Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Odchodze... :(

    DavcaKolan, on wrócił przecież.
  2. KNX

    Tajny powrót

    Witamy ponownie.
  3. KNX

    Odchodze... :(

    Przecież NeX cały czas sprawdza apelacje.
  4. KNX

    Wracam - Angel

    No. Bo nie lubię jak ktoś ze mną się kłócić na tym serwerze.
  5. KNX

    Przerwa :3

    - to ostro to oceniasz.
  6. Tylko, że ja do teraz nie mam dziewczyny. ZbyK ma Kasie105 - 1sza para. Sami jest z roxi69 - 2ga para. Zebra z Rutkiem - 3ga para. I kto jeszcze? Bo nie wiem. A ja dalej dziewczyny nie mam.
  7. KNX

    Wracam - Angel

    Dobrze Angel, rozumiem Twój powyższy post i Twoją reakcję... Dajmy sobie spokój.
  8. KNX

    Siema ludzie !

    Z jakiego? Napisz na GG: 49813947 Chcę wiedzieć.
  9. KNX

    Wracam moje ziomki

    Co tam u Ciebie?
  10. KNX

    Wasze wygrane w kasynie

    6k za 3cim razem - 300 stracone, 6k wygrane - czyli 5.7k do przodu. Ale wczoraj 30k straciłem na tym kasynie powalonym. Norbi1478 widział moje zdenerwowania na /g i dał mi jedną walizkę na pocieszenie...
  11. PS. ZbyK się wnerwi. Zobaczysz Kibol1908.
  12. KNX

    Wracam

    Witaj, cześć. Co tam?
  13. KNX

    Wracam moje ziomki

    Siema YodaS, pamiętasz jak dużo na MM gadaliśmy? SIEMA!
  14. Witam Cię serdecznie. Nie znam Cię, ale mam nadzieje, że szybko się zapoznamy. Tego sobie życzmy OBOJE.
  15. KNX

    Przerwa :3

    Aha? PS. Powróciłeś dzisiaj na serwa. Po dwóch dniach od odchodzenia powracasz?
  16. KNX

    hello rush b

    Również witam.
  17. KNX

    Odchodze... :(

    PS. Masz zostać! Brakuje nam Ciebie.
  18. KNX

    Odchodze... :(

    A ja sprytna osoba, pomocny człowiek chce wiedzieć dlaczego odchodzisz?
  19. KNX

    Długa przerwa sorki :/

    Master2, ziomeczku, kiedy zamierasz wracać na serwer? Przecież tylko Kasia105 dała Ci bana na 7 dni. Chyba, że masz jeszcze jakiegoś bana.
  20. PS. Dzisiaj go widziałem.
  21. Gracz wrócił na serwa.
  22. Dzięki za słowa otuchy. Daje Ci LIKE. Będzie nadany do 24h. A ja Ci apelacje proponuje napisać o UB na serwie o bana 90 dniowego którego dał Ci ZbyK ;( Błagam Cię - zostań.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin