Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wypożyczalnia Samochodów "Dol-Preh" do ADMINISTRACJI


Dolas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj ponownie ja z nowym Pomysłem.

Od około 2 dni chodził mi po głowie właśnie ten pomysł.

Ostatnim czasem nie przyjął się pomysł a raczej podanie o komis bo kopiowałem.

Więc dzisiaj Wypożyczalnia Samochodów miala by ona takie przywileje jak:

-Oprowadzanie nowych graczy na serwie.

-Podarować im kluczę na 1 dzień na start.

Takimi początkowymi autami były by:

-Perek

-Manana

-Moonbeam

-Walton itd.

Potrzebowaliśmy by na to tydzień (7 dni) ,żeby zarobić funduszę na dodatkowe klucze

do tych aut jeżeli były by one na chwilę obecną bo 1 sztuce.

60 tysięcy, czyli 30 tysięcy na łeb.

Pozdrawiam Mam Nadzieję ,że się przyjmie.

Podpis: Dolas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XDDDD Jesli ma byc to wypozyczalnia to juz lepiej skrypt na wypozyczalnie automatyczna poza tym wypozyczalnia nie tylko ma niby pomagac nowym gracza a takze starszym w sensie tym ktorzy dlugo graja i maja tam te swoje 300k i se wypozycza tam tego infka na powiedzmy tydzien nie stac was na cos takiego na pewno a lepiej by bylo zrobic automatyczna bo bylo by to bardziej skuteczne....  a np jak ktos da auto do przecho porzuci i je sdsa odcholuje albo SAPD? no wlasnie wiec zbedne nie oplacalne itd.... a taj wgl NAPISZ TO W DZIALE PROPOZYCJE LECZ TERAZ:Posiadamy na chwilę dużo propozycji do zrealizowania oraz przeczytania. Jeżeli ogarniemy większość z nich, znów będziemy przyjmować propozycje od graczy :) Wiec mozna juz @LOCK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiszę jeszcze żebyś sobie dał spokój z tymi fantazjami twoimi bo sensu to jak na razie nie ma proponuje ci wtedy gdy otworzą dział propozycje napisać podanie o stworzenie biznesu ale SENSOWNEGO + znalezienia sobie mappera, który ci to wy mapuję.Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin