Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

impreza urodzinowa u Kruziiego


TheKruzii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chcę zrobić impreze (najprawdopodobniej ostatnią) w clubie prowokatorów (chyba pamiętacie gdzie to??), aby na serwerze wywalilo 325/325 jak rok temu haha:) DJ będzie Magulon, każdy mi go polecił więc czemu nie i oczywiście nagrody.. Muszą być wywalone w kosmos, to ma być event dla graczy, aby mieli coś z niego :) Elegancko wszystko przygotuje, zrobie plakat i na prawdę chce aby było 325/325 - odbędzie się ona 1 listopada w Barze Prowokatorów, jeżeli znacie osoby, które chcą się podzielić swoim dobytkiem dajcie znać :)

 

Ja osobiście daję:

 

Stratuma 2.0 na lampach z pj i rejką passat (sam go robilem, mam go juz rok)

- ok. 50k z wyplaty frakcyjnej

- 50k od org (na chwile obecną)

 

Poproszę jeszcze XQW i innych graczy, z którymi trzymam kontakt - sluchajcie, ma być to impra z pierdo****ciem więc lecimy z tym!

 

 

PS: Proszę nie hejtujcie te pieniądze nie są dla mnie, a dla graczy, prosiłym, abyście nie pisali, że żule pieniądze czy coś, bo nie o to mi chodzi, nie gram dla hajsu, hrydziu może to potwierdzić hehe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruzii tak jak pisaliśmy - ja będę i pomogę Ci ogarnąć cały event. Dodam również od siebie kilka pojazdów, a być może nawet i premium+ będą do wygrania.

Zapraszam wszystkich na event, na pewno będzie mega zabawa i nie może Was zabraknąć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin