Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Jednak zostaje // Neon


Neon.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak zostaje.Nie wyobrażam sobie zycia bez 4life . . . Jednak zostaje. Mam tu za duzo fajnych znajomych typu Damianeg , scyrix , lampi ,kubaT i wiele innych. i jednak zostaje.

Zmieniam nick i gram na nowo.Jednak dowiedzalem się co to znaczy się nie poddawać walcze do konca!Az mi się uda w SAPD!Nie odpuszcze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosne. Nie dostałeś się do sapd i piszesz odejście. Wstawiłbym tu screeny, żeby cie ośmieszyć ale zwyczajnie mi się nie chce. Co dalej, nie zrobiłeś mi krzywdy - po prostu przesadziłeś. Znasz chociaż znaczenie słów których użyłeś w stosunku do mnie? ;) 

 

Eldo dopóźniejjaksieogarniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin