Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

✮ Petycja! ✮ Dotycząca pojazdów patrolowych San Andreas Road Assistance ✮ Petycja! ✮


Danboss.cj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Avillen._17fps napisał:

Napisali "jadę", ale nie napisali do kogo. Pewnie jechali na bazę, aby przejechać się perkiem po SA. ;D

Awillen podsumował, to jest jednak niestety smutna wiadomość, a zarazem śmieszna. Jesteście frakcją tzw. SARA. San Andreas Road Assistans. Wy się zajmujecie rzeczami drogowymi, a ktoś się do SAPD wcześniej spinał, tylko że oni wszystko robią. To do nich należy patrolowania SA, a nie SARA. Powiedzcie co wy takiego NADZWYCZAJNEGO robicie na tym patrolu? Odpowiam Wam, że jedyno co robicie to jak znajdziecie porzucone auto to zabezpieczycie, ale jak jest Was 4 w perku albo w czymś a zarazem jest was 4 na służbie to tylko minutki nabijacie. Dla Was minutki najważniejsze. Te 4 osoby co siedzą w tym perku powinny siedzieć na lawetach ( 1 osoba- 1 laweta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w SARA a dokładniej w akademii i wiem trochę jak tam było...

Adepci podczas gdy nie było nikogo pełnoprawnego na służbie (za przeproszeniem) opier****li się i nie jeździli do wezwań od graczy a i ciężko było u nich z wezwaniami do innych służb...

Ja jako człowiek który chciał wypadać we frakcji jak najlepiej jeździłem tu i tam byle coś robić i pokazywać aktywność... A reszta? Jeździła na pusto lawetami i nawet im nie śniło żeby odpowiedzieć na jakieś wezwanie odpowiedzieć... Jedynie aktywnosc swoją pokazywali kiedy ktoś pełnoprawny zjawiał się na służbie... 

Przykre to trochę.

 

Oczywiscie post nie ma na celu urazić kogoś. Nie wszyscy Adepci mieli wyje**** na frakcje..

Kierujac słowa do całego zarządu należałoby wprowadzić większy rygor w szeregach SARA

A co do SAPD to ktoś pisał że im też się nie chce robić pościgów. Racja... Więc najpierw może niech SAPD pokaże jaką oni są najlepiej działająca frakcją a później niech pouczają inne frakcje. Takie jest moje zdanie na ten temat.

I jeszcze jedno zdanie w stronę SAPD. Jakiś czas temu widywałem lawety SAPD na drogach San Andreas a teraz? Nawet jednej na drogach nie widuje. Może wartałoby i to zmienić w waszej frakcji?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprawa wygląda następująco. Jeżeli jakiś fukcjonariusz SAPD zauważa 4 osoby w perenialu, piszę do mnie lub do wyższej rangi, sprawa następnie trafia do głównego szkoleniowca i nie mają miło. Cytując "neksiego": SARA jest tylko do lawetowania i nic innego im nie pozostaje. No panowie, pomyślcie sami... Czy ciągłe powtarzanie rp lawety, elektryka lub grupowego rp nie nudzi? Bez przesady, wiadomo, że SARA to służba drogowa, a lawety to sprawa pierwszorzędna, ale szanujmy się! Nie można robić przez ileś tam miesięcy tego samego. Służba jest dla mnie zajęciem na wolne chwile i nie chcę, aby każda taka chwila wyglądała identycznie... Jeżeli SAPD nie patroluje SA to zabezpiecza eventy, wypadki, robią pościgi i inne tego typu rzeczy. A SARA to nie tylko lawety i ciągłe holowanie, bądźmy ludźmi... 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Pozdrawiam DRIFTER!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przperaszam nie czepiajcie sie moejej ulubionej frakcji SARA ze sobie we 4 patrolują w Pereniaulu, odskocznai od lawet to patrolowanei tak samo ajk posadzic SAMD ze jeździ na patrole tylko pojazdami np. Premier a nie Karetka . No bądźmy ludzmi i nie zmniejszajmy i ilości pojazdow patrolowych bo kazda ranga czyms chce pojezdzic nie tylko laweta nie tylko wozem technicznym. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Danboss napisał:

 Ostatnio miałem sytuacje gdy wezwał pomarańczową frakcje dostałem informację iż dysponują adept po 20 min dopiero do mnie napisał a laweta do mnie zawitała po 30 min od wezwania.... 

O czymś chyba zapomniałeś? Adept do Ciebie pisał oraz twierdził na mumble że mu nie odpisujesz (: (Pisał ponieważ nie wiedział gdzie jest Dillimore)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perek dla adepta to już jest przesada.... któregoś dnia patrze 5 ludzi z SARA   i był report że SARA nie odpowiada a auto wybuchło, sprawdziłem każdego po kolei 4 robiło sobie RP a 1 jeździł kierowcą miesiąca, gdy zgłosiłem to do lidera miał coś z tym zrobić.Jakieś ogłoszenie o zawieszce czy coś? ni widu ni słychu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grabsio311 napisał:

Perek dla adepta to już jest przesada.... któregoś dnia patrze 5 ludzi z SARA   i był report że SARA nie odpowiada a auto wybuchło, sprawdziłem każdego po kolei 4 robiło sobie RP a 1 jeździł kierowcą miesiąca, gdy zgłosiłem to do lidera miał coś z tym zrobić.Jakieś ogłoszenie o zawieszce czy coś? ni widu ni słychu...

Jak na razie nie ma miejsca na więcej lawet (: A adeptów sam wiesz ile było, masa. Na 7 lawet (19-26) 50 akademików? No sorry ale ja nie rozumiem czego ty się czepiasz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin