Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. PS. Tak, @ZbyK mu nadał wczoraj bana na forum
  2. Ok. Na YT też się wypowiedziałem, mam nick Tobiasz Tułacz na YT.
  3. O co Ci chodzi? Zostało to wyjaśnione. PS. Dokładnie to 33x2019 = 66627 PLN otrzymane w kilka sekund. . .
  4. KNX

    Sesja z banshee

    Piękna ta sesja. . . Oby takich więcej.
  5. KNX

    S2 BAKOMA

    Dopiero w październiku? Udanych, długich wakacji życzę.
  6. KNX

    Wybierać :*

    Ale po co takie ankiety robisz?
  7. Na tak. Witamy ponownie.
  8. KNX

    Przywitanie

    Witam ja Ciebie. Życzę Ci miłej gry.
  9. KNX

    Wybierać :*

    Bardzo zabawne.
  10. KNX

    Wracam ! :D

    Witaj ponownie.
  11. A rozumiem. To czekam na ten film.
  12. Film prywatny, nie idzie go obejrzeć.
  13. KNX

    Takie tam ss'y

    Pachnące te screeny Oby tak dalej.
  14. KNX

    S2 :D

    Udanego wypoczynku.
  15. KNX

    WIELKI POWRÓT MISTRZA

    No właśnie, gracz wrócił na ten serwer + dostał się do SDSA. . . Więc wrócił do końca na serwer. Z tego się bardzo cieszę.
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. KNX

    No to musze ..

    No witaj, witaj PIDzie 139.
  18. 1sza edycja. PAMIĘTAM to. . . Nawet ja jestem na 1szym SS'ie. @XQward, wielbię Cię za to.
  19. KNX

    Sory ale muszę....

    No i gitara - siema. Życzę Ci miłej gry.
  20. KNX

    No to eluwa ;v

    Rowniez Cie witam.
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. KNX

    Jednak...

    Wracaj kochana.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin