Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Kupie perka!!!!!!

    Popatrz że ma magiczne ID. Więc?
  2. KNX

    Kupie perka!!!!!!

    ID 4488 - za kwotę 10k Ci mogę sellnąć. Zgadzasz się?
  3. To się zastanowię. Następny post napiszę w ciągu 48h.
  4. Naturalny, śmiej się a nie gróź mi skargami: xdddddd
  5. xd Co Ty możesz mi zrobić? Już i tak przez Twoją skargę poprzednią, którą napisałeś na starym forum - na MyBB dwóch RCONów - DeltaRon/ZbyK zabrali suppa za małe przekleństwo.
  6. KNX

    Siema Rodo

    DeltaRon, xd
  7. KNX

    Noo eloooo

    No elo. CZEŚĆ. PS. Ja mam fajniejszy awatar-usta. Pisałem Ci w statusie.
  8. KNX

    Siema Rodo

    Elo kochany RCONie, który mi dał suppa o 01:21 w nocy 01.01.2016 na minutę.
  9. Coś Ty powiedział Delto na Zebre?!?!? ŻE CO?
  10. No Zebra kochana wygrała. I co mamy więcej na ten temat mówić. Peszek dla pozostałych dziewczyn tego serwera.
  11. DeltaRon, świętujemy! Będziemy jeść popcorn, popijać coca-colą i mieć z tego bekę. ;]
  12. Co do tematu - to tak: auto jest skradzione, bo moje, sebap114 mi je skradł razem z kasą - 117k. Mam 30k uzbierane już od nowa (bo od nowa zbierałem jak zostałem oszukany), bo zbierałem jak najęty na kosiarkach, magazynierze i Dodzie - w 3 najpopularniejszych pracach dorywczych, bo odrabiam straty... :( Proszę mnie zrozumieć. Proponuje Ci 20k za tego Cluba. Zgadzasz się?
  13. Sorry, ale mi ciśnienie podniosło jak zobaczyłem tą lickę na forum skradzionego mi tego pyszniutkiego auta. Sorry za te dwa poprzednie krzykliwe posty. Jeszcze raz najmocniej przepraszam. Proszę mi nie nadawać punktów. Najmocniej przepraszam.
  14. KNX

    Wracam!

    To bardzo starszy supporter - od marca suppuje. To się policz. Poznasz go szybko, ekspresowo.
  15. KNX

    Czas i na mnie ~ Kubaa.

    A to przepraszam, mylnąłem się.
  16. KNX

    Cj wracaaa ; 3

    Witam Cię serdecznie.
  17. KNX

    Papa

    Witaj ponownie. Prawie jesteś ja, ja mam 'KNX', a Ty 'KZX'. Nie próbuj się pode mnie podszywać.
  18. No to do jutra na serwerze 'ciągniku'. xd
  19. KNX

    Pożegnanie - Limitless

    Limitless, przemyśl to jeszcze.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin