Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Off-Topic "Projekty graczy"


kondziolek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam, Po krótkim sprawdzaniu co można by było zmienić na serwerze postanowiłem zmienić lokalizację Barbera i o to moja lokalizacja oraz mapa lecz bez interioru. Zapraszam do Ocenki 
PS. robiłem z 20 minut i uczę się
https://imgur.com/a/bX6yWjn
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Mireeek napisał:

Witam, Po krótkim sprawdzaniu co można by było zmienić na serwerze postanowiłem zmienić lokalizację Barbera i o to moja lokalizacja oraz mapa lecz bez interioru. Zapraszam do Ocenki 
PS. robiłem z 20 minut i uczę się
https://imgur.com/a/bX6yWjn
 

Spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2024 o 23:15, Mireeek napisał:

Witam, Po krótkim sprawdzaniu co można by było zmienić na serwerze postanowiłem zmienić lokalizację Barbera i o to moja lokalizacja oraz mapa lecz bez interioru. Zapraszam do Ocenki 
PS. robiłem z 20 minut i uczę się
https://imgur.com/a/bX6yWjn
 

Mapa pozostawia trochę do życzenia, a przede wszystkim barierki blokujące chodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Administracja powinna rozważyć rozbudowanie pracy ET. Bo pojazdy 2drzwiowe mają 80%. Ale nie rozumiem tej dyskryminacji(skoro kogoś stać na infernusa to czm ma być dyskryminowany). Skoro i tak jest tylko jeden pasażer. Powinno być to bardziej rozbudowane kilka osób albo że mają bagaże i musi być pojazd bus albo kombi.  I kolejne poziomy bo ten przed ostatni z ostatnim to znikoma różnica . Fajnie by było rozbudować tą pracę Et ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 28.07.2024 o 20:37, Viper190 napisał:

Administracja powinna rozważyć rozbudowanie pracy ET. Bo pojazdy 2drzwiowe mają 80%. Ale nie rozumiem tej dyskryminacji(skoro kogoś stać na infernusa to czm ma być dyskryminowany). Skoro i tak jest tylko jeden pasażer. Powinno być to bardziej rozbudowane kilka osób albo że mają bagaże i musi być pojazd bus albo kombi.  I kolejne poziomy bo ten przed ostatni z ostatnim to znikoma różnica . Fajnie by było rozbudować tą pracę Et ^^

https://mta4life.pl/forums/forum/849-propozycje/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana premii na ET, premia uzależniona od tego jak daleko jest klient jest trochę mijająca się z celem to jest tak jakbyśmy zamawiali ubera i im dalej jest od nas tym więcej napiwku mu damy. Premia moim zdaniem powinna być zależna od np: 
czasu
Przykładowo kursy do 5km(szacowanej długości kursu) do max 2min i każda sekunda później zabiera 1% premii, (100% premii by odpowiadało 25%-30% wartości kursu)
kurs 5-10km(szacowanej długości kursu) max do 3min - każda sekunda dłużej zabiera 1% premii,
i kursy powyżej 10km(szacowanej długości kursu) do 4min - każda sekunda dłużej zabiera 1% premii,
PRZYKŁAD

(ZAŁOŻONA PREMIA 25%)
kurs z SF juniper - LV freight depot
długość szacowana kursu: 9836m
Cena kursu: 301.94 PLN
(kurs zalicza się do kursu 5-10km)
kurs został oddany w 3:15 ( nie mieści się w czasie do 3min)
więc premia będzie wynosić 15% mniej od założonej premii

wyliczenie premii = (0.25*301.94) - 15% = 75,485 - 11,32275 =64,16225 ~ 64.16 PLN
czyli wynagrodzenie 301.94+ 64,16 = 366,10 PLN


zamiast aktualnej premii która by wynosiła około 20pln(bądź mniej) bo kursy był brany z miasta SF

Bądź pomysł B
od uszkodzeń ale nie tak jak teraz to jest że zabiera nam wypłatę z kursu tylko z premii i premia by wynosiła 25% wartości kursu.
zamiast zadowolenie klienta w prawym górnym rogu by widniała informacja kondycja pojazdu bądź poziom uszkodzeń
maksymalny poziom uszkodzeń pojazdu który by zabrał całą premię wynosiłby 25% (mniej więcej tak jak teraz działa, że jak  zrobimy kolizje to zadowolenie klienta spada) to działało by na tej samej zasadzie
75% kondycji pojazdu równoważył by się z 0% premii a 100% kondycji z 100% premii.
stąd wynika jeden procent uszkodzeń pojazdu równy 4 procentom premii
PRZYKŁAD
(ZAŁOŻONA PREMIA 25%)
kurs z SF juniper - LV freight depot
długość szacowana kursu: 9836m
Cena kursu: 301.94 PLN
szacowana premia: 75,485
Podczas kursu doszło do kolizji która doprowadziła stan pojazdu do 93%
więc premia będzie pomniejszona o 7(procent uszkodzeń pojazdu)*4=28%

wyliczenie premii = (0.25*301.94) *(1- ((4*7)/100) = 75,485 *  0.72 = 54.3492 ~ 54.35 PLN
czyli wynagrodzenie  301.94 + 54,35 = 356,29 PLN

Pisze tutaj bo nie mogę tego napisać na dziale propozycje graczy

Edytowane przez anosia26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin