Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. Roko33, dlaczego odchodzisz? Kto będzie ze mną ziomeczkował na organizacyjnym?
  2. KNX

    Żegnam Answer

    Nawet Ty odchodzisz? Nie, zostań ziomeczku.
  3. Żegnaj kochany ziomeczku. Wróć do nas jeszcze kiedykolwiek...
  4. Chyba się żarty stroisz? A ja Cię dzisiaj na rangę VS tutaj w SG4Lu dodałem. A Ty robisz sobie żarty tutaj...
  5. KNX

    Przerwa/odejście

    OMG Nawet Ty? Do zobaczenia w przyszłości.
  6. Widze - punkt 15. Dziękuję.
  7. Żegnaj ziomeczku. Zawsze możesz do mnie na FB napisać.
  8. KNX

    co to sie to ja nie daft

    Nigdzie nie idziesz. Rozumiesz to?
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. KNX

    co to sie to ja nie daft

    Czyli już do nas nie wrócisz?
  12. KNX

    WItajcie ponownie!

    No, najlepsza, bo pończoszki, moja sygna praktycznie jest podobna.
  13. Ale ja się nie cieszę, że odchodzisz. . .
  14. KNX

    Witam was ponownie!

    http://mta4life.pl/index.php?/topic/25450-witajcie-ponownie/ Dlaczego się pod niego podszywasz?
  15. KNX

    WItajcie ponownie!

    http://mta4life.pl/index.php?/topic/25258-witam-was-ponownie/ Dlaczego on się pod Ciebie podszywa?
  16. KNX

    co to sie to ja nie daft

    Dafteg, dlaczego mi to robisz koledze z Weeda? Błagam Cię, nie odchodź.
  17. Nie zauważyłem. Dziękuje. I postaraj się dla mnie wrócić na serwa, PID 63 Cię o to błaga. :(
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin