Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

★Graphics by MaTiPL★


MaTiPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Typ Grafiki: Baner na YT 


Co ma się znajdować na pracy: Mam kanał o poradnikach i grach,wiecej gier, i nick mojego kanału czyli HITTY oraz przycisk subskrybuj i podpis po nim zasubskrybuj po wiecej. Wybierz fajne tło licze na twoją inwencje 


Rozmiar: 2560x1440


Coś od siebie:  Wybierz fajne tło licze na twoją inwencje 


Wynagrodzenie (Nie zmuszam do tego lecz fajnie by było wynagrodzić za prace): 4000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ Grafiki: Avek, Sygna (Avatar,Sygnaturka,Logo,Pasek)

Co ma się znajdować na pracy: napis Arczi*

Rozmiar: takie zeby na forum sie miescilo

Coś od siebie: daj na tło jakiegoś zglebionego golfa albo jakąś kobitke. Co do napisu to dej efekt 3D

Wynagrodzenie (Nie zmuszam do tego lecz fajnie by było wynagrodzić za prace): dam ci z 1K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ Grafiki: Sygnatura

(Avatar,Sygnaturka,Logo,Pasek)

Co ma się znajdować na pracy: Mój Nick Mirus467

Rozmiar: Żeby pasowało na forum

Coś od siebie: Na tło możesz dac coś związane z strażą pożarna albo kobitke :D

Wynagrodzenie (Nie zmuszam do tego lecz fajnie by było wynagrodzić za prace): Coś ci dam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ Grafiki: Avek, Sygna (Avatar,Sygnaturka,Logo,Pasek)

Co ma się znajdować na pracy: napis Arczi*

Rozmiar: takie zeby na forum sie miescilo

Coś od siebie: daj na tło jakiegoś zglebionego golfa albo jakąś kobitke. Co do napisu to dej efekt 3D

Wynagrodzenie (Nie zmuszam do tego lecz fajnie by było wynagrodzić za prace): dam ci z 1K

Nie wiedziałem jaki efekt chcesz 3D i zrobiłem 2 xD  a i avatar też ma być czy nie 

PS jak zmienić golfa na innego albo coś to pisz, teraz się biorę za banner @UP

MnfNvEk.png

YoNvtzZ.png

akcZbMa.png

l2VHCel.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ Grafiki: Sygnatura

(Avatar,Sygnaturka,Logo,Pasek)

Co ma się znajdować na pracy: Mój Nick Mirus467

Rozmiar: Żeby pasowało na forum

Coś od siebie: Na tło możesz dac coś związane z strażą pożarna albo kobitke :D

Wynagrodzenie (Nie zmuszam do tego lecz fajnie by było wynagrodzić za prace): Coś ci dam ;)

8NXlZyK.png

fvGjuEY.png

lTnGhy6.png

Pasi ? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ Grafiki: Avatar

(Avatar,Sygnaturka,Logo,Pasek)

Co ma się znajdować na pracy: Mój Nick Mirus467

Rozmiar: Żeby pasowało na forum

Coś od siebie: Na tło możesz dac coś związane z strażą pożarna albo kobitke :D

Wynagrodzenie (Nie zmuszam do tego lecz fajnie by było wynagrodzić za prace): Coś ci dam ;)

Jeszcze Avatar xD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Typ Grafiki: Baner na YT 

Co ma się znajdować na pracy: Mam kanał o poradnikach i grach,wiecej gier, i nick mojego kanału czyli HITTY oraz przycisk subskrybuj i podpis po nim zasubskrybuj po wiecej. Wybierz fajne tło licze na twoją inwencje 

Rozmiar: 2560x1440

Coś od siebie:  Wybierz fajne tło licze na twoją inwencje 

Wynagrodzenie (Nie zmuszam do tego lecz fajnie by było wynagrodzić za prace): 4000

 

X35AHI3.jpg

 

Według mnie ten bez subskrybuj lepszy :P

7OxP6Jv.jpg

 

 

Typ Grafiki: Avatar

(Avatar,Sygnaturka,Logo,Pasek)

Co ma się znajdować na pracy: Mój Nick Mirus467

Rozmiar: Żeby pasowało na forum

Coś od siebie: Na tło możesz dac coś związane z strażą pożarna albo kobitke :D

Wynagrodzenie (Nie zmuszam do tego lecz fajnie by było wynagrodzić za prace): Coś ci dam ;)

Jeszcze Avatar xD ;)

Braaak pomysłówww xD jakbyś chociaż podał jakąś ładą laskę co ma mieć to lepiej :/

KWMxJRt.png

D2A93O2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem jaki efekt chcesz 3D i zrobiłem 2 xD a i avatar też ma być czy nie

PS jak zmienić golfa na innego albo coś to pisz, teraz się biorę za banner @UP

MnfNvEk.png

YoNvtzZ.png

akcZbMa.png

l2VHCel.png

Avek tylko inny ;)

I tego golfa innego podstaw najlepiej GOLF I MK. Lub dwojeczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin