sam początek opowiedz coś o sobie.
K: Jestem obecnie na randze Sergant I w San Andreas Police Department. Swoją przygodę rozpocząłem parę lat wstecz, gdy poczułem chęć bycia Policjantem. Jestem z Komendy Głównej San Fierro Downtown. Cóż, poza służbą interesuję się muzyką, nawet sam coś tworzę. Czasami wbijam na różne spoty, aby wspólnie spędzać czas z cywilami poza służbą. Kocham Sport i często chodzę na siłownię w klubie obok Garcii. Sport to zdrowie, a zdrowie to życie. Kieruje się jednym życiowym mottem ,,Trzeba z prawdą się zmierzyć no i wiele poświęcić, musisz żyć, jakbyś właśnie uniknął śmierci".

M: Obecnie z tego, co nam wiadomo, znajdujesz się we frakcji San Andreas Police Department. Opowiesz nam, jaką funkcję pełnisz w owej frakcji oraz jak polega z Twojego punktu widzenia praca w tej frakcji?
K: Tak, opowiem. Otóż praca nie należy do najprostszych, lecz dobrze wiem, na co się pisałem. Mam bardzo dużą wiedzę na różne zakresy tematyczne, które wykorzystuję podczas pełnionej służby. Obecnie mam rangę Sergeant I oraz pełnię funkcję jako Patrol Division. Również należę do jednostki SWAT. Najgorszy widok to ten ból, cierpienie. Jestem zdania, że dobry Policjant to doświadczony policjant i nawet jeśli ma ogromną wiedzę, to bez doświadczenia nie będzie dobry. Szkole się, aby zabijać, nie ginąć. Uważam się za osobę dowódczą, która często daje przykład innym.

M: W obecnej chwili znajdujemy się na evencie organizowanym przez całą administrację dla graczy serwera 4Life. Opisałbyś nam, co należy do Twoich zadań, podczas przebywania na evencie?
K: Do moich zadań należy pilnowanie porządku publicznego oraz dbanie o zdrowie cywili. W sposób godny reprezentujemy frakcję San Andreas Police Department, wraz z innymi funkcjonariuszami z mottami: ,,Chronić i służyć" oraz ,,To protect to serve".

M: Myślę, że to koniec moich pytań. Chciałbyś kogoś jeszcze pozdrowić?
K: Tak, wysyłam pozdrowienia dla mojej dziewczyny @Puszkowata oraz chciałbym pozdrowić inne frakcje, a w szczególności rzecz jasna San Andreas Police Department. Również pozdrawiam osoby czytające wywiad. Szczęśliwego dnia dziecka Wam życzę.

M: Dołączam się do pozdrowień! Dziękuję, że mogłem Ci zadać kilka pytań. Życzymy w imieniu całej Redakcji powodzenia we frakcji oraz samych sukcesów. Trzymaj się!

zXtBDz1.gif

lPD9E83.png

San Andreas Medical Department:
M- @MateuszXQ

N- @Niuniaa

M: Witam, z tej strony Reporter MateuszXQ z Redakcji 4Life News.
N: Witam, z tej strony Lekarz Specjalistyczny Niuniaa z San Andreas Medical Department.

M: Byłabyś w stanie odpowiedzieć mi na kilka pytań?
N: Oczywiście!

M: Świetnie! Zatem myślę, że przejdziemy szybko do pytań. Na sam początek opowiedz coś o sobie.
N: Mam na imię Patrycja, niedługo skończę 17 lat. Pochodzę z niewielkiego miasta położonego w okolicach Warszawy. Aktualnie uczęszczam do drugiej klasy liceum o profilu biologiczno-chemicznym. Po zakończeniu liceum chciałabym studiować na kierunku lekarskim, jednakże czas pokaże. Ogromną radość sprawia mi pomaganie innym, dlatego jeszcze przed okresem pandemii aktywnie uczestniczyłam jako wolontariusz, wspomagając kadrę w codziennej opiece nad dziećmi przez organizację różnych gier czy zabaw. Sądzę, że jestem osobą pogodną z poczuciem humoru oraz z dużym dystansem do siebie. Lubię też malować (nie tylko paznokcie) i rysować, bardzo mnie to uspokaja i uszczęśliwia.

M: Obecnie wiadomo nam, że znajdujesz się we frakcji San Andreas Medical Department. Opowiesz nam, jak Tobie się pracuje w tej frakcji oraz jaką w niej funkcje pełnisz?
N: Pewnie, a więc zaczynając od początku, frakcja San Andreas Medical Department była moją pierwszą na tym serwerze. Dołączyłam do niej już rok temu, jednak nie zagościłam w niej na długo, z powodu spraw prywatnych. Po ponad półrocznej przerwie ponownie zdecydowałam się spróbować swoich sił i aktualnie znajduje się na randze Lekarza Specjalistycznego. Obecnie nie pełnię dodatkowych funkcji poza przynależeniu do JRGW oraz LPR. Sądzę, że jest to frakcja, w której mimo wszystko panuje przyjazna atmosfera i zawsze można otrzymać pomoc. Praca ta sprawia mi ogromną przyjemność i dała możliwości do nauczenia się nowych rzeczy i poznania też wielu niesamowitych osób, które serdecznie pozdrawiam.

M: Mieliśmy okazję spotkać się na evencie organizowanym przez administrację. Co należało wówczas do Twoich zadań podczas eventu?
N: Moje zadania nie były jakoś specjalnie trudne. Z racji, iż byłam jedną z wyższych rang, została mi przydzielona rola zastępcy dowódcy. Do obowiązków jego, jak i głównego dowódcy, którym został @Zreti* przede wszystkim należało zachowanie porządku wśród pracowników i godne przedstawienie naszej frakcji. Oczywiście poza tym służyliśmy pomocą medyczną, czy też odpowiadaliśmy na pytania ze strony graczy i prezentowaliśmy nasz sprzęt i pojazdy.
Myślę, że to będzie ode mnie tyle, jeśli chodzi o pytania.

M: Myślę, że to będzie ode mnie tyle, jeśli chodzi o pytania. Chciałabyś jeszcze kogoś pozdrowić?
N: Tak, chciałabym pozdrowić przede wszystkim @Harcerka1 @Twardy.. @juri* @Grabi. @Hersiel @VintageSalmon @Maciek. @LajK^ @Fantus.<3 @Bojaneq Dziękuje za wywiad i życzę każdemu czytelnikowi miłego dnia!

M: Również dziękuję za wywiad oraz dołączam się do pozdrowień! Realizuj swoje marzenia na serwerze, jak najlepiej tylko potrafisz. Do zobaczenia na serwerze!

dPm2erg.gif

lPD9E83.png

Transport Of San Andreas:
M- @MateuszXQ

Ma- @Matie18

M: Witam, z tej strony Reporter MateuszXQ z Redakcji 4Life News.
Ma: Witam, z tej strony Młodszy Przewoźnik Matie18 z Transport of San Andreas.

M: Odpowiedziałbyś mi na kilka pytań?
Ma: Z miłą chęcią odpowiem!

M: Świetnie! Zatem myślę, że przejdziemy szybko do pytań. Na sam początek opowiedz coś o sobie.
Ma: Mam na imię Mateusz i za lekko ponad trzy miesiące kończę 20 lat. Pochodzę z większej wsi w województwie lubuskim. W tamtym roku skończyłem liceum oraz zdałem maturę, a obecnie jestem na pierwszym roku studiów o dość nietypowym profilu, jakim jest Kryminologia Stosowana. Moje hobby to jazda na rowerze i gry, a przede wszystkim motoryzacja. Z reguły jestem osobą spokojną, nie przepadam za konfliktami i najczęściej próbuje je jak najszybciej załagodzić. Jestem również dość pracowity, a gdy ktoś czegoś potrzebuje, to bardzo chętnie służę pomocą. Ponadto potrafię zachować kulturę na wysokim poziomie.

M: Obecnie znajdujesz się we frakcji Transport of San Andreas. Opowiesz nam, jaką funkcję pełnisz w tej frakcji oraz jak Tobie się pracuje we frakcji?
Ma: Do frakcji Transport of San Andreas udało mi się dostać pod koniec stycznia bieżącego roku, a po około 2-3 tygodniach udało mi się zdać egzamin oraz z Adepta awansować na pełnoprawnego pracownika frakcji. Moim obowiązkiem jest transport ludzi z punktu A do punktu B. Oprócz zwykłych taksówek, w Transport of San Andreas znajdują się również dwa pododdziały, jakimi są: Eskorta VIP, czyli transport limuzyną, którą można wynająć zarówno na określony czas, jak i w celu dojazdu od jednego do drugiego punktu oraz Transport Lotniczy, który jest praktycznie najszybszym możliwym transportem. Co więcej, w Transport of San Andreas znajduje się też autobus, który od czasu do czasu porusza się po stanie San Andreas określoną linią i za darmo wozi pasażerów. Dołączając do frakcji, od samego początku wiązałem z nią większą przyszłość i moim głównym celem było, jak i w dalszym ciągu jest zdobycie uprawnienia, które daje możliwość poruszania się pojazdami typu Fast Taxi, więc praktycznie od samego początku miałem ogromny zapał i starałem się wbijać jak najwięcej minut. Tym sposobem udało mi się uzyskać rangę ,,Kierowca Miesiąca" i przez okrągły miesiąc miałem możliwość poruszania się Staffordem. Do tej pory udało mi się uzyskać rangę Młodszego Przewoźnika, więc tak naprawdę nie dzieli mnie aż tak dużo do osiągnięcia swojego wymarzonego celu.

M: Rozumiem. Obecnie znajdujemy się na evencie, potocznie zwanym G1, który został zorganizowany przez administrację 4Life. Opowiesz nam, co należy do Twoich zdań podczas eventu?
Ma: Głównym celem było przyjechanie wraz z całą frakcją, by zaprezentować nasze nowe pojazdy graczom. Moim głównym zadaniem było w miarę możliwości odpowiadanie graczom na ewentualne pytania związane z naszą frakcją.

M: Myślę, że na tyle będzie ode mnie. Chciałbyś kogoś pozdrowić?
Ma: Tak, chciałbym pozdrowić Cię, @NukeR, @Argen, @Nikki02, @Owcaaa*, @j00lcia, @Dawidosa, @suuzannee, @KubiXooN_2k19, @Muflus i całą organizację Midnight Club, a przede wszystkim @Marcon666, @xDanielowsky@judi720, @Rozkulwica oraz @Kapusta* Bardzo dziękuje za możliwość wywiadu!

M: Dziękuję za pozdrowienia oraz się do nich dołączam! Dziękuję, że mogłem Tobie zadać kilka pytań. Życzymy w imieniu całej Redakcji powodzenia we frakcji oraz samych sukcesów. Trzymaj się!

1RTyYxf.gif

lPD9E83.png

To już wszystko w tej relacji z tego niebagatelnego evetu.
Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu!

lPD9E83.png

Redaktor Naczelny @Blender.
Reporter @MateuszXQ
Starszy Redaktor @Feliksek
Starszy Redaktor @Patryk99

Autoryzował: @pawelik001

Nf3cLQg.png

Edytowane przez Blender.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności