Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

★Graphics by MaTiPL★


MaTiPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Typ Grafiki: Banner, oraz awek

Co ma się znajdować na pracy: Ładny mega 3- d napis " Satis "

Rozmiar: AWek: 250 x 250 a banner nie weim jakie wymiary ma.

Coś od siebie: Coś podobnego do SX Tylko lepsze xD ( większe wynagrodzenie)

Wynagrodzenie (Nie zmuszam do tego lecz fajnie by było wynagrodzić za prace): nu sypne z 5 pinc kafla

 

Napis 3D chodzi ci o ten kolorowy ? :P i rozumiem, że baner ma być na yt? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ Grafiki: Avatar

Co ma się znajdować na pracy: Cos zwiazane z SAFD

Rozmiar: na forum

Coś od siebie: ;)

Wynagrodzenie (Nie zmuszam do tego lecz fajnie by było wynagrodzić za prace): cos dam xd

Nie wiem czy wy chcecie wozy na tym czy co, więcej szczegółów jak się nie podoba to zmienię :P

eJ0Etis.png

 

Typ Grafiki: Avatar

Co ma się znajdować na pracy: Cos zwiazane z SAFD tylko żeby nie było napisu SAFD.

Rozmiar: na forum

Coś od siebie:  ;)

Wynagrodzenie (Nie zmuszam do tego lecz fajnie by było wynagrodzić za prace): cos dam xd 

 

mVOsVjA.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Typ Grafiki: (Avatar,Sygnaturka,Logo,Pasek): Avatar


Co ma się znajdować na pracy: Mój Nick - DoMaTix.


Rozmiar: 900x900


Coś od siebie: Prosiłbym żeby na pracy znalazło się coś związanego z CS:GO i 4LIFE.


Wynagrodzenie (Nie zmuszam do tego lecz fajnie by było wynagrodzić za prace): Jak napiszesz na MTA to może sypnę groszem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Typ Grafiki: Sygnaturka


Co ma się znajdować na pracy: Mój nick - filipeQQ, osiągnięcia marzenia.


Osiągnięcia :


SAMD - pielęgniarz


200k w gotówce


Buffek UP1/UP2


Marzenia :


Infernus z niebieskimi lampeczkami


Support


1.000.000PLN w gotówce


więcej przyjaciół


Rozmiar: Takie jak na sygnaturkę


Coś od siebie: Tło ma być związane z 4life, np. jakiś samochód wchodzi driftem i gdzieś w tle pisze 4life


Wynagrodzenie (Nie zmuszam do tego lecz fajnie by było wynagrodzić za prace): 1,5-2k zobaczymy czy się spodoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ Grafiki: Avatar(Avatar,Sygnaturka,Logo,Pasek)

 

Co ma się znajdować na pracy: Daniel1d i jakiś drifcik bmw lub jesterek

 

Rozmiar: Na avatar

 

Coś od siebie: Masz dużo czasu do niedzieli a zapłacę ci w poniedziałek

 

Wynagrodzenie (Nie zmuszam do tego lecz fajnie by było wynagrodzić za prace): Około 100-200pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin