Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z MateuszXQ!


federer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

POm2o1r.png

Witam, z tej strony Młodszy Redaktor @Lajk* z Redakcji 4Life News.
Chciałbym Was zaprosić do przeczytania wywiadu, który przeprowadziłem z @MateuszXQ.

Po2AmCf.png
mwLckJC.png
Po2AmCf.png

Lajk*: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Lajk* z Redakcji 4Life News. Czy zechciałbyś udzielić mi wywiadu?
MateuszXQ: Oczywiście, z wielką przyjemnością odpowiem na Twoje pytania!

Lajk*: Super! Zacznijmy zatem od standardowego pytania, czy możesz opowiedzieć nam coś o sobie?
MateuszXQ: Jasne! Nazywam się Mateusz i mam 14 lat, lecz w listopadzie kończę już swoje 15 urodziny. Od września będę uczęszczał do pierwszej klasy technikum o profilu technik hotelarstwa. Swoją przyszłość wiążę właśnie z tym kierunkiem bądź będę próbował jako barman, ponieważ mam możliwość uczęszczania na kursy barmańskie. Mówiąc w skrócie, zobaczymy, jak to będzie. Mieszkam w województwie małopolskim, w mieście położonym nieopodal Krakowa. Interesuje się motoryzacją, grami komputerowymi, elektroniką i wspomnianym już wcześniej hotelarstwem. W wolnych chwilach zazwyczaj pogrywam w gry komputerowe oraz staram się rozwijać moje zainteresowania. Jestem osobą, która posiada wiele ambicji i celów, które zamierzam spełniać i doskonale mi to wychodzi. Z charakteru jestem osobą miłą, spokojną, pomocną i opanowaną. Z natury jestem również przyjacielski i nie mam problemu z nawiązaniem nowych znajomości. Myślę, że o mnie, to raczej tyle.

Lajk*: Co sprawiło, że wybrałeś akurat ten profil technikum?
MateuszXQ: Z początku miałem w planach pójść na profil technik pojazdów samochodowych, lecz z każdym dniem coraz bardziej zastanawiałem się, czy warto? Na profil technik hotelarstwa zdecydowałem się, ponieważ interesowałem się właśnie tym zawodem i wiem, że na nim podołam. Przed wybraniem tego profilu brałem również pod uwagę profil technik programista lub informatyk, lecz jestem pewien, że na nich bym nie dał rady. Tym o to sposobem wybór padł na hotelarstwo.

Lajk*: Rozumiem, zatem powodzenia w nauce. Niestety, ale wakacje powoli zbliżają się ku końcowi, jak je spędziłeś? A może masz jeszcze jakieś plany na końcówkę sierpnia?
MateuszXQ: Zacznę może od pierwszej części pytania. Tak naprawdę, to moje wakacje polegały na dojeżdżaniu do nowej szkoły i dopełnianiu formalności lub też na załatwianiu innych spraw niezwiązanych ze szkołą. Również spotykałem się ze znajomymi, gdy tylko miałem wolny czas. Pomagałem rodzicom w domu i pogrywałem w różne tytuły na komputerze. Jeśli chodzi o drugą część pytania, to tak, mam plany, wyjeżdżam na dziesięć dni. Możliwe, że przy publikacji wywiadu będę właśnie odpoczywać.

Lajk*: Oj tak... Pamiętam tę papierkową robotę związaną z nową szkołą, na szczęście mam to już za sobą. Życzę Ci udanego wypoczynku!
MateuszXQ: Dzięki wielkie!

Po2AmCf.png
5oIwGkS.gif
Po2AmCf.png

Lajk*: Dobrze, prywatnie się o Tobie dowiedzieliśmy dosyć sporo, przejdziemy teraz do życia serwerowego... Kiedy i jak to się stało, trafiłeś na 4Life'a?
MateuszXQ: Na serwer trafiłem dokładnie 22 września 2020 roku. Po założeniu konta grałem naprzemiennie tu i konkurencyjnym serwerze. W wakacje ubiegłego roku pogrywałem jeszcze na konkurencji, lecz w październiku ogłosiła ona upadłość i to skutkowało całkowitym przejściem na serwer 4Life. Jak się później okazało, był to strzał w dziesiątkę! Trafiłem tutaj dzięki mojemu koledze @Kujacy667, który polecił mi ten serwer jeszcze zza czasów grania na konkurencji.

Lajk*: Rozumiem, chciałbym Cię zapytać o Twój nick, mianowicie, co oznacza fraza "XQ" w nim zawarta?
MateuszXQ: Tak naprawdę, to sam nie wiem. Jeśli dobrze pamiętam, nick wymyślałem w 2018 roku, ponieważ chciałem go zmienić w innych grach. Przy wymyślaniu nicku nie brałem jakoś pod uwagę innych osób, tylko chciałem swój autorski. Pomyślałem w sumie, że czemu nie? Wpiszę sobie MateuszXQ, bo mi taki nick odpowiadał i pasował.

Lajk*: Na serwerze spędziłeś już niecałe 1500 godzin, nie żałujesz tego?
MateuszXQ: Absolutnie! Na serwerze spotkałem wiele wspaniałych osób, z którymi rozgrywka na tym serwerze sprawia mi frajdę i coraz wyżej się pnę. Dzięki nowym znajomościom rozgrywka na serwerze jest jeszcze piękniejsza, niż by się wydawało!

Lajk*: No i fajnie, podoba mi się takie podejście! Porozmawiajmy teraz o Twoim majątku, czy jesteś w stanie go wycenić?
MateuszXQ: Jak na czas mojej rozgrywki na tym serwerze, to mój majątek moim zdaniem jest dość skromny, ponieważ często mam tak, że nie mam ochoty na zarabianie i wolę porobić coś innego. Obecnie posiadam Bulleta 2.2 PFT bez nitra. Mój majątek wyceniam na około 1.2kk gotówki serwerowej.

Lajk*: Jasne, należysz do frakcji Transport of San Andreas, powiedz nam, jaką masz rangę i jak długo już tam jesteś?
MateuszXQ: We frakcji jestem od połowy lipca, zatem już miesiąc. Jeśli chodzi o rangę, na której obecnie się znajduje, to jest Starszy Kierowca.

Lajk*: Czy przed frakcją Transport of San Andreas należałeś do jakiejś frakcji? Jeśli tak, to jaki był powód Twojego odejścia?
MateuszXQ: Tak, przed frakcją Transport of San Andreas należałem do San Andreas Road Assistance i byłem na randze Doświadczonego Specjalisty. Powodem mojego odejścia było wypalenie się frakcją i chwilową przerwą od serwera przez egzaminy, które pisałem w maju.

Lajk*: W porządku, wróćmy jeszcze do Twojej obecnej frakcji, co Ci się w niej najbardziej podoba? Nie nudzi Cię takie jeżdżenie z punktu "A" do punktu "B"? Bo nie oszukujmy się, głównie na tym polega tam praca.
MateuszXQ: Ależ w żadnym wypadku! Nasza frakcja oferuje nie tylko jeżdżenie zwykłą taksówką z punktu "A" do punktu "B", ale także taksówki typu Transporter lub też Fast Taxi. Oprócz zwykłych taksówek oferujemy Transport Lotniczy, czyli przelot helikopterem, Eskortę VIP, która oferuje ekskluzywny przejazd limuzyną oraz autobusem, którym dotrzemy przez dane linie, przykładowo spod spawnu SF1 na magazyn i to zupełnie za darmo. Jest w czym wybierać, a powyższe pododdziały gwarantują, że frakcja za szybko się nikomu nie znudzi, a wręcz zachęci do dalszego działania.

Lajk*: Pozostaje mi życzyć Ci samych sukcesów we frakcji. Należysz również do Redakcji Prasowej 4Life News, ba, jesteś nawet w zarządzie! Od jak dawna już jesteś w tym biznesie, no i jak to się stało, że znajdujesz się w zarządzie?
MateuszXQ: W biznesie jestem już bardzo długo, ponieważ znajduje się w nim od 19 grudnia 2020 roku. Jest to kawał czasu. Od momentu zdania akademii nie myślałem przyszłościowo, na pewno nie o tym, że kiedyś będę członkiem zarządu. Pracowałem w tym biznesie dla własnej przyjemności, bez żadnego celu. Początkiem czerwca zostałem wezwany na rozmowę i bach, zostałem awansowany na posadę szkoleniowca na okres próbny podczas trwania akademii i jak łatwo jest się domyślić, przeszedłem go pomyślnie! Przez cały czerwiec zdołałem wyszkolić dwie akademie i nadszedł lipiec. Zostałem ponownie wezwany na rozmowę i już myślałem, że stało się coś złego... Na rozmowie zostało mi powiedziane, iż zostałem awansowany na rangę Redaktora Naczelnego, czyli w skrócie mówiąc na rangę zarządową. Oczywiście najpierw miałem okres próbny wynoszący 21 dni, ale przeszedłem go również bez żadnych oporów.

Lajk*: Czy twoje obowiązki zmieniły się jakoś diametralnie, gdy zostałeś przyjęty do zarządu, a tym, co było wcześniej?
MateuszXQ: Kiedy zostałem przyjęty do zarządu, to moje obowiązki zmieniły się o 180 stopni. Gdy byłem pełnoprawnym członkiem biznesu, zajmowałem się głównie pisaniem artykułów, wywiadów, liczeniu wyników plebiscytu oraz pomagałem w tworzeniu gazetki. Teraz będąc w zarządzie, do moich obowiązków należy pilnowanie redaktorów i karanie ich za złamanie danego punktu regulaminu, czy to na Discordzie, czy też w grze. Zajmuje się także sprawdzaniem materiałów pisanych przez redaktorów, czyli autoryzacją. Sprawdzam wnioski o urlopy, odejścia, powroty do redakcji i pomagam Dyrektorowi Naczelnemu we wprowadzaniu nowych zmian. Jestem także osobą, która jest na posadzie egzaminatora akademii oraz szkoleniowca redakcji.

Lajk*: Niedawno w Redakcji były małe problemy... Możesz opowiedzieć nam coś więcej, co tak właściwie się stało?
MateuszXQ: Jak można było zauważyć w ogłoszeniach, nasz biznes był zawieszony, ponieważ został usunięty nasz serwer Discord i rzeczy, które były nam pomocne przy pracy w Redakcji. Bez tego niestety nasz biznes nie funkcjonowałby poprawnie. Dlaczego tak się stało? Były Dyrektor Naczelny został odsunięty od tej rangi i został obsadzony jako Redaktor Naczelny i otrzymał zawieszenie na okres 14 dni. Niestety tak wyszło, że zareagował on dość niemiło i usunął nam Discorda oraz rzeczy pomocne przy pracy. Dlaczego został odsunięty od lidera biznesu? Jest to informacja poufna dla członków zarządu, której nie podam.

Lajk*: Rozumiem, najważniejsze jest to, że biznes szybko stanął ponownie na nogi. Porozmawiajmy teraz o organizacji, jesteś w Empire, tutaj również znajdziemy Cię w zarządzie, co nam możesz o niej powiedzieć? Jaka panuje u Was atmosfera?
MateuszXQ: W organizacji znajduje się od 7 grudnia 2020 roku. Wcześniej, przed Empire znajdowałem się w dwóch innych organizacjach, lecz one się rozpadały przez nieaktywność zarządu. Wróćmy teraz do organizacji Empire... Jeśli chodzi o zarząd, to jestem w nim od końca grudnia, bądź początku stycznia, tutaj konkretnej daty niestety nie pamiętam. Czas na najważniejsze pytania, czyli co mogę o tej organizacji powiedzieć oraz jaka panuje u nas atmosfera. Według wielu ludzi jesteśmy jedną z lepszych organizacji na serwerze, ponieważ posiadamy ogromną bazę, która znajduje się w świetnej lokalizacji, a wraz z nią ogromną flotę dofinansowanych pojazdów, która stale się powiększa. Organizujemy często konkursy i różne eventy dla członków organizacji, a atmosfera w niej sprawia, że chce się u nas być.

Lajk*: Czym zajmujesz się jako osoba należąca do zarządu organizacji? Bo jednak organizacja, to nie biznes...
MateuszXQ: Ja jako osoba z zarządu organizacji zajmuję się pilnowaniem porządków na Discordzie, czy też w grze na chacie organizacyjnym. Staram się również karać osoby, które w jakikolwiek sposób łamią regulamin organizacji. Zajmuje się także rozpatrywaniem spraw do zarządu, sprowadzaniem pojazdów, wypisywaniem urlopów, wpłatami dobrowolnymi, czy też składkami, ogólnie staram się pomagać liderowi i innym osobom, które potrzebują pomocy.

Lajk*: W takim razie, życzę powodzenia w dalszym rozwoju organizacji! Masz jakieś serwerowe marzenia, do których spełnienia dążysz?
MateuszXQ: Oczywiście! Jeśli chodzi o majątek, to chciałbym, aby do niego dołączył Rancher Long, ale wiadomo, czas pokaże, bo jednak tani, to on nie jest. W przyszłości chciałbym również dostać się na rangę Supporta, lecz nie będzie łatwo. Raczej to tyle, co chciałbym osiągnąć jeszcze na serwerze.

Lajk*: Powodzenia! Nasz wywiad powoli zbliża się ku końcowi, czy chciałbyś może kogoś pozdrowić?
MateuszXQ: Czekałem na ten moment, nie ukrywam, ponieważ pozdrowienia będą dość solidne. Na samym początku chciałbym pozdrowić @Kujacy667, ponieważ to dzięki niemu rozpocząłem rozgrywkę na tym serwerze. Dalej chciałbym pozdrowić całe Empire, a przede wszystkim @Dubaj, @Wydymiarz, @Szczot4, @Deshi_2k.UwU, @BartiCK, @Roxel, @Wantedmax, @Matheusz02, @Mendyx, @Dza_Dza, @Wonder.. @$michu$, @Zaxx, @manool, @Fachowiec, @Kamilos2265 oraz @I_Was_There, ponieważ tę organizację wspominam najlepiej z tymi osobami! Czas oczywiście na pozdrowienia dla calutkiej Redakcji 4Life News, a przede wszystkim dla @xWolfQ, @pawelik001 oraz @Blender.. Pozdrowień nie zabraknie również dla znajomych z San Andreas Road Assistance, czyli dla @Kumi, @Bart*, @StachuPoZamachu, @Inaf, @MisiekplTeam, @_-JAGUAR-_ oraz @maxwell187. Teraz pozdrowienia lecą dla frakcji Transport of San Andreas, a szczególnie dla @Busiek, @Kragenss, @RIPSONx, @Tomxcio, @Hubs*, @WAF3L, @KubiXooN_2k21, @JAKUBEX., @PLojTEk, @progenxd, @Szczureek, @IwanMaster, @koziolox10, @Kozixon, @Pawi., @Halloween, @matrxx503 oraz dla @Sheeker. Pozdrowienia kieruję także do @Yukine, @Bartek8291, @japkooo., @SzarY*, @MonDy., @Marcysia, @HeBe, @BalonK8, @patrykfh, @Levi., @KarolciaPlay, @MichQs., do Ciebie Panie Redaktorze oraz do Was drodzy czytelnicy! Jeżeli o kimś zapomniałem, to przepraszam, lecz znam tyle osób, że po prostu mogło mi się o niektórych zapomnieć.

Lajk*: Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko przyłączyć się do tych pozdrowień, trzymaj się!
MateuszXQ: Trzymaj się i dziękuję za możliwość przeprowadzenia wywiadu!

Po2AmCf.png

Dziękuję bardzo za przeczytanie wywiadu, do następnego! ;)

Po2AmCf.png

ioMmVA7.png

Autoryzował: @Blender.

POm2o1r.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin