Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. Miałem bana od @ZbyKa który trwał od 26.07.2016, od 12:18, do 09:50 następnego dnia (około dzień bana). A Ty pół niedzieli później prowokowałeś jak miałem 3ciego bana od @ZbyKa w roku 2016. Ty niekiedy mnie prowokujesz do takiego stanu, że moja osoba dostaje ataku i skaczę automatycznie na krześle. Na FB w niedzielę 26.06.2016 Cię odblokowałem i zablokowałem Cię ponownie za kilka minut znów za te ataki na moją osobę. Na chwilę obecną Ci nie wybaczę.
  2. KNX

    [TXD] SALON DOHERTY

    Sprytne, ładne.
  3. Prosze o nick 'atakowicza' Twojej osoby po przez pm tego forum.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. KNX

    Cześć.

    Aha Żegnaj.
  7. Tego posta napisałeś jak zaczynała się akurat środa, tego posta nie napisałeś we wtorek (wczoraj). Aleś Ty sprytny.
  8. No Twoje sprytniutkie imieniny. A po co pytasz?
  9. To on (mój członek SG4La - ranga Z) ma jutro urodziny?
  10. KNX

    Zegnamy StayFM

    Szkoda Cześć
  11. KNX

    Pożegnanie - Parmi

    Czemu odchodzisz? Nie . . .
  12. KNX

    Pożegnanie - hoopak

    Więcej ziomków XDDDD
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. KNX

    Pożegnanie - hoopak

    Nic do Ciebie nie mam, sam na SB tutaj kilka dni temu napisałeś 'że nic do mnie nie masz'.
  15. KNX

    Pożegnanie - hoopak

    Ty @hoopaku, może wymienimy się FBami? Co Ty na to? Tak wyglądam: FB: Tobiasz Tułacz - ta powyższa buźka. <3 I... dziękuje Ci za unblocka @hoopaku na forum 4L (bo zablokowałeś w odpowiadaniu na Twoje statusy, pm). Dziękuje Ci bardzo. I powiem Ci tak: za mną na FB idzie pogadać, ostro pożartować, pośmiać, porobić beki (praktycznie wszystko). Na każdego z Was (na Ciebie również) znajdę po prostu czas, żeby pogadać na FB. Tylko, że lubie bardzo rajstopy. Więc luz @hoopaku...
  16. KNX

    Siemandero

    Witaj, siemaneczko. Życzę Tobie miłej gry.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin