Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[4LIFE GATE] - Zadania dzienne [vol.1]


ArthurFiNCH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ArthurFiNCH napisał:

To nie jest śmieszne. Zadania dzienne są dla wszystkich! Film porusza prawdziwy problem.

Może dla ciebie i twojego "pewnego określonego grona osób" nie jest to śmieszne, ale to nie znaczy, że innych to obchodzi i ktoś będzie nad tym ubolewał. Przytoczę ci przykład z życia wzięty, który idealnie wpasowuje się do tej sytuacji. Załóżmy, że popełniasz jakieś przestępstwo i zostajesz skazany na karę więzienia. Odczekasz swoją karę, ale fakt popełnionego czynu i odsiadki skreśla cię z możliwości pracy w np. szkole, policji, urzędzie... I wtedy twój głupi argument "Ale ja już odsiedziałem karę! To nie sprawiedliwe!" każdy tak samo będzie miał głęboko w swoim poważaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było nie kombinować i nie byłoby żadnego problemu XD. Choć uważam, że powinna być opcja wykonania zastępczego zadania dziennego, które by podtrzymywało ciągłość zadań, ale nie dawało gwiazdek. To jednak na pewno powodem wprowadzenia takiej funkcji nie powinni być gracze, którzy dopuścili się świadomego oszustwa i teraz ponoszą konsekwencje. Równie dobrze moglibyście siedzieć wiecznie na tym banie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka mała, ale daily task z kopalnią trafia się 2 razy w miesiącu (A czasem i rzadko kiedy tylko 1 raz). I wiem co piszę, mam już 612 dzień (Miałbym 643 dzień, ale przez wizytę w szpitalu, straciłem 1 miech...).

Więc luzem da się np.: 2 tygodnie, albo na farcie 3 tygodnie pod rząd mieć daily.

A tak propo filmu, to fajny program masz od głosu :) Ani trochę nie było słychać tu jakiegoś "bota" XD.

W ogóle, ja nie wiem po co, i komu są potrzebne te boty na pracę, skoro większość zadań robi się dość krótko i szybko? Najdłuższa praca, to Dodo, w minimum 60 minut się robi. A najkrótsza, (to zależy dla kogo, ale dla mnie) przebiegnięcie X KM, w może i 5 minut, albo skoki spadochronowe, które dosłownie do pięciu minut idzie je zrobić, albo i krócej. Sweepery zrobisz w niecałą godzinkę (Konkretniej 40min, przy 40kg). A kopkę w szybkie 20 minutek (przy 150kg węgla) 250kg robisz w około 35 minutek. Rowerek to przeciętnie 15 minutek. W tą i we w tą w SF (6 razy, od kościoła, i do osiedla Doherty). (Czasy podałem w zaokrągleniu, według mojego zegara biologicznego).

Jak dla mnie, to większość osób patrząca na jakieś zadanie (Np.: 30kg na sweeperach) jest zbyt rozleniwiona, żeby chociaż te 20 minutek zająć, i wykonać. Tylko muszą jakieś se śmieszne boty pobierać... Ja oczywiście rozumiem osoby, które długo siedzą w robocie, i jak wrócą do domu, to się nic nim nie chce (Sam tak mam podobnie). Ale zawsze się znajdzie ta "mała" chwilą, gdzie zrobisz se to zadanie.

Jak dla mnie, to ten temat jest do zamknięcia, nie ma co tu więcej komentarzy dawać. Może i kiedyś zostanie dodana opcja "Wylosowania" innego se zadania. Ja narazie głównie hobbistycznie pomierzył bym (Co do sekundy) w ile się robi wszystkie zadania. Bo Dodo, jestem pewien że w 62 minuty, przy 40 paczkach się robi, i nikt mnie nie oszuka że "Krócej się da" :| 

 

(Jak coś, w tym komentarzu, własne myśli pisałem, więc proszę się nie czepiać o byle g***)

Edytowane przez MadRys.rar
Mała poprawka ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film zrobiony prawdopodobnie dla rozgłosu, byłeś nieuczciwy wobec innych graczy, to zostałeś ukarany w odpowiedni sposób. A odnośnie samego cheatowania…, nigdy nie popierałem i nie będę popierać oszustw na jakiejkolwiek płaszczyźnie, od zwykłej gierki po życie realne. Gdy uruchamiałeś w celu prowadzenia nieuczciwej taktyki zarabiania, to musiałeś zdawać sobie sprawę z tego, że będzie miało to przyszłościowe konsekwencje, mam na myśli samego bana, zadania dzienne oraz szanse na nabory do frakcji/biznesów/administracji. A odnośnie ograniczenia zadań dziennych, graczy z karą mute nie obsługujemy w TSA oraz gracze z zabranym prawem jazdy nie mają jak pracować w niektórych pracach.

Udało ci się uzyskać rozgłos, ale czy naprawdę była to gra warta świeczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ArthurFiNCH napisał:

Witam ponownie.

Tym razem przechadzałem się po parku i gdzieś w krzakach znalazłem kopertę z napisem VOL.2, w kopercie była płyta DVD, a na płycie ten oto materiał.
 

Pozdrawiam *nvd.

Witam czy w 3 cześci będzie coś o prezydencie bożym ? bo nuda trochę . a bym chciał jakieś okuratne treści zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin