Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

✮ Petycja! ✮ Dotycząca pojazdów patrolowych San Andreas Road Assistance ✮ Petycja! ✮


Danboss.cj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Avillen. @BartekZRK No właśnie nie wiecie co piszecie, najlepiej jakbyście nie wypowiadali się, ponieważ może i @Akvez  jest mało aktywny, ale w jego wieku to chyba dobrze, on nie ma 8 lat, żeby po szkole lub w szkole z kolegami mówił (dobla po szkole glamy w majkrafta hihihihih) dokładnie nie wiem ile ma lat, ale myślę, że z 17/18 ma. Jest punkt w regulaminie ( może i nie, ale w zabezpieczonych forach jest notatka od zarządu) Jak nie ma 6 lawet w obiegu perka nie tykamy. Zmienia się powoli tylko szanowne SAPD'Y jak ktoś powiedział "wozimy dup! w perku" wy w radiolkach, nawet pościgów wam się nie chce robić, dlaczego?, bo co minutki gonią to jeździcie po skrańcu mapy, żeby nie mieć żadnych pościgów, ani nic bo szkoda autka naprawić potem za 10pln maks. (w przypadku SARA). Gdybyście mieli wstęp do zabezpieczonych działów, byście wiedzieli co się dzieje u nas. Jaki cejot się znajdzie, który weźmie perka. Tak wgl. macie problemy, że długo jedziemy na wezwania. Z mojego przykładu jadę lawetą po sf, nagle wezwanie na "U" Ktoś tam się zgłosił od nas i szanowny funkcjonariusz ............, podał takie perfekcyjne info, że jedyne co wiedziałem, to to, że jest gdzieś w SF na autostradzie, w którą stronę, gdzie? nic nie wiedziałem, gdyby nie /pm to by se czekali długo, i w takich momentach macie spiny. Każda frakcja ma swój rygor, swoich liderów. To że SAPD'Y mają rygor na wyższym poziomie niż SARA, to już ich sprawa i tak ma być SARA ma tak jakby najmniejsze wymagania dlaczego?, dlatego, ponieważ na logikę to są służby pomocy drogowej, nie widziałem człowieka w pomocy drogowej na wysokim poziomie. A policja musi trzymać poziom, jeśli macie problemy to piszcie sobie w swoim dziale przeznaczonym dla SAPD. Nie włączajce w to całego serwera jak i forum. Danbossik se punkciki tylko nabija na takim czymś :D. Nikogo nie mam na celu obrazić, tylko po prostu robicie gów#@burze z tej sytuacji. Tak jak już pisał ktoś, macie swoje lawety po pościgu holujcie auta, a nie w radiolach się wozicie. Bartek ty nie pisz tutaj, rzeczy takich jak np. Nie możemy lawetami bo SARA nie będzie miała roboty. My mamy dużo na głowie, może i nie więcej niż SAPD, u nas jest fajna atmosfera nikt na nikogo nie konfidenci, założę się, że ktoś z adpetów w SADP, by się pomylił już by miał lote bo konfidenci już by o tym cały serwer poinformowali. Morał z tego jest taki, każdy pilnuje swojej frakcji, mnie nie obchodzi to, że wy jako SAPD nie umiecie gonić normalną radiolą, dopłóki admin nie wleci na Pościgowej, to wy możecie popatrzeć sobie, na ślady opon które zostawiają uciekinierzy podczas wbijania jedynki.

   

                                                                                                                                                                                                                      Pozdrawiam: Mahmed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wy się nauczcie lokalizacji. Niedawno typ z SARA podjeżdża do mnie i pyta się NA SŁUŻBIE gdzie jest urząd LV. To my mamy się nauczyć topografii? A moze tak niech się najwspanialszy Akvez (lider uważajacej się ,, patrolowej" frakcji) zastanowi kogo przyjmuje, bo narazie widze same wjazdy na SAPD, a petycja dotyczy Was tzn. Członkow i zarządu SARA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ale macie nie tak w głowami wy myślicie że my znamy wszystkie małe uliczki i dzielnice haha. Trzeba czasem myśleć zanim coś się napiszę więć widzę tu tak zwane "deadbrainy".

Nie mam na celu nikogo obrazić ale to tak wygląda ;)

Edytowane przez c0veR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin