Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. KNX

    Jednak...

    Aleś Ty sprytny. . .
  3. KNX

    Żegnać się czy nie?

    Kochany na 100 procent odchodzi z serwera. Napisał mi na FB to: Oraz kazał Wam życzyć dużo szczęścia w przyszłości.
  4. KNX

    Witam :)

    Okej. Zyczę Ci miłej, przyjemnej gry.
  5. ...Zawsze będziesz mile widziany. Trzymaj się Propusiu.
  6. KNX

    Sq0liX mówi

    Bo to sprytny obrazek. . . xD
  7. KNX

    Jednak...

    W taki sposób płaczę teraz, że odeszłaś pachnąca kobieto
  8. KNX

    Przyszła pora i na mnie.

    No co tam u Ciebie?
  9. KNX

    Pozegnanie MasterPL

    Będziesz miał jeszcze smaka wrócić na serwer?
  10. KNX

    Powracam znowu

    Witamy ponownie.
  11. KNX

    Żegnać się czy nie?

    Ale dobra, nie spamujmy już.
  12. KNX

    Jednak...

    ...Ale wróć do nas.
  13. KNX

    Przyszła pora i na mnie.

    Siema pachnący graczu.
  14. Siema pachnący graczu.
  15. Siema pachnący graczu.
  16. KNX

    Jednak...

    Szkoda kochana pachnąca, aromatyczna kobieto, że odchodzisz. . .
  17. KNX

    Żegnać się czy nie?

    Tak, apropo, dostał wczoraj kolejne dwa punkty = 4 ogólnie ma teraz punktów - co się równa zakazem pisania na forum na 14 dni + kolejką moderacyjną na aż 28 dni. Więc nie odpiszę Ci ziomeczku.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin