Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Baj baj.

    Tak, czy nie?
  2. KNX

    Żegnam

    On wróci - zobaczycie. Ja go sprytnym umysłem przekonam.
  3. KNX

    Witam ;D

    To Ty ziomeczku? Witam Cię. Znam Cię z RP projektów. Mój nick na RP serwerach to borian To ja borian. A tu mam nick KNX. Mam nadzieję, że Ci się tu będzie podobało. Tego Ci życzę z całego serca. Kontakt do mnie masz na Skype. A mój numer na GG to: 49813947 Do zobaczenia na serwerze ziomeczku.
  4. KNX

    wracam po przerwie

    Witam Cię ponownie.
  5. KNX

    Żegnam.

    Wiem, że gra.
  6. KNX

    witam, zbacz to!

    hoopak, czemu mnie do niego porównujesz? Czym sobie zasłużyłem na takie traktowanie przez Ciebie?
  7. KNX

    witam, zbacz to!

    Nie ma za co. Do usług... Aha. Dzięki za info. Będę wiedzieć. No to ja. To ja Tobiasz, miło mi Cię było poznać/będzie poznać. Nie gram już tam, przeniosłem się na dobre tutaj - 4Life.
  8. KNX

    Witam ponownie.

    Namik... mój dobry rajstopowiczu Mów: co tam u Ciebie. Opowiadaj
  9. KNX

    witam, zbacz to!

    HAHAHA. Czyli dobrze umiesz ortografię? Bo po tym poście widzę, że tak. Ale w 1szym poście to w szoku byłem z tej ortografii... MK (Multikonto) = ban. Nie masz zrytej, bo ten post: udowodnił, że nie... Pozostań na tym koncie. Nie zakładaj nowego konta, za MK konto na forum = ban na wszystkie jego konta. Posłuchaj ktoś raz a dobrze SPRYTNEJ MOJEJ OSOBY, to dobrze na tym wyjdziecie. To na tyle z tego postu.
  10. KNX

    Witam ponownie.

    Mylę się? Ja sprytna, pomocna osoba się myli? To w wkrótce się przekonasz... mój drogi ziomeczku. Jak masz GG, lub Skype to napisz do mnie, zrobię Ci tam ostry spryt. Wiem - znam się na tej rzeczy. GG: 49813947 Skype: dingstown Czekam na Ciebie kotku. ZAPRASZAM!
  11. KNX

    witam, zbacz to!

    Ale w jakim celu to dałeś?
  12. KNX

    witam, zbacz to!

    Odpowiem Ci sprytnie bo jestem bardzo, a to bardzo sprytny: ''...No o ten tramwaj co nie chodzi...'' - sprytny cytat, zaje-fajny cytat...
  13. KNX

    witam, zbacz to!

    Aha? Leje z tego tematu. :D :D Zareaguje w taki sposób jak te 2 dziewczyny z tego tematu:
  14. KNX

    Żegnam.

    :CCCCCCCCC Wrócisz jeszcze? Czy masz już na to wylane?
  15. KNX

    Na każdego pochodzi pora

    PS sprytne by KNX: gracz wrócił na serwa. Do zamknięcia.
  16. KNX

    No to cześć. ®utek

    Wrócisz jeszcze?
  17. KNX

    Siema Wszystkim !

    ...A poza tym witam.
  18. KNX

    Cześć

    Jeszcze raz powiem: siema Co tam u Ciebie? Opowiadaj...
  19. KNX

    powracam !!!

    PS. Gracz wrócił, bo ja go do tego namówiłem!
  20. KNX

    Żegnam.

    Gracz dawno wrócił na serwa.
  21. KNX

    Odchodzę! SiwY.

    No wracaj... Proszę Cię.
  22. KNX

    Odchodze tak na serio

    Chłopie, powiem Ci tak: nigdzie nie idziesz, ja moim sprytnym mózgiem przekonam do powrotu na 4Life. Jeszcze mojej osoby od wewnątrz nie znasz, na FB się przekonasz na dniach. Ale to się zmieni. Mówię: nigdzie nie idziesz.
  23. KNX

    WRACAM :)

    Witamy ponownie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin