Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. Rafaello97PL wbija od czasu do czasu na serwer. Dwa dni temu go widziałem. Więc nie odszedł.
  2. KNX

    Witam!

    Witam Cie serdecznie.
  3. KNX

    Pożeganie

    Przez zabrane prawko jazdy odchodzisz CAŁKOWICIE z tego serwera? Napisz apelacje.
  4. 304 PS. Na moim forum też możecie liczyć.
  5. Forum Polish playersu. Don't not spaming in this forums. +No slow advertise another page. These forums is about 4Life.
  6. KNX

    Qmis powraca

    Chyba odwrotnie.
  7. 300! Stan na 23:26, 18.01.2016.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. KNX

    Qmis powraca

    Juz starczy tej zabawy. ;d
  10. KNX

    Qmis powraca

    Mam lepsze: ŚWIĘTUJEMY! :D :D
  11. KNX

    Qmis powraca

    Ma dodatkowo bana na forum, dzisiaj doszedł ban na forum dla misa14. Przecież widzisz, że jego nick jest przekreślony.
  12. KNX

    Qmis powraca

    Zakończyło się to banem za to: Za oczernianie mnie i oszustwa na dwa tematy - 'że niby dysk się spalił' i 'że niby mam więcej banów od misa14'. A to nie prawda.
  13. KNX

    Qmis powraca

    mis14, nie uda Ci się wrócić na serwa. [1] Po 1: Oszukujesz w apelacji 'że Ci się spalił dysk' żeby tylko UB dostać tym sposobem na tym serwerze. Żaden dysk Ci się nie spalił CHŁOPIE, bo Cię nie stać na nowy dysk. Tylko zmyślasz żeby ZbyK i iWanted dali Ci UB, bo oni Cię zbanowali i szukasz sposobów na UB. Ale Damian. wie co robić, jak rozpatrywać sprytnie apelacje, odrzucając je. Krótko: dostałeś w czerwcu 2015 bana od iWanteda i momentalnie Ci się spalił dysk zaraz po tym banie? Coś Ci nie wierzę. I wymieniłeś na nowy i wszedłeś i ZbyK się TP i dał 2giego aktywnego bana za omijanie poprzedniego bana od iWanteda. [1] http://mta4life.pl/index.php?/topic/11438-mis14qmis-zbanowany-przez-nie-pami%C4%99tam/?view=findpost&p=80836 http://mta4life.pl/index.php?/topic/11439-wniosek-o-odbanowanie-mis14-zbanowany-przez-iwantedzbyk/?view=findpost&p=80862 Po 2: Omijasz na serwerze bana [2] i u mnie na GG, na GG u mnie masz 10k letni block na 2gim numerze, który jest aktywny do aż 6.12.12015 roku [2], a na 1szym numerze masz 20 letni block - do 27.09.2035 roku. [2] http://www.unblock.fora.pl/font-color-red-b-zbanowani-zablokowani-na-gg-b-font,2/58-qmis-mis14-10k-letni-block-1szy-block-na-tym-nr-gg,1262.html Po 3: Ukradłeś w zeszłym roku w wakacje mamie aż 1000 złotych RL na GS:GO i inne swoje gadżety, bo mi pewny osobnik powiedział, nie będę zdradzać jego nicku bo się obrazi na 100 światy. Po 4: Porównywałeś mnie do tej apelacji: http://mta4life.pl/index.php?/topic/11510-wniosek-o-odbanowanie-mis14-zbanowany-przez-iwantedzbyk/ że ja mam więcej banów od Ciebie, a to nie prawda. Tylko miałem 14ście banów. Po 5: Na 1szej edycji, która była od 15.01.2015 do 26.03.2015 zabrałeś sobie supporta, nie wiem jakim sposobem, że tylko RCONi mogą. Może przez buga zabrałeś sobie supporta. Odpocznij trochę od komputera. To jest naprawdę świetny pomysł. Oj, oj. Wszyscy o Tobie dużo wiedzą - ja, iWanted, Zebra, exelele - wszyscy. Oj, oj. Blocki na GG (x2) i te bany (x2) na tym serwerze są połączone w całość. Moje forum jest naprawione. Więc jeśli chcesz pisać UnBana na moim forum o UB na GG to zapraszam. Sprytnie to rozpatrzymy.
  14. No to 248 w takim bądź razie. 248.
  15. KNX

    Pożegnanie - ShowMe

    Wróć jeszcze na serwa... Błagam Cię z całego serca.
  16. KNX

    Panowie WIELKI POWRÓT

    Lub przez moją dziurkę w rajstopku, bo mi oczko puściło w rajstopach. xd
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin