Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

✮ Petycja! ✮ Dotycząca pojazdów patrolowych San Andreas Road Assistance ✮ Petycja! ✮


Danboss.cj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłaszam się do WSPANIAŁEGO COMMUNITY 4LIFE z petycja o usuniecie pojazdów patrolowych lub ich zmniejszenie w pomarańczowej frakcji SARA ,a powodem tego jest brak dyspozycji jednostek holowniczych przy dużej ilości pracowników na służbie.

Zauważyłeś cos podobnego? Napisz o tym niżej.
 

*WAŻNE*
PAMIĘTAJ! Aby to dobrze argumentować.

Petycja została zrobiona na prośby pracowników SAPD.


 


Z poważaniem
Danboss.

*WAŻNE*
Jeżeli nie masz argumentu
Możesz zostawić LIKE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zmieniam swoją opinię na obiektywną by jak najlepiej przedstawić sytuację.

Z jednej strony wygląda to tak, że SARA nie potrafią zadysponować z tego powodu, iż jeżdżą sobie patrolówkami i mają wywalone na wezwania. Pojazd po pościgu MUSI trafić na PP, ale czasami nie ma laweciarza, aby go zabrać.

Z drugiej strony wygląda to tak, że owe patrole zachęcają ludzi do pozostania we frakcji (bo nie trzeba ciągle jeździć lawetą) i do starania się o awanse, bo często przy awansach jest nowy pojazd patrolowy.

Jednak jest jedna rzecz, którą bym chciał wywalić z tej frakcji - perenniala dla akademików. Za mojej akademii nie było żadnego pojazdu patrolowego dla akademii, a nawet nie trzeba było takiego dodawać, bo jeżdżenie lawetą sprawiało duży fun i pieniążki - całe 20 PLN za pojazd na pp!

Pozostawiam swoją opinię taką. Stwierdziłem, iż nie będę stawał po żadnej ze "stron konfliktu", bo kiedyś sam byłem w SARA i wiem jak to wygląda.

Mógłbym jeszcze się rozpisać na temat wad i zalet pojazdów patrolowych w w/w frakcji, ale nie ma raczej takiej potrzeby.

PS. Ten wzór jest bezsensowny, można na owy temat wypowiedzieć się normalnie.

Edytowane przez Avillen.
Zmiana opinii, teraz jest bardziej obiektywna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Akvez aktualnie złamałeś regulamin tego OFFTOPICU
Nie możesz zamykać ani przenosić Tematu bez powodu.
Tu masz jedyny powód w który możesz zamknąć :> (Lecz minęła tylko 1 h a tu niżej jest 5 dni :>)

Bym prosił ABY NIKT NIE PRZENOSIŁ ani ZAMYKAŁ.

Edytowane przez Danboss.cj
Usunięcie załącznika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za CAŁKOWITYM usunięciem patrolówek. Miałem przypadek, że jeździłem  po San Fierro, znalazłem pojazd do odholowania, napisałem do SARA czy dysponują jednostką holowniczą. Odpisali że brak jednostek, a po chwili zobaczyłem, że jeżdżą w 3 albo 4 osoby patrolem. Frakcja SARA jest przede wszystkim od tego aby odholowywać auta. Powtrzam Ponownie PROSZĘ O USUNIECIE PATROLI W SARA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh... @Danboss, @MaciekMaster69 , chyba też w SAPD macie lawety, możecie z nich skorzystać w każdym momencie. W przypadku SAMD i SAFD, sprawa się rozwiązuje, ponieważ owe frakcje nie muszą wzywać lawet do pojazdów po pościgu, bo najzwyczajniej w świecie takich nie prowadzą. Jestem całkowicie na NIE, dlaczego pracownicy mieli by tylko jeździć lawetami, wymieniać żarówki etc.? Nie uważasz tego za nudne? Z każdą rangą (chyba) masz dostęp do nowego pojazdu patrolowego, co jest świetne, bo wiesz że chcesz sobie już pojeździć powiedzmy Premierem, ale musisz postarać się o ten awans i starasz się, żeby dostać coś dodatkowego. Pracownicy SAPD (Wypowiadający się w tym temacie) Wiecie jak to jest, nowa ranga- (Przykładowo) Nowy pojazd patrolowy, nowy skin, broń, większa wypłata. Co mają powiedzieć pracownicy SARA? Jedyne co mają dostawać przy awansie to trochę więcej wypłaty? Mi by się osobiście znudziło po miesiącu ;)

Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przeszkadza częsty brak dyspozycji, ale jeśli zarząd to poprawi to nie mam problemu. Myślę, że więcej lawet w terenie będzie git. 

Jeśli bawimy się tak to myślę, że SAPD również może dysponować lawety. Chociaż jedna laweta na przykładowo 10 pracowników nikogo nie zbawi.

Jeśli macie coś do dodania proszę cytować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VEEENQ patrząc na to tak że tak frakcja jest po to Aby pomagać gracza a nie latać po mapie w 4 osoby w aucie i afczyć. Tak jak napisałeś Up ze my mamy lawety i tez możemy z nich skorzystać to prawda ale wtedy frakcja SARA nie będzie miała roboty i co wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. :)

To ja się wypowiem... jestem we frakcji od ostatniej rekrutacji, jestem aktualnie w akademii i powiem tak...

Wróciłem ze szkoły i siedziałem 4 godziny na lawecie a "online" były tylko 2 lawety... Dlaczego??!

Bo 4 akademików (nie będę wymieniał nicków) woziło się perennialem. CZTERECH nie dwóch tylko CZTERECH.

Na patrol może jechać jeden perenial i tylko kierowca. A reszta tych 3 akademików mogła by iść na lawety, byłoby wtedy 5 lawet i nam 2 było by łatwiej ogarniać zlecenia.

Ale nie oni wolili grzać "du*y" w perku XDD 

Dopiero jak ich opieprzyłem na mumble i na say to wzieli WSZYSCY (4) lawety....

I automatycznie było 6 lawet a nie 2...

Można ... można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin