Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pokaż swoją twarz


RodowitY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za nominację @Jasiek* @_Roberto_ i pozostali co mnie kiedyś nominowali. Ja nominuje @Lisa_ @Majeczka* @|Wiki| @Emialski @K_R_U_K_ @Disuzwisu @leos2009PVP @KondieS @WujekRafalek @skuty4 @OskarSTK @thejacexu @alexofficial Cały Gang2010PL, Radio 4Music, i całe SAFD i SAMD! Pokazujta buźkę misie!

https://imgur.com/a/kZFfvw3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WujekPiotrus dzieki za nominacje i widze, że musze kontynuować tą serwie więc łapcie fote 

sVhAIXE.jpg

od siebie nominuje @Chmuurek @Pjoteer @krapeq @Kju. @BartusieQ* reszte ludzi z SAMD oraz cały Olimp <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @krapeq i @WujekPiotrus za nominacje

I kolejne moje zdjęcie
Ex4Azlk.jpg

Nominuj:
@Symcio*
@Pikachuuu*
@Ks.Prob.TymekMK oczywiście z bratem
@Bp.Kaczorek*
@Snorlax*
@BartusieQ*
@Nenil.gg
@NeRpiki
@xXVirtexXx.
I oczywiście najważniejsze nominacje @Aza* oraz @Grzengol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siemanoo!!! Dzięki wszystkim za nominację. A więc oto i ja we własnej osobie : O 

Nominuję @haryxi.
 @FRITOO @gethin. @Deviseq17 @Kwarku* @ZYLA @Elonds @Damianoooo oraz całą org Infinito
Pozdroo!!!

psst: Prawko na 4life to nie prawko IRL : )

image.png

image.png

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Nenil.gg oraz @Ivan* za nominacje. Mam nadzieję, że kogoś nie pominąłem. Jeśli by tak było to sorki XD

A, teraz czas na mnie po raz kolejny... :4l:

 

Spoiler

RUYgtCO.jpg


Nominuje: @Aza* @Kju. @MlodySzykujKadzidlo, @j00lcia, @Katexiaa, a także @Snaxx @Pikachuuu* + całą resztę SAMD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @tomicio007 za nominację

 

Oto ja cholera jasna

 

Nominuje: @JustPjoter | @okode | @Suchoklates. | @Michael* | @wunderbaum. | @mendyx* | @bonit. | @szyszon2 | @Prelud | @Edziooo_o | @Quaro | @ronaldiniogauczo | @adamox | @artur23kl | @szynaxo | @Muszeq* | @Destri | @JoX1337 | @tomson.

Pokazujta się panowie :)

Edytowane przez FRITOO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin