Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. Żegnaj. Wracaj szybko
  2. KNX

    Żegnajcie...

    Czyli wracasz, tak? Ja Cię na FB namawiałem, kalahim Cię namawiał tutaj do powrotu, bo mi mówiłeś na FB, że on też Cię namawiał, żebyś wrócił. Teraz ja Cię tutaj również namawiam 'sprytnym mózgiem' do powrotu... Wracasz więc?
  3. Witam Cię również serdecznie.
  4. KNX

    Jak tam u was :D?

    Takie pytania nie tutaj.
  5. KNX

    Odchodze ..

    Wracaj szybko Chociaż Cię nie znam. A mam nadzieję, że po Twoim powrocie się poznamy szybko.
  6. Witam Cię znany ziomeczku.
  7. KNX

    Żegnam 1 rok przerwy

    No wracaj szybko.
  8. KNX

    Czas na mnie...

    Nq. I zostało teraz 10 supporterów.
  9. KNX

    Odchodze przez Grzengola

    No to narazie kochany ziomeczku.
  10. KNX

    Witam wszystkich ;P

    O, napisałeś przywitanie... Witaj. Znam Cię już trochę na tym serwerze z czatu /g
  11. Nq. Ale wróć jeszcze w przyszłości na serwer. Tylko jeden dzień gadaliśmy na /g WRÓĆ na serwa w najbliższym Tobie czasie. CZEŚĆ.
  12. KNX

    come back

    No witamy ponownie, miło Cię znowu widzieć.
  13. KNX

    Kuba odchodzi :/

    No to narazie. Wracaj jak najszybciej.
  14. KNX

    Przerwa od serwera.

    No chyba sobie żartujesz. Zostajesz tu, rozumiesz?
  15. Oj, kurczę... LoxeS/Lampek, napisałem tylko 'posraj się', a Ty mnie już zakaplowałeś. A to nie jest obraza. Ładnie kaplować ludzi na okrągło, np. teraz tutaj i np. tam w skardze na Rudego: http://mta4life.pl/index.php?/topic/14530-skarga-na-rudy/?view=findpost&p=106312 ??? O prawie 3ciej w nocy chciało Ci się skargę na mojego ziomeczka pisać, za to, że odwalał w środku nocy i się DOBRZE bawił? Wiesz, że nie lubię konfidentów! NIE LUBIĘ, jak ktoś na mnie kapluję, nienawidzę konfidentów... A ja chciałem Cię do SG4L dodać LoxeSie, ale chyba nic z tego nie będzie.
  16. KNX

    Nic nie trwa wiecznie

    Niech Twój ukochany przejdzie operację pomyślnie w tych Hagenach.
  17. KNX

    Nic nie trwa wiecznie

    Kochana, pozdrów go ode mnie. Jestem najbardziej znaną osobą Twojego chłopaka.
  18. KNX

    Bywajcie!

    No. On ma wrócić i tyle. A Ty PyzatKKu się nie łam, tylko wracaj mi tu. :C
  19. KNX

    Ide za śladem..l

    Kasia ma rację. MASZ WRÓCIĆ!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin