Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

★Graphics by MaTiPL★


MaTiPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

lw8JfW7.png


 



Witajcie mam na imię Mateusz i zajmuje się grafiką od długiego czasu.


Grafikę tworze programami:


GIMP oraz Photoshop



Co mogę dla ciebie wykonać?


 


► Avatar


 


► Sygnature


 


► Logo


 


► Paski


 



Na wykonywanie grafiki mam 48h



Wzór zamówienia:


 


Typ Grafiki: (Avatar,Sygnaturka,Logo,Pasek)


Co ma się znajdować na pracy:


Rozmiar:


Coś od siebie:


Wynagrodzenie (Nie zmuszam do tego lecz fajnie by było wynagrodzić za prace):


 



Przykładowe prace:


http://imgur.com/a/azN3Z


 


(Niektóre prace są robione dość dawno)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Typ Grafiki: Sygnaturka :D

Co ma się znajdować na pracy: Coś o MTA/CS:GO

Rozmiar: Aby uszło w sygnaturke 

Coś od siebie: No to ja bym poprosił

Wynagrodzenie: Będzie jak wrócę do DRESÓW XD

 

Proszę bardzo z MTA też chcesz czy te dwie prace stykną ? :) oczywiście jak coś zmienić/dodać to pisz :) PS druga rozwala system podoba mi się :D

bKV1Qyd.png

xHh1ePl.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ Grafiki: Avatar,Sygnatura


Co ma się znajdować na pracy: cos z informatyką i napis BarT.


Rozmiar:avatar 250x250 a sygnatura taka jaka na forum


Coś od siebie:Myśle ze zrobisz cos fajnego


Wynagrodzenie (Nie zmuszam do tego lecz fajnie by było wynagrodzić za prace):sypne groszem :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Typ Grafiki: Avatar,Sygnatura

Co ma się znajdować na pracy: cos z informatyką i napis BarT.

Rozmiar:avatar 250x250 a sygnatura taka jaka na forum

Coś od siebie:Myśle ze zrobisz cos fajnego

Wynagrodzenie (Nie zmuszam do tego lecz fajnie by było wynagrodzić za prace):sypne groszem :)

 

 

Kurde nie miałem pomysłu :/ avek spoko ale sygna nie wiem jak masz jakieś tło mogę zrobić nowe ;)

5pyGnj2.png

OtJEAmn.png

0aQBRJs.png

9XGkKPZ.png

m7i4o04.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ziomuś ;) wiesz co dodaj w sygnaturce (tej drugiej) logo 4life i będzie git 

jeszcze jest problem bo avek troche zaduzy ma po 100 kB a potrzeba 50kB :/

Avatar musiałbyś wrzucić na gravatar i przez to użyć go bo nie mam pojęcia jak zmniejszyć rozmiar a na gravatar jest o wiele lepiej. Tutaj masz sygnaturke może być ? :P

jshs1b5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ Grafiki: Avatar,


Co ma się znajdować na pracy: Związane z Policją, mój nick, czapka policjanta, i takie tam duperele...


Rozmiar: Rozmiar taki, żęby był dobry na forum :D


Coś od siebie:Myśle ze zrobisz cos fajnego


Wynagrodzenie (Nie zmuszam do tego lecz fajnie by było wynagrodzić za prace):sypne stekami :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Typ Grafiki: Avatar,

Co ma się znajdować na pracy: Związane z Policją, mój nick, czapka policjanta, i takie tam duperele...

Rozmiar: Rozmiar taki, żęby był dobry na forum :D

Coś od siebie:Myśle ze zrobisz cos fajnego

Wynagrodzenie (Nie zmuszam do tego lecz fajnie by było wynagrodzić za prace):sypne stekami :)

 

Zrobiłem coś takiego nie brak pomysłu z tą czapką :P xD

KZQjWms.png

3nbnq9s.png

UgMfa9Q.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin