Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Kiedy byłem małym chłopcem (dziewczynką)... - wspominamy dzieciństwo


Kwasowaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie zamieszczamy to, co wiąże się z czasem waszego dzieciństwa. Może to być historia, dziwne rzeczy, w które wierzyliśmy lub to, co lubiliśmy robić wtedy. Każdy z nas wychował się w innym miejscu i czasie, więc będzie się to różnić pomiędzy konkretnymi osobami.

Edytowane przez Kwasowaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Może nie byłam wtedy mała, ale niepogodzona z dojrzewaniem. Był Dzień Dziecka, więc pan od wf'u postanowił wziąć nas na lody. Gdy wszyscy kupili już swoją porcję, poszliśmy na plac zabaw. Ja od razu po zjedzeniu poszłam się pohuśtać na huśtawce. Robiłam to na tyle długo i mocno, że gdy zeszłam, nie byłam w stanie utrzymać równowagi. Gdy wracaliśmy, rzucało mną na boki. Przechodnie myśleli, że się upiłam. Wtedy nieopodal przejeżdżał radiowóz. Aby nie było po mnie widać nic nietypowego, oparłam się o jakiś słup. Wróciłam do siebie po jakiejś godzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin