Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

BITWA FREESTYLOWA O 4LIFE!


StrauZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

https://imgur.com/1dF2MAc

Siemanko, po pewnym namyśle i po skonsultowaniem się z pewnymi osobami postanowiłem zorganizować bitwę freestylową o 4life. Teraz jest duży hype na to i myślę, że to będzie spoko opcja. Warunkiem będzie tylko i wyłącznie zapisanie się i w miarę dobry mikrofon oraz kreatywność. Całość odbędzie się w piątek (tj. 17.112017) o godzinie 21:00.  Do wygrania będzie 20.000PLN - więc myślę, że za ułożenie paru rymów wiążących jeden temat nie będzie problemem. Całość odbędzie się na serwerze TS3. Aby bitwa się udała musi zgłosić się minimum 10 osób. Po zamknięciu zapisów rozlosuję pary i przegrany odpada - wygrany przechodzi dalej. Gdy zostanie ostatnia piątka będą bitwy każdy z każdym. Chcesz wystąpić? Zapisz się już teraz, udzielając odpowiedzi niżej w tym temacie!

 

Pseudonim:

Wiek:

Jakość mikrofonu (1-10) :

Wiedza na temat BF (1-10):

 

Tak dla skojarzenia wstawiam dobre bitwy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, StrauZ napisał:

 

https://imgur.com/1dF2MAc

Siemanko, po pewnym namyśle i po skonsultowaniem się z pewnymi osobami postanowiłem zorganizować bitwę freestylową o 4life. Teraz jest duży hype na to i myślę, że to będzie spoko opcja. Warunkiem będzie tylko i wyłącznie zapisanie się i w miarę dobry mikrofon oraz kreatywność. Całość odbędzie się w piątek (tj. 17.112017) o godzinie 21:00.  Do wygrania będzie 20.000PLN - więc myślę, że za ułożenie paru rymów wiążących jeden temat nie będzie problemem. Całość odbędzie się na serwerze TS3. Aby bitwa się udała musi zgłosić się minimum 10 osób. Po zamknięciu zapisów rozlosuję pary i przegrany odpada - wygrany przechodzi dalej. Gdy zostanie ostatnia piątka będą bitwy każdy z każdym. Chcesz wystąpić? Zapisz się już teraz, udzielając odpowiedzi niżej w tym temacie!

 

Pseudonim:

Wiek:

Jakość mikrofonu (1-10) :

Wiedza na temat BF (1-10):

 

Tak dla skojarzenia wstawiam dobre bitwy:

 

 

FAJNY POMYSŁ Z TA BITWA XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin