Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    ODCHODZĘ

    PS finał: dostał kolejką moda od ota na 14 dni za mega obrażanie mojej osoby. Teraz za 2 pkt. warnów może być kolejka moda na: 14 godzin, 7 dni, lub 14 dni. A ja kończę dyskusję z Wami. Żegnam . . .
  2. Zuzanno123 <3, zawsze będziemy w kontakcie kochana. Kontakt do mnie w razie czegoś: 1. GG: 49814947 2. Skype: dingstown 3. FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100010039784090 Pisz do mnie o każdej porze i postaraj się wrócić na NASZ serwer.
  3. KNX

    Pożegnanie Fieffe.

    http://mta4life.pl/index.php?/topic/25515-po%C5%BCegnanie-fieffe/
  4. KNX

    Pożegnanie Fieffe.

    A dlaczego odchodzisz? Żegnaj.
  5. KNX

    Witam wszystkich.

    Witam Cię ponownie
  6. KNX

    TheSekreT Się Żegna

    A dostałeś bana? Jeśli tak, to pisz apelacje i wszystko się tam rozwiąże ---> 4rty dział pod SB. Tym czasem żegnaj.
  7. Nie . . . Nigdzie nie idziesz.
  8. KNX

    ODCHODZĘ

    No . . . No nie wiem. No co ty nie powiesz? Skad taka pewność? Dobra, to mój ostatni post tutaj. Szkoda mi tylko gracza. Miłej niedzielki życzę.
  9. KNX

    ODCHODZĘ

    Nie napiszę, dopóki nie przestaniesz mi słodzić. Ja nie chcę żebyście mi aż tak słodziki. Rozumiem na temat tego że mam te PID 63 i że jestem najdroższym ziomeczkiem. Ale słodzenie aż tak znanej osoby z 4Lifa? I koniec Off-Topa tutaj - gracz nas zdradził dla tej konkurencji i taka prawda... I powtarzam raz jeszcze: moja osoba wszystko wyłapie. Już tą sytuację wyłapała - wyłapie następne. Cześć . . .
  10. KNX

    ODCHODZĘ

    Nie napiszę . . . Domyśl się co to za serwer.
  11. KNX

    ODCHODZĘ

    Ja już opadam z sił i nie wierzę w niektórych ludzi, np. w Igols*a.
  12. KNX

    ODCHODZĘ

    4Life nie padnie, przestań opowiadać bzdury. I na dwór mam w środku nocy wychodzić? Pomyśl . . . A Ty Igols*, PIDzie 168, nie wierzę, po prostu nie wierzę w to - [1] przeszedłeś na najgorszy serwer - serwer, który ma spiny z naszym 4Life. [1] Wstyd jest mi z Ciebie. Myślałem, że jesteś po naszej stronie, a Ty nas zostawiłeś na lodzie dla konkurencji. I Ci powiem tak: moja sprytna osoba wszystko wyłapie, ze mną nie ma żartów. I mi to wisi w głębokim poważaniu że mam autyzm. Dobranoc.
  13. KNX

    co to sie to ja nie daft

    Jest co robić na serwie . . . Nie odchodź.
  14. KNX

    ODCHODZĘ

    Tak, inny serwer PIDzie 168? Ten serwer jest lepszy, bo zajął 2gie miejsce, bo na forum gtaO było głosowanie wszystkich RPG serwerów w zeszłym roku w listopadzie. To nasz serwer Ci się nie podoba, że musisz odejść? No to elo... idź na inny serwer - może tam Ci się będzie podobało.
  15. KNX

    Także ten...

    W tym dziale jest wyłączone nabijanie postów . . .
  16. KNX

    Yo!

    W tym dziale jest wyłączone nabijanie postów. No rozumiem. I to jest mój ostatni post tutaj w tym temacie.
  17. KNX

    No więc ten no.

    Szkoda że odchodzisz. Nara
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. KNX

    Yo!

    Dziękuje... Wiem o co chodzi. Odchodzisz przez bana? Damian. nie jest w chwili obecnej w administracji. Że gra Ci się znudziła. Czy tak piszesz, bo masz bana?
  21. KNX

    WItajcie ponownie!

    Oczywiście, że ja Cię przyjmę z otwartymi ramionami. Witaj ponownie, brakowało mi Ciebie. Ej... i fajna sygna - pończoszki. Ja też mam podobną. :) PS najważniejsze: Walnij się jakiś fajny awatar PORZĄDNEJ dziewczyny.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin