Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. XQward, itd, on mnie dzisiaj strollował tutaj w przywitaniu: http://mta4life.pl/index.php?/topic/15690-yo-my-nigga-get-low-twoja-savanna/ bo przywitał się z 2giego konta. I tam się działa akcja. Zobaczcie, to sprytna osoba, była wczoraj ode mnie sprytniejsza w zalinkowanym linku w tym poście. To jest jego 2gie konto. Uważaj na tą sprytną osobę.
  2. KNX

    Siemaneczko Wam. :D

    No, ja jestem sprytny, pomocny, mam PID 63, od początku gram na tym serwerze, pomagam, udzielam się, dobrze się bawię. Zapraszamy na serwa do gry!
  3. KNX

    Trzymajcie sie :)

    Gracz wrócił. Przekonałem go sprytnie. Do zamknięcia.
  4. KNX

    Żegnam ;]

    Słuchaj Miper04, a może jednak się skusisz do zostania na 4Life. Czy podjąłeś ostateczną decyzję o tej sprawie? Zobacz po powyższych moich postach jak ja się przejąłem tą sytuacją że Ty odchodzisz. Zawsze na /g i w ogóle byliśmy w dobrych relacjach. Przemyśl to...
  5. KNX

    odchodzę z serwa .

    Spoko. To czekaj aż rozpatrzą Twoją apelacje. ;]
  6. KNX

    Witam a zarazem Żegnam

    To go postrasz. ;D
  7. Jak to zobaczyłem to zareagowałem w taki sposób:
  8. Kasia105, ale ja nie wiedziałem, że TwinTurbo^ utworzy sobie MK konto i że napiszę powitanie, robiąc się nowym graczem. Jestem po prostu w szoku kochana. Ten gracz, naprawdę jest sprytnym.
  9. PS. i jak ta dziewczyna: Rozmazałeś mi - sprytniej osobie 'makijaż' Twinie podczas płaczu.
  10. No ciesz się - ciesz. No, no... Wysprytniowałeś mnie chłopie że po prostu nie wiem co mam myśleć w ogóle teraz, będę płakać jak ta dziewczyna 'że przegrałem kolejny raz z Tobą':
  11. LOL - czemu taki nick, co? Ale zrobiłeś po prostu z nami 'magię', nikt praktycznie nie wiedział, nawet ja SPRYTNIE nie wiedziałem kim Ty jesteś. Zrobiłeś nas po prostu w 'bambuko'.
  12. KNX

    Witam a zarazem Żegnam

    No to czekamy na twój UnBan. ;]
  13. Powiedź mi - skąd mnie znasz? Jaki jeszcze nick używasz?
  14. KNX

    Żegnam ;]

    PS. on ma wrócić. I tyle. Ja go przekonam.
  15. No, no, no. Znany nick. Na GTA SAN ANDREAS był CJ - tu na tym serwie również... Witam Cię! Mam nadzieję, że Ci się tu będzie podobało. Tego Ci życzę z całego serca. Ja mam PID 63/staż 1.5k godzin na serwie/jestem pomocną/sprytną osobą. Znam ten serwer od początku jego istnienia. Jak byś czegoś potrzebował - śmiało - możesz pisać do mnie, to ja Ci powiem, że będę Ci pomagał w każdej sprawie. WITAMY NA 4LIFE.
  16. KNX

    Żegnam ;]

    MASZ WRÓCIĆ. Bez dyskusji. I co z tego, że 1300h wystarczy? Ja mam 1500h i nadal gram, bo kocham ten serwer. Wejdź w mój profil ( http://mta4life.pl/index.php?/user/10-knx/) i zobacz jakie ja mam ostre, pyszne, dobre, fajne, SPRYTNE życie, mając w profilu, w awatarze, w sygnaturkach rajstopy/pończochy koloru mocnego (czyli mocne rzeczy). Mam nadzieję, że moim dobrym życiem, Cię przekonam do powrotu na 4Lifus. Słuchaj: ja Cię przekonam do powrotu na 4Life. [1] Na pm Ci wyśle rajstopy/pończochy koloru ciemno-czarnego... I ci tą rzeczą przekonam do powrotu na 4Life, bo pamiętaj: jak odejdziesz = stracisz gracza KNXa (czyli mnie). [1] Mam jeszcze tego więcej. Z ponad 50 zdjęć takich jeszcze.
  17. KNX

    Nara

    Boże, dlaczego teraz każdy odchodzi z 4Lifa? Przecież to jest przepyszny serwer.
  18. KNX

    Nara

    Żegnaj.
  19. KNX

    odchodzę z serwa .

    No szkoda, że z stąd odchodzisz. Ale wróć jeszcze kiedyś do nas. Wrócisz? Żegnaj... PS. Odchodzisz przez bana?
  20. KNX

    Żegnam ;]

    PS. Miper04, nie, nie pozwolę Ci odejść. Masz zostać. Jesteś najlepszym graczem. Nie wygłupiaj się z tym odchodzeniem . . . . .
  21. KNX

    Żegnam ;]

    No narazie... szkoda, ze odchodzisz. Wróć jeszcze kiedyś do nas.
  22. KNX

    Zapraszam na Event !! Pc

    Będę. Ale o której godzinę rozpoczęcie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin