Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

✮ Petycja! ✮ Dotycząca pojazdów patrolowych San Andreas Road Assistance ✮ Petycja! ✮


Danboss.cj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Mahmed napisał:

Jako pracownik SARA, proszę o zamknięcie tematu i przeniesienie, jest to w pewnym sensie propozycja, w dziale SARA jesy taki temat jak propozycje, zarząd ci odpowie. #nabijaciesobietylkopunkty

W skrocie nie odpowiedni dział

 

1. Jest to petycja.

2. Jako adept nie masz prawa zarządzać tematami. Szczególnie w publicznym off-topicu

3. Petycja powstała w celu poruszenia problemu małej aktywności lawet między community. Jeśli administracja zdecyduje o przeniesieniu to to zrobią. 

4. Nie wyzywaj/obrażaj SAPD od '' cejotków'', bo mają identyczne prawa do gry, jakie i ty posiadasz. Nie wiem czy tobie jest miło, jak rówieśnik (w prawach) Cię obraża. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mahmed napisał:

Jako pracownik SARA, proszę o zamknięcie tematu i przeniesienie, jest to w pewnym sensie propozycja, w dziale SARA jesy taki temat jak propozycje, zarząd ci odpowie. #nabijaciesobietylkopunkty

W skrocie nie odpowiedni dział

 

Nie zostało to napisane w temacie Sara ponieważ sprawa byłaby olana jak wszystkie też chciałem zeby każdy kto jest w jakiś frakcji bądź Gracz który widział coś dziwnego dot frakcji sara pasujące do petycji się wypowiedział w subforum Sara było to nie mozliwe

Ty możesz sobie tylko chcieć ja jestem wątko twórcą... 

 

 

Będąc w każdej frakcji oprócz SAMD wiem tyle iż w Sara jest brak dyspliny jak i duża faworka Frakcja jest niedopilnowana każdy robi co chce ;p typu o robiłeś dużo minut Możesz pojeździć patrolowka ;c doświadczylem tego sam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Bojar|YT| napisał:

A może niech każda frakcja zacznie pilnować własną du**ę a nie.

NP. SAPD będzie decydowało co ma być w SARA, SAMD co ma być w SAFD albo i inaczej.

Niech każdy zajmie się sobą i swoją frakcją. 

popieram zajmijcie się własnym nosem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech Wam w bagietach usuną radiolki i pieszo róbcie patrole. Zobaczymy czy nie będziecie się nudzić... Patrol jest odskocznią od lawet. Moim zdaniem zarząd w SARA powinien dodać coś takiego, że na patrol można jechać tylko wtedy gdy w terenie są np. minimum 4 lawety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DreeY*998 napisał:

1. Jest to petycja.

2. Jako adept nie masz prawa zarządzać tematami. Szczególnie w publicznym off-topicu

3. Petycja powstała w celu poruszenia problemu małej aktywności lawet między community. Jeśli administracja zdecyduje o przeniesieniu to to zrobią. 

4. Nie wyzywaj/obrażaj SAPD od '' cejotków'', bo mają identyczne prawa do gry, jakie i ty posiadasz. Nie wiem czy tobie jest miło, jak rówieśnik (w prawach) Cię obraża. 

Z tego co widzę, to to jest skarga "obrażacie" Akveza i inne frakcje, jak wam na tym zależy, to poprostu zróbcie sobie jakiś inny temat w innym dziale, ponieważ cejoty z forum nabijają punkciki reputacje itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BarteG napisał:

To niech Wam w bagietach usuną radiolki i pieszo róbcie patrole. Zobaczymy czy nie będziecie się nudzić... Patrol jest odskocznią od lawet. Moim zdaniem zarząd w SARA powinien dodać coś takiego, że na patrol można jechać tylko wtedy gdy w terenie są np. minimum 4 lawety.

Jest taki rozkaz 6 lawet w terenie i dopiero perkiem adepciki mogą wyjechać, co do prawnych to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie jestem za usunięciem całkowicie Perenniali, lecz:

*zmniejszenie ilości tego typu pojazdu
*ograniczenie osób, które jeżdżą tym pojazdem w tym samym czasie

Nie chcę w żaden sposób zaskarżać frakcji SARA, ale od momentu w którym wróciłem na rangę widzę co jakiś czas raporty "Auto na środku drogi". Nie byłby w tym żadnej problem (też jesteście ludźmi i nie każdy gra całymi dniami), gdyby nie to że... ten pojazd stoi praktycznie cały dzień :/ Przykład - Wchodzę zazwyczaj około 18:00-20:00, idę sprawdzić takiego raporta i co widzę? Używany 06.12.2017 11:00.

Ode mnie tyle, pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adrian... napisał:

@Danboss to może taki układ,SARA będzie miała tylko lawety ale za to SAPD 75% służby będzie wypełniało pieszo bez radiolek,ciekawe po jakim czasie by wam to zrobiło się monotonne.

Tylko że w sapd patrolujemy poto żeby zapanował porządek na serwie więc trudno ogarnąć typa co wszystko taranuje a my piszo. ;c

A Sara na patrolu tylko szuka pożarów (co my też robimy lecz rzadko) i porzuconych pojazdow

Przede wszystkim Frakcja sapd została zrobiona dla opanowania porządku a Frakcja Sdsa do pojazdów porzuconych/po pościgu wcześniej frakcja sapd tym się zajmowała.. Więc obowiązek sdsa jest taki sam jak w sara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale słuchajcie, jeśli holowanie  pojazdów jest po pewnym czasie nudne to ja mam propozycję. W tej chwili mam pomysł na RP dla was. Może właśnie to przestanie nudzić pracowników. 

I proszę, nie ubolewajcie bo inne frakcje mają bardzo dużo RP do nauczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin