Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Eluwa here

    Powiem tak: Ty nie zamierzasz odchodzić, ponieważ cały czas grasz na 4Life.
  2. KNX

    PiS joł aka rzepetto

    Boże, spytałem się tak z ciekawości, bo gracz opuszcza ten serwer dla innego serwera.
  3. KNX

    Ciekawosc ;d

    PS. On wrócił już dwa dni temu.
  4. KNX

    Ciekawosc ;d

    Słuchajcie: on mi powiedział, że wróci na 4Life, jak będziecie go lubić. A odszedł, bo nikt go z Was nie lubi. A on u mnie ma wsparcie. Neon, wracaj do nas, na załamuj się, nie odchodź z powodu tego, że nikt Cię nie lubi i nie szanuje.
  5. KNX

    Siemuwa

    PS. Ten gracz gra ostro na 4Life, on w ogóle nie zamierza odchodzić. Można to zamknąć.
  6. KNX

    Dobrywieczór :) :D

    Siema Jugasie. Znam Cię <3
  7. KNX

    Witam serdecznie ! ;)

    Witaj. Zyczę Ci miłej gry nowy graczu. Jak byś czegoś nie wiedział, to pisz, zawsze Ci pomożemy.
  8. KNX

    Siemuwa

    Się wtrącę: Nikt Ci kazał nie wypowiadać w 'tajnej' apelacji. +do tego było pewne przekleństwo w poście.
  9. KNX

    Ciekawosc ;d

    Tylko nie wyzywaj, nie dissuj już ludzi na MM.
  10. KNX

    PiS joł aka rzepetto

    Na jaki serwer? I wiesz, że rozdawanie majątku skutkuje banem?
  11. KNX

    Ciekawosc ;d

    Powiedź...
  12. KNX

    Siemuwa

    Gracz nie odszedł do końca, będzie wbijał od czasu do czatu tu do nas. Więc można to zamknąć.
  13. KNX

    Ciekawosc ;d

    Ale to Ty Neonku?
  14. KNX

    Siemuwa

    Dziękuje za miłe słowa o mnie Na ile dostałeś bana?
  15. KNX

    Eluwa here

    Szkoda, że mnie nie wymieniłeś. Nara. . .
  16. No witaj. Jaki miałeś wcześniej nick?
  17. KNX

    Takie tam ;v

    No ja to też lubię, mam ogromny mózg do lubienia +18 spraw XD Fajniutkie te Dildo, nie? Nie jestem, ej.
  18. Powiem Wam spryt z mojego mozga: No bo tam jest info na czym moja sprytna paczka polega... i kto w niej jest, każdy praktycznie na to wchodzi masę razy (kto mnie zna). xDxDxD Pozytywny, pozytywny...
  19. No bo każdy mnie zna i jest fejm
  20. KNX

    Takie tam ;v

    Oj, jeszcze takiego rozmiaru? Bardzo duży rozmiar... Szkoda ino, że nie kolor czarny (tak jak mój ulubiony kolor rajstop). To fajnie uczucie gdy się na to patrzy, to od razu w naszych mózgach się dobrze robi.
  21. KNX

    ---

    Ale wrócisz, tak?
  22. KNX

    Uczuć

    Sprytne uczucie xD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin