Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Przywitanie ~ GrzesieQ

    Witam Cię serdecznie. Chociaż Cię nie znam. Ale mam nadzieje, że się szybko poznany. Ja jestem bardzo pomocnym graczem.
  2. KNX

    Cześć!

    Co tam u Ciebie?
  3. KNX

    Imieninyy !! <3 :D :D

    iWanted ma rację.
  4. KNX

    Cześć!

    Witam Cię serdecznie
  5. Masz wrócić. Przypadkowo napisałem dwa posty. Przepraszam za błąd...
  6. Masz jutro po banie wrócić, rozumiesz to?
  7. Ja Cię 'kofam'..... U mnie masz wsparcie, nie rozumiesz tego?
  8. No to w takim bądź razie trzymaj się. Powodzenia w życiu. CZEŚĆ.
  9. Odchodzisz przez tego bana, który trwa tylko 1 dzień?
  10. Czekajcie, bo zaś źle liczymy. No to ja zaczynam dalej liczyć: 344 PS z CapsLockiem: JAK BĘDĘ W SUPPIE I BĘDĘ MIAŁ DOSTĘP EDYCJI WSZYSTKICH POSTÓW W OFF-TOPIC TO POPRAWIĘ CAŁĄ TĄ ZABAWĘ. JA WAM TO OBIECUJE. TYLKO NIE MAM DALEJ SUPPA. To na tyle ode mnie.
  11. KNX

    Miło było

    Nukill, ja też z nią jestem w kontakcie na FB, GG, moim forum, bo Zebra na moim forum ma wstęp do działu RCON, bo przecież ma rangę RCONa...
  12. 340 PS. Na moim forum też możecie odliczać. Też jest temat do tego stworzony. :D
  13. KNX

    Miło było

    No to narazie jeszcze raz Zebro, pamiętaj: zawsze będziemy pamiętać o Tobie (w tym ja bardzo o Tobie będę pamiętać). W końcu jesteś w SG4L na urlopie.
  14. OOO. To pomyśle. W ciągu 48 godzin dam ci tu ponowną odpowiedź.
  15. KNX

    Pożeganie

    Za taranowanie są 3 kary: warn, kick, a w ostateczności zabiera prawko. A jaki masz powód bana? :]
  16. KNX

    Pożeganie

    PISZ, masz pisać apelacje, inaczej ja za Ciebie napisze, a Ty mi tylko wyjaśnienia bana, serial i powód bana podasz... I sam to zrobię jak Ci się nie chce apelacji pisać.
  17. KNX

    Pożeganie

    Ale mimo to napisze apelacje. Dobrze Ci radzę.
  18. KNX

    Miło było

    Zebra, ja wiem co się stało, bo na FB się od Ciebie dowiedziałem. Masz zamiar jeszcze wracać? ;]
  19. KNX

    Miło było

    Zebro kochana!, zawsze będziemy o Tobie pamiętać.
  20. KNX

    Miło było

    PS. Będę na nią zarabiać jeśli chce być moją dziewczyną, bo w marcu zaczynam pracę, bo już szkołę skończyłem, wychodząc z zawodówki... :)
  21. KNX

    Miło było

    Tylko nie 'wredna'. Wiesz, że ją będę bronić bardziej jeszcze. ;]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin