Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. Oczywiście, że tak . . .
  2. KNX

    Ja sie zwijam.

    Aha? Żegnaj. A tylko ja wiem dlaczego Snoop odszedł, ja już wiem - dlaczego.
  3. KNX

    Sq0liX - cześć ?

    PS. Poznałem Cię po przez SB tutaj.
  4. KNX

    krapeq - koniec

    Czytaj dokładnie wszystkie posty kochany ATMINIE.
  5. KNX

    Miło byłoo

    Sprytny mózg masz kochana.
  6. KNX

    Velký návrat?

    Witam ponownie.
  7. KNX

    Wracam na serwer ;)

    Witam Cię znany graczu - widać, że powróciłeś tutaj.
  8. KNX

    Parking Doherty

    Bardzo fajny ten projekt.
  9. KNX

    krapeq - koniec

    Nie odchodzi, namówiłem go przez FB że wróci. Czytaj dokładnie wszystkie posty.
  10. KNX

    #NO_CHYBA_NIE

    Nie prowokuj. Co, nie mogę się z każdym żegnać/witać?
  11. KNX

    Definitywny koniec :*

    Wracaj, nie wygłupiaj się...
  12. KNX

    Odchodzę na jakiś czas.

    Czyli wracasz, tak? xD
  13. KNX

    #NO_CHYBA_NIE

    No... Gracz wrócił na tego serwa.
  14. KNX

    Nara

    Ja wiem przez co Xsarin odszedł. Więcej szczegółów o tym pod: GG, nr: 49813947 Skype: dingstown
  15. Wrócisz jeszcze, np. w czerwcu (po zakończeniu roku szkolnego, jak odbierzesz świadectwo ukończenia gimnazjum), lub we wrześniu - jak rozpoczniesz liceum, lub coś innego. Wierzę w Ciebie.
  16. KNX

    Przywitanie Toster

    Siemasz nowy graczu. Mam PID 63 na serwerze, uzo mam wiedzy na temat 4Lifa. Mam nadzieje, że szybko się zapoznamy. Jak byś czegoś potrzebował - śmiało, możesz do mnie pisać. GG: 49813947 Skype: dingstown FB: Tobiasz Tułacz - szare zdjęcie. <3
  17. KNX

    Powitanie Liseg

    Siemasz nowy graczu. Mam PID 63 na serwerze, uzo mam wiedzy na temat 4Lifa. Mam nadzieje, że szybko się zapoznamy. Jak byś czegoś potrzebował - śmiało, możesz do mnie pisać. GG: 49813947 Skype: dingstown FB: Tobiasz Tułacz - szare zdjęcie. <3
  18. KNX

    Tymczasowe odejście

    Ok, wróć później . . . Żegnaj.
  19. KNX

    krapeq - koniec

    Gracz wrócił na serwa, bo go na FB przekonałem. Do zamknięcia.
  20. KNX

    Trzymajcie się, S4.

    Nie spamie kochana.
  21. KNX

    krapeq - koniec

    krapeq, zgłoś się na FB po fajną niespodziankę od której Ci obiecuje od conajmiej 3 miecha.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin