Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. Wracaj, sprytny RCON Cię prosi, ja - sprytna osoba Cię prosi. WRACAJ - bez dyskusji nam tu. XD
  2. KNX

    Odchodzę

    To narazie. Żegnaj.
  3. Narazie. I tak Cię znałem dużo, np. z czatu /g Wróć do nas jak najszybciej...
  4. KNX

    Przerwa - Kirge ;/

    No i do mnie też. WRACAJ Kirge - szopki odstawiasz tym odchodzeniem? Wróć do nas...
  5. KNX

    Przerwa Długa Rain.

    Dobra... Bla, bla, bla - wracaj nam tu, ale już. A nie, że teraz scenki odstawiasz teraz, otwierając ten koszmar (czyt. wątek z pożegnaniem). Przez ten wątek najbardziej zraniłeś dwie osoby - a są nimy: Kasia105 i ja - Rajstopki105..... :( WRACAJ, bez dyskusji.
  6. KNX

    Witam.

    Witaj w świecie 4Life. Mam nadzieje, że dobrze będziesz swój wolny czas tutaj poświęcał, tego sobie życzmy. Gdybyś czegoś potrzebował - to śmiało - możesz do mnie pisać w celu, np. pomocy, odprowadzenia po serwie, itd. WITAJ!!!
  7. Aha. Supporterem* Dziękuje. Przeze niego odchodzisz, tak? Słuchaj, z iWantedem da się wytrzymać. Fakt, niekiedy ma gorsze dni - sam tego doświadczyłem.
  8. KNX

    Przerwa

    Ok, to trzymaj się tymczasowo. Wróć jak ogarniesz swoje. Cześć.
  9. KNX

    #Koniec #Imprezy

    NIE, znam Cię dobrze. Nie odchodź.
  10. KNX

    Odchodzę :-(

    NIE. Co ja bez Ciebie zrobię?
  11. Szkoda że odchodzisz. Cześć.
  12. Żegnaj. Ale mówiłeś mi że wrócisz. Czemu mnie 3 razy wymieniłeś?
  13. KNX

    Przerwa - Kirge ;/

    PS. Czy zamierzasz jeszcze wracać na serwa?
  14. KNX

    Pożegnanie.

    Spoko, rozumiem. Nq. Wróć jeszcze kiedykolwiek na serwa.
  15. KNX

    Ja iść po Death..

    NIE. Ale żegnaj mimo tego.
  16. KNX

    Przerwa ShowMe

    No to żegnaj.
  17. KNX

    Trzymajcie się ~ Namik

    Żegnaj. Ale przemyśl to jeszcze. WRÓĆ jeszcze na serwa.
  18. KNX

    Przerwa Długa Rain.

    Nie, nie odchodź. Wróć jak najszybciej.
  19. KNX

    Przerwa - Kirge ;/

    No żegnaj. Wróć kiedyś jeszcze do nas. Miłego życia Ci życzę.
  20. Łączymy się z Tobą Janusz w bólu. Napisał właśnie ten powyższy status na konkurencyjnym serwie, chyba, wiecie o jaki serwer mi chodzi.
  21. Boże, nie panikujcie, niech Janusz stara się o UB - napiszę kolejną apelacje za tydzień/dwa i tak do skutku - i tyle co mogę powiedzieć w tej kwestii... Jego ostatnia apelacja: http://mta4life.pl/index.php?/topic/16848-wniosek-o-odbanowanie-janusz-barton-zbanowany-przez-gr3gory/&do=findComment&comment=126195
  22. Żegnaj. Ale wróć jeszcze do nas kiedyś.
  23. A mogę zapytać pewną rzecz? A czy na forum Janusz_Barton ma bana? Z tego co ja wiem, to ma, bo wyzywał Mipera_04 w pożegnaniu. Walcz o UB chłopie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin