Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Pierwsze auto

    Manana - ID 81 - kupiona dnia 28 marca 2015 - w godzinach porannych - w salonie Doherty - za kwotę 3000 PLN. Wtedy to były czasy.
  2. KNX

    Straus wita! :D

    No to co tam u Ciebie ziomeczku słychać? No opowiadaj...
  3. KNX

    Żegnam się z wami ;p

    PS. Gracz wrócił na serwa, ma ten sam awatar co ja, bo ja - sprytna osoba pozwoliłem mu skopiować. WAM TEŻ POZWALAM! Do zamknięcia.
  4. KNX

    Witam

    No to co tam u Ciebie ziomeczku słychać?
  5. KNX

    Dowidzenia gracze. :C

    PS. Gracz odchodzi z powodu uzyskanego bana na serwerze. Żegnaj.
  6. KNX

    Wracam

    Co tam u Ciebie ziomeczku? Opowiadaj.
  7. Angel, masz zamiar do nas wracać jeszcze? Będziemy ostro rajstopkować.
  8. Właśnie, poza tym gracz wrócił.
  9. KNX

    Siemaneczko ;3 !

    Powiedź nam - co tam u Ciebie?
  10. KNX

    Pożegnanie --SatiseKK

    No i jutro masz długo wyczekiwanego przez Ciebie pewnego UB na tym serwerze, na 100 procent, bo jutro XQ sprawdza po szkole apelacje, ponieważ jutro rozpoczynają się u niego ferie zimowe.
  11. KNX

    Pożegnanie - Ciperek

    Wróć jeszcze kiedyś...
  12. KNX

    Wracam

    Witam Cię serdecznie.
  13. KNX

    Pożegnanie --SatiseKK

    A gracz chciał odejść z powodu tego, że jego apelacja jest rozpatrywania już ponad tydzień.
  14. KNX

    Pożegnanie --SatiseKK

    Gracz nigdzie nie idzie, bo rozpatrywanie długo oczekiwanej przez niego złożonej apelacji jest właśnie kończy, będzie skończone do 48/72h.
  15. KNX

    Żegnam się z wami ;p

    Ma Ci rozwalić. ;]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin