Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Miło było

    Nq Ewo! Pamiętaj że masz urlop od sprytnej grupy na tyle ile będziesz chciała urlopować, bo Ci na FB gadałem. Zostaliśmy tylko ja i iWanted w SG4L na SZEFOSTWIE, a było nas 6ściu w SG4L. xd Nara.
  2. Masz mnie dodać, sprytna Zebra karzę.
  3. KNX

    Tajny powrót

    Co tam u Ciebie?
  4. KNX

    Odchodzę

    A co to za kłótnie? Nie kłoć się.
  5. KNX

    KNX

    Żal Cię w du**ę ściska że na /g potrafię się z Wami bawić, śmiać, żartować, rozmawiać o różnych sprawach?
  6. KNX

    KNX

    O co do jasnej cholery z ta ankieta chodzi?!
  7. Znam Cię bardzo dobrze. Witaj.
  8. KNX

    Odchodzę.

    Nie rób mi tego ;c
  9. KNX

    Odchodzę

    exelele, trzymaj się. Pamiętaj, że zawsze będziesz na randze Vice Lidera w Spryts Grups 4Life (SG4L).
  10. KNX

    Ochodzę;(

    Dziękuje za te słowa. PS. Wracaj do nas, błagam.
  11. KNX

    Ochodzę;(

    Błagam, nie odchodź. WRÓĆ. Nie żartuj sobie z tym.
  12. Ale tak jest skrypt napisany.
  13. O co chodzi? Odchodzisz przez bana? Napisz apelacje, polecam.
  14. KNX

    Witam serdecznie ;)

    Witam Cię serdecznie.
  15. KNX

    Długa przerwa sorki :/

    Czemu dopiero za tyle? Wróć trochę wcześniej.
  16. No to jesteś w grubym błędzie: No właśnie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin