Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    |Zabawa| Szczera zabawa

    CS:GO. Zebra czy Rutek?
  2. Manana ID 81 za 3k kupiona w dniu 28 marca 2015.
  3. https://www.youtube.com/watch?v=ejorQVy3m8E
  4. W zawodówce miałem nr. 6 - a klasa byłą 8smio osobowa.
  5. KNX

    Siema Rodo

    Ty mi RCONie pyszny zostaw Rutka. On ''haruje'' w tym suppie.
  6. KNX

    Elo~Cornes

    Siema ziomeczku. Czemu skasowałeś awatar-usta?
  7. KNX

    Pożegnanie - ShowMe

    Cześć. Wracaj szybko.
  8. KNX

    Odchodzę :(

    Nie odchodź. Ale skoro musisz to nq.
  9. KNX

    Wasze wygrane w kasynie

    Ale dużo kasy w tym straciłem. Już mało gram w kasynie.
  10. KNX

    Wasze wygrane w kasynie

    24k z stawką 400.
  11. KNX

    Ciał bella ;]

    Mnie też nie dopisał, a jest u mnie w grupie sprytnej, którą prowadzę na 4Life.
  12. KNX

    Witam spowrotem

    No witamy, witamy.
  13. KNX

    Witam spowrotem

    A Ty jesteś jego dziewczyna/koleżanką/siostrą? Kim Ty Wiki14 jesteś?
  14. W takim razie proponuje Ci 31001 PLN (bo mirek467 zalicytował na RÓWNE 31k). Zgadzasz się? PS. Mam 219k. Więc zaszalejemy.
  15. DZISIAJ ODZYSKAŁEM 160k: http://mta4life.pl/index.php?/topic/10416-przypominajka-do-rcon%C3%B3w-b%C5%82agam-zale%C5%BCy-mi-na-tym/ ŚWIĘTUJEMY to!!!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin