Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    ---

    Serio odchodzisz?
  2. KNX

    Przywitanie

    Witaj. Miłej gry życzę.
  3. KNX

    Harcore

    no naprawdę dobra
  4. Gracz wrócił na serwa, bo go na /g dzisiaj widziałem Witaj pyszny graczu
  5. 1, 2 - ok. 3 - nie widać fajniej dziewczyny, tylko sama jej du*a. 4 - ok. LIKE... I wyślij teraz tematykę: tight/s (Rajstopy).
  6. KNX

    no cześć

    No co tam Syndy?
  7. No wiedziałem, że wrócisz. Czułem to. Witaj ponownie na 4Life.
  8. KNX

    Puk, puk Można?

    Tak, oczywiście, że można. Witam Cię nowy graczu... i życzę Ci przyjemnej gry u nas.
  9. KNX

    ELO

    No wiedziałem, że wrócisz. Cześć. . .
  10. BŁAGAM, wracaj, z Tobą się fajnie ziomeczkowało, np. na tym sprytniutkim /g Nie wygłupiaj się z tym odchodzeniem. Wracaj. . .
  11. ps. I tak gracz wróci - znam go bardzo długo, jak żywą kieszeń.
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. KNX

    Wita was Twix ! :DD

    Witam Cię nowy graczu. Również Ci życzę miłej gry...
  14. Ale nie odchodź ziomeczku z PIDem 567. Błagamy Cię o to.
  15. KNX

    Auf Wiedersehen.

    Żegnaj ziomeczku. Boże, dlaczego każdy sobie odchodzi z tego 4Lifa. 4Life, to 2gi najpotężniejszy serwer gatunku RPG. Nie rozumiem po prostu Was czemu odchodzicie, bo co? Nudno, tak? Na 4Life zawsze nie ma nudno. Zastanówcie się ludzie: czemu odchodzicie z stąd. I przemyślcie swoje decyzje. Amen.
  16. KNX

    No więc ten...

    Witam Cię serdecznie.
  17. KNX

    Odchodze |DZIK|Fialek

    Szkoda, że odchodzisz, ale wróć do nas. BŁAGAMY o to. . .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin