Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Straus wita! :D

    I jak się radzisz z 4Lifem?
  2. KNX

    Cześć i czołem

    PS. Walnij się ten sam awatar i sygnaturkę. Będziemy tym proposowac. Mówię Ci Bolek. Pozwalam Ci na kopie. Lub coś innego się znajdziemy o mocnej tematyce, narazie, na chwilę obecną ja mam w mózgu uplanowane aby na tym forum mieć ostrą sygnaturkę-gif z dymu pięknych pomalowanych usta u dziewczyny (jak widzisz) + awatara... Kolor ust: czarny mocny, lub czerwony mocny (jak widzimy). A może znajdziemy Bolek. sygnaturkę-rajstopy? Bo mam kilka przykładów - i wstawimy tutaj. Będziemy się bawić, co Ty na to?
  3. KNX

    Cześć i czołem

    No co tam u Ciebie adminie? Odpowiadaj...
  4. KNX

    Cześć :*

    Odpowiedź na to pytanie. Ignorujesz mnie Limitless :( :(
  5. KNX

    Hej! Siemanko!

    Co tam? Jak tam?
  6. KNX

    odchodze ; (

    No szkoda, że odchodzisz. ;c
  7. KNX

    Siemka.

    Właśnie widać że nowy. Witam Cię bardzo serdecznie. Mam nadzieje, że się zapoznamy szybko, bo ja jestem pomocna osoba, pomagam dużo na 4Life. Tego bym sobie życzył. A Ty czym się interesujesz?
  8. KNX

    Hej! Siemanko!

    No witam Cię serdecznie. No zobaczymy sprytnie czy nie będziesz klnął.
  9. KNX

    Cześć :*

    Ale opanuj słownictwo.
  10. KNX

    Cześć :*

    Limitless, powiedź, czy w tym momencie się po prostu jaja się robisz z tym odchodzeniem po raz kolejny?
  11. KNX

    Cześć :*

    Nie rób mi tego.
  12. Zostań, powysyłam Ci rajstopki i Ci 'wyryje' tym mózg. ZOSTAŃ. Będzie fajnie.
  13. A ja wyczuwam bana za ten SSy przerobiony, inaczej trolling-zdjęciowy.
  14. KNX

    Elo

    Witam Cię również. PS. 1sza edycja powstała 15.01.2015, a 2ga 27.03.2015. Zapamiętaj to.
  15. KNX

    Cześć i czołem

    Witaj pyszny adminie, Ty masz szczęście, bo masz rangę.
  16. KNX

    Wasz internet

    150mb/s i spadać ode mnie ;] Nikt ze mną nie wygra w tym :] Dlatego macie już odpowiedź: dlaczego siedzę 24/7 na 4Lifie, bo mam super, za******y internet. Pozdrawiam:
  17. KNX

    Pożegnanie - Ciperek

    Ale mimo to XQ jutro rozpatruje apelacje, może Twoją apelacje też odważy rozpatrzyć. Jutro się przekonamy (właściwie dzisiaj, bo już dzisiaj jest piątek).
  18. KNX

    Straus wita! :D

    Dzisiaj właściwie już.
  19. KNX

    Straus wita! :D

    No jutro piątek. W końcu weekend.
  20. KNX

    Pożegnanie --SatiseKK

    A ja Ci odpowiadam że jutro możesz dostać UB. i Cię nie zabije postami, nie bój się o to. To tak się ze mną kolegujesz, że najpierw wielki ziomeczek, a po paru dniach piszę na forum 'że jestem spamer'.
  21. KNX

    Pożegnanie - Ciperek

    PS. To samo jemu tu pisałem: http://mta4life.pl/index.php?/topic/12712-po%C5%BCegnanie-satisekk/ Bo jest w tej samej sytuacji co Ty.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin