Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z xsanti


Davvv_13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png

Witam, z tej strony Młodszy Redaktor @Davvv_13 z Redakcji 4Life News. Zapraszam do przeczytania wywiadu z Młodszym Specjalistą @xsanti z 4Music.

5D4B3bb.png

IdSsiAg.gif

5D4B3bb.png

D - Davvv_13
x - xsanti

5D4B3bb.png

D: Witaj, z tej strony Młodszy Reporter Davvv_13 z Redakcji 4Life News. Mam do Ciebie kilka pytań. Czy zechciałbyś udzielić na nie odpowiedzi?
x: Witam, z tej strony Młodszy Specjalista xsanti z 4Music. Oczywiście, że chciałbym udzielić odpowiedzi!

D: Świetnie! Na sam początek wywiadu, opowiedziałbyś coś o swojej osobie i zainteresowaniach?
x: Oczywiście! Nazywam się Marcel. Obecnie mam 20 lat i mieszkam w okolicach Łodzi. Na co dzień interesuję się przede wszystkim muzyką klubową. Miłość do muzyki poczułem już od najmłodszych lat, gdy wszedłem na YouTube i moim oczom ukazały się piękne składanki z dobrą dawką muzyki w klimacie klubowym. Od małego moim marzeniem było zagranie na prawdziwej konsoli DJ-skiej i mam nadzieję, że kiedyś tego dokonam. Oprócz słuchania muzyki klubowej lubię także spędzać czas na dworze, jeżdżąc na rowerze do parku samemu. Nie mam zbyt wielu przyjaciół, więc postanowiłem, że to będzie najlepszy sposób na uspokojenie swoich myśli i emocji.

D: Przechodząc do sceny MTA, kiedy, jak i dlaczego trafiłeś na serwer 4Life?
x: Na serwer 4Life trafiłem dzięki moim dawnym kolegom z klasy, gdy chodziłem jeszcze do szkoły podstawowej. Myślę, że to były lata 2017-2018, kiedy zaczynałem swoją pierwszą przygodę z tym serwerem.

D: Jak wyglądały Twoje początki na serwerze i jak je wspominasz?
x: Moje początki na serwerze wyglądały następująco: gdy wszedłem na serwer 4Life, wsiadłem do taksówki i kazałem taksówkarzowi zawieźć mnie do pracy. Na początku była to praca magazyniera, która bardzo mi się podobała. Pracowaliśmy tam razem z kolegami od rana do nocy, grając z dużym uśmiechem na twarzy. To był naprawdę piękny czas... Nie ukrywam, że chciałoby się wrócić do tych początków grania.

D: Na serwerze jesteś znany głównie ze swoich świetnych audycji radiowych. Jak długo jesteś już w 4Music i co skłoniło Cię, by dołączyć do tego biznesu?
x: Do 4Music dołączyłem 17 grudnia 2023 roku, więc mam już za sobą pół roku. Skłoniło mnie do tego pragnienie spróbowania czegoś nowego na serwerze, ponieważ miałem już pewne doświadczenie. Wybrałem biznes 4Music i jestem sobie bardzo wdzięczny, że udało mi się do niego dołączyć. Dzięki temu jestem szczęśliwszym człowiekiem. Uwielbiam prowadzić dla was audycje, wręcz kocham to.

D: Jesteś znany pod nickiem "xsanti". Skąd pomysł na nick?
x: Szczerze, przyszło mi to do głowy tak randomowo, aby nadać sobie taki nick jak xsanti.

D: Czy nick ma jakieś ukryte bądź widoczne nawiązanie do Twojej osoby?
x: Oczywiście, że nie. Kombinowałem z różnymi nazwami, aż zostawiłem nick xsanti, ponieważ mi się spodobał.

D: Rozumiem, czy zamierzasz w przyszłości zmienić biznes z radia 4Music na inny? Jeśli tak, jaki byłby to biznes?
x: Absolutnie, pod żadnym pozorem, nie zamierzam opuścić biznesu 4Music.

D: Jeśli w przyszłości dostałbyś propozycję bycia Dyrektorem Radia, czy przyjąłbyś ją?
x: Przyjąłbym tę propozycję z dużą chęcią. Wprowadziłbym różne zmiany w audycjach.

D: Czy masz jakieś marzenia serwerowe i czy chciałbyś się nimi podzielić z nami?
x: Moim marzeniem jest uzbieranie do końca roku na Infernusa 2.2 full up z jakimiś ładnymi lampami.

D: Na chwilę obecną posiadasz ponad 1800 godzin przegranych na serwerze. Jak wspominasz ten czas? Czy nie żałujesz, że spędziłeś tyle czasu na serwerze? Jaki udało Ci się zebrać majątek przez ten czas?
x: Czas spędzony na serwerze 4Life wspominam bardzo dobrze i przyjemnie. Pamiętam, jak po powrocie na serwer ostro zacząłem zbierać pieniądze na zakup Sultana 1.6 sedana. Pracowałem wtedy ciągle jako kurier, aby w końcu dorobić się na niego i całkowicie go ulepszyć. Później, po pewnym czasie, dostałem się właśnie do 4Music i od razu ułatwiło mi to rozgrywkę, dzięki czemu dorobiłem się kolejnych aut, wspierany finansowo z audycji. Zadano mi pytanie, czy żałuję tyle czasu poświęconego grze. Odpowiem na to w ten sposób, że wręcz przeciwnie - nie żałuję poświęconego czasu na 4Life, ponieważ świetnie się bawiłem z poznanymi ludźmi. Majątek, który udało mi się zgromadzić przez ten czas, jest wyceniany na około 4 miliony.

D: Niestety, ale wielkimi krokami zbliżamy się do końca wywiadu. Czy chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić?
x: Przede wszystkim chciałbym pozdrowić moją przyjaciółkę Dzastę za wspólnie spędzony czas na serwerze oraz moich kolegów z biznesu 4Music.

D: Z mojej strony to wszystko. Serdecznie dziękuję Ci za udzielenie wywiadu oraz poświęcenie na niego czasu.
x: Ja również dziękuję! To miało dla mnie duże znaczenie.

5D4B3bb.png

THyw8ja.gif

5D4B3bb.png

Bardzo dziękuję za przeczytanie wywiadu. Jeśli Ci się spodobał, zachęcam do pozostawienia reakcji i komentarza pod tym postem.

tg6J0sG.png
Autoryzował: @Kr3dka

5wNnuaX.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin