Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Przerwa techniczna 11.05. 05:00


ZbyK.gg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Rae napisał:

Raczej nie będzie wprowadzany limit pojazdów dla gracza w przypadku ewentualnych ekstremalnych problemów?

Również jestem tego zdania, wprowadzenie limitu pojazdów jest dobrym pomysłem. Ile jest graczy, którzy kupują dziesiątki tanich aut i ustawiają je w tym samym miejscu na mapie, po co? Nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, //mentos^ napisał:

Również jestem tego zdania, wprowadzenie limitu pojazdów jest dobrym pomysłem. Ile jest graczy, którzy kupują dziesiątki tanich aut i ustawiają je w tym samym miejscu na mapie, po co? Nie wiadomo.

Limit wyjętych prywatnych pojazdów z przecho może. Przykładowo jeśli masz 20 aut swoich na mapie to już 21 nie wyjmiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON
10 minut temu, pikers. napisał:

Limit wyjętych prywatnych pojazdów z przecho może. Przykładowo jeśli masz 20 aut swoich na mapie to już 21 nie wyjmiesz.

Żadnych limitów nie planujemy wprowadzać na ten moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, pikers. napisał:

Limit wyjętych prywatnych pojazdów z przecho może. Przykładowo jeśli masz 20 aut swoich na mapie to już 21 nie wyjmiesz.

to było by bezsensu poniewaŻ jak piałem "masz 20 aut na mapie" przecież może mieć 10 np na bazie org a drugie 10 na domku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON
2 minuty temu, wisnia_pl napisał:

to było by bezsensu poniewaŻ jak piałem "masz 20 aut na mapie" przecież może mieć 10 np na bazie org a drugie 10 na domku 

Nie wydaje mi się, aby dalsza dyskusja na ten temat było potrzebna.
Jak napisałem - nic takiego nie planujemy, a więc jest to temat który co najwyżej może być poruszany w propozycjach i tam rozwijany.
Ten temat jest otwarty aby rozmawiać na temat przerwy i zmian których dotyczy, pozostałe zostawmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin