Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

KONKURS O URANUSA - WARTEGO 300.000 PLN! - WEŹ UDZIAŁ!


KRISU.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyobraź sobie Piątkowy wieczór na Ursynowie. Biały, nowoczesny blok odbija się w promieniach słońca. Na zegarze 16:30. Na twarzy zmęczenie. Jest i on - Marek lvl 16. Wraca do domu po kolejnym dniu w szkółce. Technik informatyk, bo lubił grać w gierki, to nie był dobry wybór. 8 godzin zawodowych z Pythona. Pain. Rzuca plecak w kąt. Matma nieodrobiona, a jutro kartkówka z przebiegu zmienności funkcji.

Pora na MTA. STOP. Matka woła na obiad. Znowu pomidorowa, więc szybki powrót do gierki. Marek biegnie na przecho LV po swojego nowego Uranusa. Mija potężnego kierowcę niebieskiego Schaftera na offroadach i secie miodowym, więc umiera pod kołami 12 letniego Maciusia tryhardującego etrans od 15 godzin.

W przecho tylko dwa perki 1.2 po nieudanych trade. OSHIT.exe. Przypomina sobie, że przecież siedział 30 minut na magazynie, próbując sprzedać ostatnie 200 punktów premium cejotom. Uranus na pp za 500 PLN - parking nieopłacony. Brak profitu. Marek twierdzi, że pouberuje. Może akurat jego ulubiony youtuber AndiMinecraft2010 będzie robił challenge i Marek wygra 5000 PLN. Podjeżdża więc na spawn LS, prawie wpadając w pościg z SAPD'ami...

Jest tam ona... Ruda kobieta w czarnej sukni silnie podkreślającą jej wyrzeźbioną latami siłowni talię, z naprawdę solidnymi oczami - x_Natalia_2010_PL. Marek podjeżdża, lekko zawstydzony kobietą. Po 10 minutach rozmowy ruda nie jest już tylko w progach jego perków 1.2, a okupuje czarny, skórzany fotel Uranusa. Profit. Marek dodaje Natalię do znajomych...

Po 15 latach Marek wraca na serwer. Zbyk siedzi już zarobiony na Bahamach z kont premium, dodając 10 wariant combi do Szaftera. Spotyka tego samego Maciusia, który uprzednio potrącił go jadąc na Fort Carson, by oddać kurs E-Trans. Okazuje się, że Marek i Natalia są w szczęśliwym związku z dwójką małych dzieci (w tym jedno czarnoskóre [Marek się nie przejmuje, gdyż od 10 lat nadal tkwi jako Junior Developer jakiegoś niszowego Backendowego języka ale posłuchaj stary jego nowy projekt NFT to będzie przełom, mówię Ci, WAGMI Boys]). Uranus trafia w ręce tego bardziej kochanego dziecka i cykl się zatacza...

Czy ta historia jest wystarczająco piękna? Może i tak, lecz Uranus musi trafić w dobre ręce.

*Natalia to Big B00ty Latina. Dlaczego to jedyna droga, by osiągnąć niezależność finansową? Po pierwsze, są piękne, więc każdy będzie odczuwał do Ciebie respekt i Twój status mocno zacznie Profitować. Po drugie, gotują niesamowicie dobrze. I co najważniejsze - są niestabilne psychicznie. Dzięki temu zaczniesz potężnie rozumieć psychologię ludzi i dostaniesz skill silnej psychiki. Gwarantuję Ci, że jeżeli znajdziesz sobie taką Big B00ty Latina, to zostaniesz milionerem w mniej, niż 20 dni i Twój wymarzony Zion pft pojawi się w Twojej kolekcji. Zadziałało to na mnie i cały Capital Club. Spróbuj sam, lol. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie wczoraj zachlałem. Paliłem blanty do piątej rano. Film mi się urwał jak leżałem w rurze. Teraz mnie krzyż ekhm. Trochę się przespałem, ale musiałem wstać rano bo mam obowiązki. Mam dziecko. Niektórzy mówią, że nie można chlać jak się ma dzieci, ale to nie prawda. Można, tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność. Przy obecnych cenach paliwa to ja będe musiał zjeść tego uranusa żeby wyjść na człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin