Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pokaż swoją twarz


RodowitY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Wieczór 
Odpowiadam na poprzednie nominacje (trochę spóźnione ale no :x), nominuje całe SAPD oraz Administracje, a w szczególności @s1zu @Evo47 @Linshi @I_Was_There @AngelOfDeath @LuKi16 @Broszko @Argen, pozdrawiam.

Spoiler

355295017_303646552000141_775196743844319614_n.jpg.b5bc9595e82e1fb2c376983953a146e4.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na poprzednie nominacje, wraz z @Hefrey. oraz @IwanMaster dokonaliśmy spotkanie, a oto tego efekty.


kontakty.png


Tym samym chciałbym nominować osoby: @Argen, @Skrzattt*, @Chrzano_o, @mondy187, @DAWCIX47, @SzarY*, @s1zu, @Penomeco, @Linshi, @_Valentino, @I_Was_There, @bot_tomek, @SoBcZi.*, @Ksiadz_Natan, @macias187, @Sledzik47, @Kingsayz, @KubiNXooN, @Krizsuu*, @HNTR, @K4fulsky*, @Sofciu., @Gniadys*, @koziolox10, @WAF3L47, @SMARK, @Draveq, @RIPSONx.

Edytowane przez Refelek*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za nominacje @DawiSS* oto mój ryjec (wiem wyglądam na 10 lat)

Moje nominacje to: @Lumbago@Kacki210, @|Diesel|, @Crunchips*, @dzik2k oraz całą organizacje Dirty Angels

Edytowane przez _Wentyl_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tadziu dzięki za nomke, choć wiesz, że nie lubie pokazywać swojego ryjca XDD

 

Osobiście nominuję osoby takie jak @Blender. @Erixson oraz @Kju.

 

Spoiler

20230616-205645.jpg

 

Spoiler

20230616-210248.jpg

 

 

 

Post nie ma na celu wspierania żadnej z partii politycznych

(tl;dr nie mam innych zdjęć swojej twarzy oprócz tego, także proszę o wyrozumiałość)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję @smogu. i @Byialy* za dominację <3<3

420LZit.png
dMfAp5r.png

Ja ze swojej strony dominuje @j00lcia, @p00la, @Marcysia, @oliwia.krw, @JulciaShaforostov.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin