Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Niespodziewany ładunek na punkcie kontrolnym


Januszz*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

yIcK0lM.png

Witam, z tej strony Redaktor @Januszz* z Redakcji 4Life News, Zapraszam do przeczytania relacji z punktu kontrolnego!

BePhSo6.png

Sz2jNgm.gif

BePhSo6.png

Dnia 23 Sierpnia 2025 roku o godzinie 18:00 odbył się punkt kontrolny, który znajdował się na moście Martin Bridge, Red County. Podczas prowadzenia punktu kontrolnego zjednoczyły siły służby mundurowe Głównej Komendy Stanowej San Andreas Police Department z Los Santos, wraz z oddziałem wojska San Andreas Armed Forces. Miejsce, w którym został dokonany punkt kontrolny, nie był przypadkowy, gdyż służby San Andreas Police Department dostawało wielokrotnie zawiadomieniach o rzekomych „Nielegalnych transportów”, które były wysyłane przez tamtejszych mieszkańców miasteczka BlueBerry, oraz pracowników nieopodal znajdującego się tartaku, a jak dobrze wiemy, prawo jest po to, aby je przestrzegać, więc tym samym służby porządkowe rozpoczęły zadanie zmniejszenia, a następnie zlikwidowania nielegalnych procederów.

BePhSo6.png

vUErdE2.gif

BePhSo6.png

Głównej Komendy Stanowej San Andreas Police Department z Los Santos nawiązała współprace z niebyle kim a samym wojskiem San Andreas Armed Forces, aby połączyć siły i wspólnie pozbyć się przemytników nielegalnych towarów. Jak zaplanowano tak też i zrealizowano, następnego dnia została dokonana mobilizacja jednostek, a następnie udano się na most Martin Bridge, które łączyło dwa kolosalne hrabstwa takie jak Red County oraz Bone County. W błyskawicznym tempie jednostki San Andreas Police Department i San Andreas Armed Forces dojechały na miejsce, także błyskawicznie się rozstawili i zabezpieczyli most to utworzenia punktu kontrolnego.

BePhSo6.png

uxiXVXS.gif

BePhSo6.png

Na samym starcie wszystko przebiegało normalnie, brak podejrzanych osób oraz pojazdów, lecz nie było trzeba długo czekać, aby namierzyć pierwszą dość dziwnie wyglądającej ciężarówki, która posiadała ze sobą ładunek, Policja przeszła do rutynowej kontroli ładunku, lecz zamiast spokojnego transportu policjanci zauważyli dziwnie wyglądające beczki, po otwarciu jednego z beczki zauważono, iż w beczkach znajduje się dziwne chemikalia. Wojsko po opatrzeniu, z czym mają odczynienia, został wezwany Pluton Chemiczny, który zajął się ładunkiem ciężarówki, a służby porządkowe aresztowały pierwszego przemytnika. Dalsze kontrole były mniejszymi wybrykami takie jak posiadanie przy sobie nielegalnych bądź niedozwolonych przedmiotów.

Należy pamiętać, iż służby mundurowe zawsze, się starają pomóc nam jako obywatelom, a nie utrudniać nam życie, więc pamiętajcie, aby zawsze szanować innych prace.

BePhSo6.png

Serdecznie dziękuję za przeczytanie materiału do końca.

BePhSo6.png
 

JwSTCzk.png
Autoryzował: @kvmykk.ogf


yIcK0lM.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin