MASZ WRÓCIĆ. Bez dyskusji. I co z tego, że 1300h wystarczy? Ja mam 1500h i nadal gram, bo kocham ten serwer.
Wejdź w mój profil ( http://mta4life.pl/index.php?/user/10-knx/) i zobacz jakie ja mam ostre, pyszne, dobre, fajne, SPRYTNE życie, mając w profilu, w awatarze, w sygnaturkach rajstopy/pończochy koloru mocnego (czyli mocne rzeczy).
Mam nadzieję, że moim dobrym życiem, Cię przekonam do powrotu na 4Lifus.
Słuchaj: ja Cię przekonam do powrotu na 4Life. [1] Na pm Ci wyśle rajstopy/pończochy koloru ciemno-czarnego...
I ci tą rzeczą przekonam do powrotu na 4Life, bo pamiętaj: jak odejdziesz = stracisz gracza KNXa (czyli mnie).
[1]
Mam jeszcze tego więcej. Z ponad 50 zdjęć takich jeszcze.