Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Miło byłoo

    Tylko że ja z Tobą nie mam kontaktu poprzez FB, GG... bo zablokowałaś w dniu 14.04.2016 za bzdurę, bo Ci zrobiłem ten mega żart, a Ty obraziłaś się na mnie o 100 światów, a to był mega żart z użyciem sprytnej grupy - SG4L Chcę się z Tobą pogodzić Ewo kochana, najmilsza sprytna dziewczyno. Jesteś fajna, doceniam Cię . . .
  2. KNX

    The End.

    Jakim zaś 'słupku'? O co Ci chodzi? Napisz na FB.
  3. KNX

    Ale to już było.

    Nigdzie nie idziesz. Rozumiesz to? Piszesz apelacje o UB jeśli dostaniesz bama, ja Ci z apelacją pomogę. Odchodzisz, bo ban Ci się szykuje? BZDURA... Powiem Ci tak: nigdzie nie idziesz. Pisz na GG, pomogę Ci z apelacją jeśli dostaniesz bana - nie wiem za co.
  4. PS. A mnie nie wymieniłeś, a dobrze mnie znasz.
  5. KNX

    Żegnam

    Szkoda, że również Ty odchodzisz. Żegnaj przyjacielu.
  6. KNX

    Wracam <3 ~ Krystex

    Siemasz stary ziomeczku.
  7. KNX

    Powrót

    Witaj ponownie
  8. KNX

    Definitywny koniec :*

    Poważnie? Żegnaj Patryku, pisz na FB.
  9. KNX

    To Koniec...

    Żegnaj. Dzięki za miłe słowa o mnie. Wróć jeszcze w przyszłości do nas, mi pisałeś na FB 'że zastanowisz się czy wrócić'.
  10. KNX

    Witam się ciepło :)

    Witaj stary kumplu <3 Pamiętasz mnie?
  11. Serwer nie upadnie, co Ty za głupoty piszesz? Przechwilą XQ go włączył. Nie wiem czemu tyle administracji nagle odchodzi. Możecie mi napisać: o co w tym wszystkim chodzi?
  12. KNX

    The End.

    To było chwilowe wpłynięcie negatywnej presji. Czasami wybucham i takie coś robię i takie rzeczy piszę, najczęściej w necie... bo dużo na nim przesiaduję. Sorry, że napisałem 'Uspokój się.' do Ciebie Boru. Przepraszam Damian, Borusetto. Wybaczycie? PS do Damian.a: Żegnaj kochanie. <3 Wiesz gdzie mnie szukać. Wróć jeszcze na ten świat . . . xD
  13. KNX

    Koniec tego dobrego

    Żegnaj ziomeczku. Wróć jeszcze kiedykolwiek na ten świat. Na GG, FB pisz, zawszę Ci tam odpiszę.
  14. Żegnaj pyszna osobą, RCONie. Wiesz gdzie mnie szukać? Na GG. PS. Czy masz FB? FB do Ciebie nie mam. LOL...
  15. NeX, wiesz gdzie mnie szukać. Tak, jak Ci to mówię: ogarnij to co trzeba najważniejszego w Twoim życiu - i po prostu wracaj. Jak byś czegoś sprytnego potrzebował byś - jakiś sprytnych rad, to na FB, GG wal. Paczaj na sygnę i zobacz co mam na tym świecie o nazwie 4Life, bo Twoje 4Life. PS. 4Life nie upada, bo ZbyK, XQward do tego nie dopuści... A Wy piszecie że upada, a to gó**o prawda. Co Wy za głupoty opowiadacie, że 4Life upada? 4Life nie upada... To, że NeX odszedł, wcale nie oznacza, że 4Life upada. Zobaczcie co napisał: Przestańcie pisać takie posty, bo mnie szlag trafi / krew nagła zaleje od tych postów z 'upadaniem 4Lifa'. :(
  16. KNX

    Siemano!

    Ty też odchodzisz? Boże, co tu się dzieje teraz na 4Life - każdy z stąd odchodzi. . .
  17. KNX

    Trzymajcie się, S4.

    Żegnaj sprytna Kasiu105 . . . Wiesz gdzie mnie szukać. xD
  18. KNX

    Miło byłoo

    Trzymaj się sprytna Zebro, zawsze byłaś spoko. Walić block na GG, FB, który został przez Ciebie nałożony z skuli tego mega żartu (wiesz jakiego). Jak będziesz chciała napisać do mnie - to wiesz gdzie pisać - FB, GG.
  19. Narazie RCONie najpyszniejszy. Wiesz gdzie mnie szukać - tylko FB, innego kontaktu z Tobą poza FB nie widzę z Tobą NeXie. Ogarnij wszystko - liceum, lub coś innego, bo w przyszłym miechu kończysz gimbazę. Hej NeXie. ;c
  20. KNX

    The End.

    Uspokój się.
  21. KNX

    The End.

    Jestem na nie. Zostajesz Damian. KA-PI-SZI?
  22. KNX

    Powrót? ?

    Owszem. Ja Cię pamiętam . . .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin