Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad ze Starszym Administratorem LuKi16!


Katexiaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

elluw5q.png

Witam, z tej strony Młodsza Redaktorka @_Katexiaa_ z Redakcji 4Life News.
Z przyjemnością pragnę zaprosić wszystkich do przeczytania wywiadu, który przeprowadziłam ze Starszym Administratorem @LuKi16

Miłego czytania!

ZQU8fxg.png

Glwh6fP.gif

ZQU8fxg.png

Legenda:

K - _Katexiaa_
L - LuKi16

ZQU8fxg.png

K: Witam, z tej strony Młodsza Redaktorka Katexiaa z Redakcji 4 Life News. Chciałbyś udzielić mi wywiadu?
L: Jasne, z wielką przyjemnością odpowiem na twoje pytania!

K: Świetnie, w takim razie zaczynajmy! Opowiesz nam coś o sobie, żebyśmy mogli Cię lepiej poznać?
L: Mam na imię Jakub i mam 18 lat. Pochodzę z województwa małopolskiego, a dokładniej, mieszkam w małej miejscowości niedaleko Krakowa. Głównie czas wolny spędzam ze znajomymi lub na komputerze. Interesuje się informatyką, piłką nożną no i oczywiście grami. Na serwerze gram już ponad 2 lata i mam przegrane ponad 5800 godzin. Należę do ekipy serwera, w której posiadam rangę Starszego Administratora. Jestem również członkiem frakcji SAPD, w której posiadam stopień Deputy Chief, co się równa z byciem członkiem zarządu frakcji.

K: Wspomniałeś, że interesujesz się informatyką i piłką nożną, skąd wzięły się u ciebie takie zainteresowania? Czy wiążesz z nimi jakąś przyszłość?
L: Myślę, że jak większość chłopaków, lubię podłubać coś przy komputerach lub pobawić się przy nich, oczywiście nie na jakimś zaawansowanym poziomie. Co do piłki nożnej, to za dzieciaka próbowałem coś zadziałać w tym kierunku, ale zrezygnowałem. Na obecną chwilę nie zamierzam wiązać przyszłości z zainteresowaniami, jestem chyba zbyt leniwy. :D

K: Rozumiem, a czym zajmujesz się w życiu prywatnym? Chodzisz do szkoły? Pracujesz?
L: Po wakacjach będę uczęszczał do 3 klasy szkoły zawodowej, na koniec tej klasy czeka mnie jeszcze egzamin końcowy. Jeśli chodzi o prace, to jeszcze o tym nie myślę, aktualnie zaczynam kurs prawa jazdy, na którym się skupiam.

K: Czy jest jeszcze coś, co byś chciał osiągnąć w swoim życiu, a może uważasz ze wszystko, co chciałeś, już masz i nic Ci nie brakuje?
L: Tak jak pisałem wyżej, przede wszystkim chciałbym zdać upragnione prawo jazdy. Pragnę też dokończyć szkołę, a później będę myślał, co chciałbym dalej robić w życiu. Aktualnie nie wybiegam aż tak daleko w przyszłość.

K: Masz już jakieś konkretne plany na tegoroczne wakacje, czy raczej nie?
L:  Nie mam jakichś konkretnych planów na te wakacje, ale większość czasu zapewne spędzę na wykładach oraz jazdach. Również znajdę czas dla siebie i znajomych. Prócz tego, spędzę część czasu, przed komputerem grając w gry.

K: Rozumiem. Wróćmy do świata wirtualnego - grasz jeszcze w jakieś tytuły poza grą MTA?
L: Jeżeli chodzi o gry poza MTA, to lubię pograć w takie tytuły, jak Rocket League lub Euro Truck Simulator 2. Od pewnego czasu, również zacząłem rozgrywkę w Red Dead Redemption 2.

K: Pozostańmy przy platformie MTA, poza 4Life grasz jeszcze na jakimś serwerze?
L: Tak, często lubię wejść na serwer z różnymi mini gierkami / trybami, myślę, że wiele osób wie, o jakim serwerze mówię.

K: Na serwerze 4Life przegrałeś aż 5800 godzin, to BARDZO dużo, czy nie żałujesz tego czasu?
L: Ani trochę nie żałuję spędzonego czasu na serwerze. Do tej pory bawię się świetnie i nie żałuję ani sekundy rozgrywki. Oczywiście wiadomo, są chwile, kiedy gra mi się nudzi, lecz po tygodniu, dwóch to przechodzi.

K: To świetnie! Jaki majątek udało ci się osiągnąć na serwerze?
L: Mój majątek jak na taką ilość przegranych godzin jest bardzo skromny. Wyceniam go na jakieś 2 000 000 PLN. Głównie jest on w samochodach. Najlepsze auta, jakie posiadam to Bullet oraz Sultan, a tak poza tym to mam jeszcze jakieś prezenty, które dostałem na urodziny. Jeżeli chodzi o nieruchomości to mam dom na osiedlu w San Fierro.

K: Możemy się dowiedzieć, jak wyglądały twoje początki? Czy było ciężko? 
L: Moje początki wyglądały tak jak każdego innego gracza, wybrałem skina i zrobiłem prawa jazdy każdej kategorii. Następnym krokiem było zebranie odpowiedniej ilości LifePoints, wiec udałem się na magazyn. Jeżeli chodzi o odnalezienie się na serwerze, to nie było to jakoś trudne pomimo tego, że grałem samemu. Dosyć szybko nabrałem wiatru w żagle i zacząłem osiągać coraz więcej na serwerze.

K: Należysz do frakcji SAPD, w której pełnisz dosyć ważną rolę, czy mógłbyś opowiedzieć, jak wyglądają twoje obowiązki?
L: Jako członek zarządu zajmuję się tym, czym każdy członek zarządu frakcji powinien, mianowicie nadzoruję frakcję, zajmuję się formalnością, czyli rozpatrywaniem wniosków o zdjęcie z czarnej listy, urlopy, zawieszenia itd. Oprócz tego do moich zadań należy nadzorowanie szkoleniowców oraz całej akademii.

ZQU8fxg.png

c7l6qp7.gif

ZQU8fxg.png

K: Czy myślałeś kiedyś o tym, by opuścić aktualną frakcję? Nie odczuwasz już przejedzenia?
L: Oczywiście, że myślałem o odejściu, w grudniu miną 3 lata jak jestem we frakcji SAPD, to naprawdę dużo czasu. Odczuwam już wypalenie, ale bardzo ciężko mi odejść, gdyby nie moja funkcja, jaką jest członek zarządu i sentyment do frakcji to myślę, że dawno by mnie w niej nie było.

K: Jesteś jednym z członków biznesu 4wars - jaką funkcję w nim pełnisz, jak wygląda Twoja praca?
L: W biznesie jestem głównie odpowiedzialny za prowadzenie eventów - wojen, większość obowiązków spada tam na mnie i osobę, z którą współpracuję.

ZQU8fxg.png

jL4LiJb.gif

ZQU8fxg.png

K: Skąd powstał pomysł na taki biznes? Czy po czasie uważasz, że był to strzał w dziesiątkę?
L: Pomysł na biznes powstał z inicjatywy @Kenny.gg, zaczęło się od organizacji pierwszej wojny, którą gracze przyjęli bardzo pozytywnie, a z okazji pomocy w organizacji dostałem propozycje założenia biznesu. Na obecną chwilę śmiało mogę powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę.

K: Czy angażowałeś się na serwerze w coś, co było totalnym niewypałem? Jeżeli tak to, co wtedy zawiodło?
L: Nie miałem takiej sytuacji, zawsze gdy w coś się angażowałem, to byłem pewien, że się uda.

K: Od niedawna jesteś liderem organizacji Olimp, uważasz, że dobrze odnalazłeś się na tym stanowisku?
L: Myślę, że tak, aczkolwiek jestem zdania, że poprzedni lider był dużo, dużo lepszy. Na początku chciałem odmówić, lecz finalnie się zgodziłem, póki co nie żałuje tej decyzji.

K: Będąc całkowicie szczerym, opowiedz coś o atmosferze w tej organizacji. Jak wiemy, jest to jedna z największych organizacji na serwerze i zapewne utrzymać porządek w niej nie jest łatwo. Czy wszystko przebiega, jak należy?
L: Atmosfera w organizacji jest naprawdę świetna, jestem przekonany, ze żaden z członków dołączając w jej szeregi nie rozczarował się. Każdy między sobą się dogaduje i nie ma kłótni, a przynajmniej o takowych nie mam pojęcia. Jestem zadowolony ze wszystkiego, co się tutaj dzieje. Organizacja dalej się rozwija i myślę, że idzie w dobrym kierunku.

ZQU8fxg.png

wcSVayQ.gif

ZQU8fxg.png

K: To naprawdę fajnie! Jak również wiemy, jesteś w ekipie serwera, możesz nam przybliżyć swoje powinności?
L: Tak jak wspomniałem wyżej, posiadam w ekipie serwera rangę Starszego Administratora. Poza podstawowymi obowiązkami każdego członka ekipy należy do mnie nadzorowanie pracy pozostałych członków, rozpatrywanie apelacji tych, którzy opuścili grono ekipy oraz zajmuje się sprawdzaniem normy zgłoszeń wykonanych przez ekipę. Tych obowiązków jest wiele więcej, lecz mógłbym wymieniać w nieskończoność.

K: Czego życzysz innym w drodze do takiej posady, jakie wskazówki podasz graczom, którzy chcą wstąpić w szeregi ekipy serwera?
L: Najważniejsza moim zdaniem wskazówka jest taka, aby się nie poddawać, jeśli napisałeś podanie i się nie udało, to trudno pisz do skutku, w końcu się uda! Osobiście, pisałem podanie do ekipy 6 razy i wiem, że trzeba się bardzo postarać, żeby znaleźć się w tym gronie. Ciężko coś więcej tutaj napisać, lecz sam zalecam pozostać sobą i zachowywać się po prostu, jak człowiek.

K: Czy jako Starszy Administrator, często masz jakieś nieprzyjemne sytuacje na serwerze?
L: Oczywiście, że tak, najczęściej to sytuacje, w których osoby nie doceniają naszej pracy i traktują nas naprawdę, jakbyśmy próbowali zaszkodzić, lecz na to nie da się nic poradzić. Kto rozumie naszą pracę, ten doceni.

K: Zgadzam się! Masz jeszcze jakieś cele, które chciałbyś osiągnąć na serwerze?
L: Myślę, że wszystko, co chciałem, to już osiągnąłem. Jedyny poboczny cel to Administrator RCON, lecz nie sądzę, abym się nadawał na to stanowisko.

K: Niestety, nasz wywiad dobiega końca. Czy chciałbyś coś jeszcze dodać lub kogoś pozdrowić?
L: Chciałbym pozdrowić: @A37  <3 :(( @KropsoN @DarkQueen @Wiesi3k. @NVXER @Bilu. @Avenged.lua @L4MP3K.dff @Ecstasy @OwOc @Karafik @Verago. @dobek @KoscioK @pawelik001 @Alpaka* @Artizo @suszek @Dombao33 @Marti. @Tomeczek. @Alaneczek @xWolfQ @Matias2525 @Aksiu @mokry_mokasyn @AndrzejKolano @Nudzio. @BloodD @CampeQ @c0veR @StivGamer @deluXe @WerkaGamerka @Ferdel1111 @Yuri. @QumiK^,^ @Hinox @Princessa* @Kubula @Nicholaz @Quiet @Veon @AqUaZ @4Ever. @Grzengol @japkooo. @ENOMEK @Drasiek @fretkaa. @Owcaaa* @Julia_Gagatek_Kubuli @DanielRB @xAvenes* @AcoreQ @egzo_11 @Lewanek* @Placuszek @KavKa* @Szaleji @AdrianoItaliano @veeniX @s1zu @pluuum @ThanKs. oraz Ciebie!

K: Przyłączam się do pozdrowień oraz dziękuje Ci, że zgodziłeś się udzielić mi wywiadu!

Dziękuje za przeczytanie!

ZQU8fxg.png

Dla Redakcji 4Life News: Redaktorka Katexiaa

Autoryzował: @pawelik001

Nf3cLQg.png

Edytowane przez LuKi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin